Житомирський апеляційний суд
Справа №290/255/22 Головуючий у 1-й інст. Ковальчук М. В.
Категорія ч.1 ст.130 КУпАП Доповідач Бережна С. В.
20 вересня 2022 року м.Житомир
Суддя судової палати з розгляду кримінальних справ Житомирського апеляційного суду Бережна С.В., розглянувши клопотання захисника Геруса Ю.М. в інтересах ОСОБА_1 про розгляд справи про адміністративне правопорушення за апеляційною скаргою захисника Геруса Ю.М. на постанову Романівського районного суду Житомирської області від 02 серпня 2022 року щодо ОСОБА_1 за ч.1 ст.130 КУпАП, в режимі відеоконференції, -
В провадженні Житомирського апеляційного суду перебуває справа про адміністративне правопорушення за апеляційною скаргою захисника Геруса Ю.М. в інтересах ОСОБА_1 на постанову Романівського районного суду Житомирської області від 02 серпня 2022 року щодо ОСОБА_1 за ч.1 ст.130 КУпАП.
Розгляд справи призначено на 14 годину 26.09.2022р.
На адресу Житомирського апеляційного суду від захисника Геруса Ю.М. надійшло клопотання про проведення розгляду провадження в режимі відеоконференції з використанням власних технічних засобів за допомогою програмного забезпечення на сайті підсистеми відеоконференцзв'язку «ВКЗ» https://vks/court. gov/ua/ за його участю.
Враховуючи викладене, апеляційний суд вважає за доцільне провести розгляд вказаної справи про адміністративне правопорушення щодо ОСОБА_1 в режимі відеоконференції з використанням власних технічних засобів за допомогою програмного забезпечення на сайті підсистеми відеоконференцзв'язку «ВКЗ» https://vks/court. gov/ua/ за участю захисника Геруса Ю.М.
Керуючись ст.294 КУпАП України, апеляційний суд, -
Забезпечити розгляд справи про адміністративне правопорушення за апеляційною скаргою захисника Геруса Ю.М. в інтересах ОСОБА_1 на постанову Романівського районного суду Житомирської області від 02 серпня 2022 року щодо ОСОБА_1 за ч.1 ст.130 КУпАП в режимі відеоконференції з використанням власних технічних засобів за допомогою програмного забезпечення на сайті підсистеми відеоконференцзв'язку «ВКЗ» https://vks/court. gov/ua/ на 14 годину 26.09.2022р. за участю захисника Геруса Ю.М.
Суддя: