14 вересня 2022 року Справа № 280/2154/22 м.Запоріжжя
Запорізький окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Чернової Ж.М., розглянувши в порядку письмового провадження за правилами спрощеного позовного провадження адміністративну справу Товариства з обмеженою відповідальністю «Технохімреагент» до Запорізької митниці про визнання протиправним та скасування рішення,
До Запорізького окружного адміністративного суду надійшов позов Товариства з обмеженою відповідальністю «Технохімреагент» (далі - позивач) до Запорізької митниці (далі - відповідач), в якому позивач просить суд визнати протиправним та скасувати рішення про визначення коду товару №КТ-UA112000-0009-2022 від 04.02.2022.
В обґрунтування позовних вимог позивач посилається на протиправність оскаржуваного рішення про визначення коду імпортованого позивачем товару - Dodecyl Dimethyl Ammonium Chloride 50%, за кодом УКТЗЕД 3402901000, оскільки такий товар має власний, окремий код 3402120010, який найбільш підходить за описом для бензалконію хлориду, оскільки це саме та хімічна речовина, яка зазначена в УКТЗЕД. Просить задовольнити позовні вимоги.
Відповідач проти позову заперечує. В обґрунтування заперечень зазначає, що оскаржуване рішення є правомірним та обґрунтованим, оскільки під час експертного дослідження відібраних зразків продукції було встановлено, що надана на експертизу проба товару під назвою «DDBAC 50% (Dodecyl Dimethyl Benzyl Ammonium Chloride)» ідентифікована як прозора безколірна рідина, яка складається із водно-етанольного розчину алкiл-бензiл-диметил амоній хлориду - сумiшевий продукт, алкілбензілдиметиламонія хлорид з бензольною групою та вуглецевим ланцюгом С12-С14. Проба під час змішування з водою у концентрації 0,5% при температурі 20 град.С та витримуванні упродовж години за тієї самої температури утворює прозорий безколірний розчин. Поверхневий натяг 0,5% водного розчину проби становить (3.45+/-0.01)х10-2 Н/м при температурі 20 град.С. Продукт має катіонні поверхнево-активні властивості. Вміст нелеткої складової становить (50.83+/-0.08) мас.%. Вiдповiдно до опису товару від виробника, який надавався декларантом до митного оформлення, товар з комерційною назвою «додецил диметил бензил аммонiя хлорид» є одним з четвертинних амонієвих катіонних поверхнево-активних речовин, що належить до неокислювальних біоцидiв. Органiчнi поверхнево-активні речовини, поверхнево-активні засоби класифікуються у товарній позиції 3402 УКТЗЕД, яка має назву «Поверхнево-активнi органiчнi речовини (крім мила); поверхнево-активнi препарати, засоби для прання, миття (включаючи допомiжнi мийні засоби) та засоби для чищення із вмістом або без вмісту мила (крім засобів, включених до Товарноп позиції 3401)». Вiдповiдно до пояснень до товарної позицiї 3402 УКТЗЕД, до неї включаються: І. Органiчнi поверхнево-активні речовини (крім мила). ІІ. Поверхнево-активні засоби, мийні засоби (включаючи допомiжнi мийні засоби) i чистильнi засоби з вмістом або без вмісту мила (крім включених до товарної позиції 3401). Відповідно до підпункту (2) пункту І пояснень до товарної позиції 3402 УКТЗЕД, органiчнi поверхнево-активнi речовини можуть бути катіонними, які дисоціюють у водному розчині з утворенням позитивно заряджених органічних іонів, відповідальних за поверхневу активнiсть. Приклади: солi жирних амінів і четвертинних амонієвих основ. Вiдповiдно до підпункту (А) пункту (II) пояснень до товарної позицi 3402 УКТ ЗЕД, поверхнево-активнi засоби включають: (1) Суміші поверхнево-активних речовин, перерахованих у пункті (1) вище (наприклад, сульфорицинолеати, змішані із сульфованими алкілнафталінами або сульфатованими жирними спиртами). (2) Розчини або дисперсії поверхнево-активних речовин, перерахованих у пункті 1 вище, в органічному розчиннику (наприклад, розчин сульфатованого жирного спирту в циклогексанолi чи в тетрагідронафталiнi). (3) Інші суміші на основі вищезазначеноп в пункті 1 поверхнево-активноп речовини (наприклад, поверхнево-активні препарати з вмістом певної частки мила, такі як алкiлбензолсульфонат зi стеаратом натрію). Також, у підпункті (А) пункту (II) пояснень до товарної позиції 3402 УКТЗЕД зазначено, що поверхнево-активні засоби використовують для багатьох промислових цілей завдяки властивій пм здатностi чистити, змочувати, емульгувати або диспергувати. Вказано, що у примітці 3 до групи 34 УКТ ЗЕД, затверджені Законом України 04.06.2020 № 674-IX «Про Митний тариф України», зазначено наступне: «у товарній позиції 3402 термін «поверхнево-активнi органiчнi речовини» означає продукти, які у змішування з водою у концентрації 0,5% температурі 20°С та витримування протягом однiєп години при тій самій температурi: (а) утворюють прозору напівпрозору рідину стабiльну емульсію без випадання нерозчинної речовини; (б) знижують поверхневий натяг води до 4,5х10-2 Н/м (45 дин/см) або менше.» Таким чином, враховуючи встановлений хімічний склад товару «DDBAC 50% (Dodecyl Dimethyl Ammonium Chloride) / додецил диметил бензил аммонія хлорид», а також враховуючи його призначення, заявлений до митного оформлення товар підпадає під характеристики поверхнево-активних засобів (препаратів), як зазначено у підпункті (А) пункту (IІ) пояснень до товарноп позиції 3402 УКТЗЕД. З урахуванням викладеного, відповідач просив відмовити у задоволенні позовних вимог.
Ухвалою суду від 11.02.2022 позовну заяву залишено без руху. У встановлений строк позивачем усунуто недоліки позовної заяви.
Ухвалою суду від 10.05.2022 відкрито спрощене позовне провадження.
Суд, заслухавши пояснення представників сторін, дослідивши матеріали справи, оцінивши надані докази, їх достатність і взаємний зв'язок у сукупності, встановив наступне.
З матеріалів справи судом встановлено, що 21.01.2022 декларантом підприємства ТОВ «Технохімреагент» до митного контролю та митного оформлення надіслано засобами електронного зв'язку згідно зі ст.257 Митного кодексу України електронну митну декларацію, режим ІМ 40 ДЕ, якій присвоєно №UА112080/2022/001002 на товари, що зазначені в гр.31 ЕМД, зокрема:
«Dodecyl Dimethyl Benzyl Ammonium Chloride 50%/ додецил диметил бензил амонія хлорид 50% - 4800 кг. Cas №139-07-1. Партія №2110211057. Показники відповідно до сертифікату аналізу: Вміст активної речовини (Біоцид) - 50,081%; РН (як є) - 7,80; Вміст амінової солі - 0,692%; Колір Хазена 40; Зовнішній вигляд: ясно-жовта прозора рідина. Являє собою одним із видів четвертичного амонія катіоноактивних поверхнево-активних речовин, які відносяться до неокисилюючого біоциду. Призначено для власного виробництва дезінфікуючих засобів. Країна виробництва: CN. Торговельна марка: THWATER. Виробник: Shandong Taihe Water Treatment Technologies CO., LTD», який задекларовано за кодом 3402120010 УКТЗЕД.
За результатами проведених митних формальностей, митним органом прийнято рішення про визначення коду товару від 04.02.2022 № КТ-UA112000-0009-2022, яким для вищенаведеного товару визначено код 3402901000 УКТЗЕД - «Поверхнево-активний засіб. DDBAC 50% (Dodecyl Dimethyl Benzyl Ammonium Chloride)/ додецил диметил бензил аммонія хлорид. Являє собою прозору безколірну рідину, яка складається із водно-етанольного розчину алкіл-бензіл-диметил амоній хлорид - сумішевий продукт, алкілбензілдиметиламонія хлорид з бензольною групою та вуглецевим ланцюгом С12- С14. Під час змішування з водою у концентрації 0,5% при температурі 20 град. С та витримуванні упродовж години за тієї самої температури утворює прозорий безколірний розчин. Поверхневий натяг 0,5% водного розчину становить (3.45+/-0.01)х10-2 Н/м при температурі 20 град.С. Має катіонні поверхнево-активні властивості. Вміст нелеткої складової становить (50.83+/-0.08) мас.%. Використовується у якості компоненту у складі та рецептурі засобів з бактерицидними, дезінфікуючими властивостями. Може використовуватись як засіб проти плісняви, антистатик, емульгатор та засіб для поліпшення тканих і фарб, сприяє пом'якшенню, змочуванню та фарбуванню шкіри. Постачається у бочках по 200 кг.».
Не погодившись з прийнятим рішенням, позивач звернувся з даним позовом до суду.
Надаючи оцінку спірним правовідносинам, суд виходить з приписів ч.2 ст.2 Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС України), відповідно до яких у справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень, адміністративні суди перевіряють: чи прийняті (вчинені) вони на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України; використанням повноважень з метою, з якою це повноваження надано; обґрунтовано, тобто з урахуванням усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення (вчинення дії): безсторонньо (неупереджено); добросовісно; розсудливо; з дотриманням принципу рівності перед законом, запобігаючи несправедливій дискримінації; пропорційно, зокрема з дотриманням необхідного балансу між будь-якими несприятливими наслідками для прав, свобод та інтересів особи і цілями, на досягнення яких спрямоване це рішення (дія); з урахуванням права особи на участь у процесі прийняття рішення; своєчасно, тобто протягом розумного строку.
Згідно з ч.1 ст.2 КАС України завданням адміністративного судочинства є справедливе, неупереджене та своєчасне вирішення судом спорів у сфері публічно-правових відносин з метою ефективного захисту прав, свобод та інтересів фізичних осіб, прав та інтересів юридичних осіб від порушень з боку суб'єктів владних повноважень.
Статтею 19 Конституції України визначено, що органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
З пояснень представника відповідача судом встановлено, що основною підставою для прийняття оскаржуваного рішення став висновок митного органу про те, що враховуючи хімічний склад та призначення товару Dodecyl Dimethyl Benzyl Ammonium Chloride 50% (DDBAC 50%)/ Додецил Диметил Бензил Аммонія хлорид 50%, заявлений до митного оформлення товар підпадає під характеристики поверхнево-активних засобів (препаратів), як зазначено у підпункті (а) пункту (ІІ) пояснень до товарної позиції 3402 УКТЗЕД.
Суд зазначає, що відповідно до ч.1 ст.246 Митного кодексу України, метою митного оформлення є забезпечення дотримання встановленого законодавством України порядку переміщення товарів, транспортних засобів комерційного призначення через митний кордон України, а також забезпечення статистичного обліку ввезення на митну територію України, вивезення за її межі і транзиту через її територію товарів.
Відповідно до ч.1 ст.318 Митного кодексу України митному контролю підлягають усі товари, транспортні засоби комерційного призначення, які переміщуються через митний кордон України. Частиною 2 ст.318 Митного кодексу України передбачено, що митний контроль здійснюється виключно митними органами відповідно до цього Кодексу та інших законів України.
Частиною 1 статті 257 Митного кодексу України, передбачено, що декларування здійснюється шляхом заявлення за встановленою формою (письмовою, усною, шляхом вчинення дій) точних відомостей про товари, мету їх переміщення через митний кордон України, а також відомостей, необхідних для здійснення їх митного контролю та митного оформлення. При застосуванні письмової форми декларування можуть використовуватися як електронні документи, так і документи на паперовому носії або їх електронні (скановані) копії, засвідчені електронним цифровим підписом декларанта або уповноваженої ним особи.
Згідно ч.1 ст.69 Митного кодексу України, товари при їх декларуванні підлягають класифікації, тобто у відношенні товарів визначаються коди відповідно до класифікаційних групувань, зазначених в УКТ ЗЕД.
Відповідно до ч.2 ст.69 Митного кодексу України, органи доходів і зборів здійснюють контроль правильності класифікації товарів, поданих до митного оформлення, згідно з УКТ ЗЕД.
Згідно статті 1 Закону України «Про Митний тариф України», митний тариф України є невід'ємною частиною цього Закону та містить перелік ставок загальнодержавного податку - ввізного мита на товари, що ввозяться на митну територію України і систематизовані згідно з Українською класифікацією товарів зовнішньоекономічної діяльності (УКТЗЕД), складеною на основі Гармонізованої системи опису та кодування товарів.
Відповідно до пункту 2 Порядку ведення Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 травня 2012 №428, УКТЗЕД є товарною номенклатурою Митного тарифу України, затвердженого Законом України «Про Митний тариф України», що використовується для цілей тарифного та інших видів регулювання зовнішньоекономічної діяльності, ведення статистики зовнішньої торгівлі та здійснення митного оформлення товарів.
УКТЗЕД складається на основі Гармонізованої системи опису та кодування товарів Всесвітньої митної організації (далі - Гармонізована система) з урахуванням Комбінованої номенклатури Європейського Союзу (далі - Комбінована номенклатура) (пункт 3 Порядку №428).
З матеріалів справи судом встановлено, що митний орган при прийнятті оскаржуваного рішення дійшов висновку про те, що позивачем імпортовано товар: «Поверхнево-активний засіб з комерційною назвою «Dodecyl Dimethyl Benzyl Ammonium Chloride 50% (DDBAC 50%)/ Додецил Диметил Бензил Аммонія хлорид 50%».
Відповідно до розділу ІІІ Порядку роботи відділу митних платежів, підрозділу митного оформлення митного органу та митного поста при вирішенні питань класифікації товарів, що переміщуються через митний кордон України, затвердженого Наказом Міністерства фінансів України від 30.05.2012 №650 декларант або уповноважена ним особа класифікує товари згідно з УКТЗЕД при їх декларуванні відповідно до статті 69 Кодексу. Посадові особи ПМО чи митного поста, ВМП здійснюють контроль правильності класифікації товарів під час проведення митних формальностей при митному оформленні товарів. Обсяг контролю, достатнього для забезпечення додержання правил класифікації товарів при митному оформленні, визначається на основі результатів застосування системи управління ризиками. Рішення приймається за результатами класифікації товарів згідно з УКТЗЕД у разі необхідності зміни задекларованого коду товару згідно з УКТЗЕД, у тому числі за результатами спрацювання автоматизованої системи аналізу та управління ризиками у складних випадках митних формальностей.
Відповідно до основних правил інтерпретації УКТЗЕД класифікація товарів в УКТЗЕД здійснюється за такими правилами:
Класифікація товарів в УКТЗЕД здійснюється за такими правилами:
1. Назви розділів, груп і підгруп наводяться лише для зручності користування УКТЗЕД; для юридичних цілей класифікація товарів в УКТЗЕД здійснюється виходячи з назв товарних позицій і відповідних приміток до розділів чи груп і, якщо цими назвами не передбачено іншого, відповідно до таких правил:
2. (a) будь-яке посилання в назві товарної позиції на будь-який виріб стосується також некомплектного чи незавершеного виробу за умови, що він має основну властивість комплектного чи завершеного виробу. Це правило стосується також комплектного чи завершеного виробу (або такого, що класифікується як комплектний чи завершений згідно з цим правилом), незібраного чи розібраного;
(b) будь-яке посилання в назві товарної позиції на будь-який матеріал чи речовину стосується також сумішей або сполук цього матеріалу чи речовини з іншими матеріалами чи речовинами. Будь-яке посилання на товар з певного матеріалу чи речовини розглядається як посилання на товар, що повністю або частково складається з цього матеріалу чи речовини. Класифікація товару, що складається більше ніж з одного матеріалу чи речовини, здійснюється відповідно до вимог правила 3.
3. У разі коли згідно з правилом 2 (b) або з будь-яких інших причин товар на перший погляд (prima facie) можна віднести до двох чи більше товарних позицій, його класифікація здійснюється таким чином:
(a) перевага надається тій товарній позиції, в якій товар описується конкретніше порівняно з товарними позиціями, де дається більш загальний його опис. Проте в разі коли кожна з двох або більше товарних позицій стосується лише частини матеріалів чи речовин, що входять до складу суміші чи багатокомпонентного товару, або лише частини товарів, що надходять у продаж у наборі для роздрібної торгівлі, такі товарні позиції вважаються рівнозначними щодо цього товару, навіть якщо в одній з них подається повніший або точніший опис цього товару;
(b) суміші, багатокомпонентні товари, які складаються з різних матеріалів або вироблені з різних компонентів, товари, що надходять у продаж у наборах для роздрібної торгівлі, класифікація яких не може здійснюватися згідно з правилом 3 (a), повинні класифікуватися за тим матеріалом чи компонентом, який визначає основні властивості цих товарів, за умови, що цей критерій можна застосувати;
(c) товар, класифікацію якого не можна здійснити відповідно до правила 3 (a) або 3 (b), повинен класифікуватися в товарній позиції з найбільшим порядковим номером серед номерів товарних позицій, що розглядаються.
4. Товар, який не може бути класифікований згідно з вищезазначеними правилами, класифікується в товарній позиції, яка відповідає товарам, що найбільше подібні до тих, що розглядаються.
Суд зазначає, що імпортований позивачем товар було задекларовано за кодом 3402120010 УКТЗЕД.
Відповідно до примітки до Групи 34 (Мило, поверхнево-активні органічні речовини, мийні засоби, мастильні матеріали, воски штучні та готові, суміші для чищення або полірування, свічки та аналогічні вироби, пасти для ліплення, пластилін, «стоматологічний віск» і суміші на основі гіпсу для стоматології) УКТЗЕД до коду 3402120010 відносяться - катіонні: бензалконію хлорид (benzalkonіum chlorіde INN).
Разом з тим, митним органом прийнято рішення про віднесення імпортованого позивачем товару до коду 3402901000 УКТЗЕД - інші поверхнево-активні засоби.
Відповідно до пояснень до Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності стосовно товарної позиції 3402 зазначено, що до цієї групи включаються Поверхнево-активні органічні речовини (крім мила); поверхнево-активні препарати, засоби для прання, миття (включаючи допоміжні мийні засоби) та засоби для чищення із вмістом або без вмісту мила (крім засобів, включених до товарної позиції 3401): 3402 12 00 - катіонні: 3402 12 00 10 - бензалконію хлорид (benzalkonіum chlorіde ІNN).
Також, у поясненнях до товарної позиції 3402 УКТЗЕД зазначено, що органічні поверхнево-активні речовини можуть бути:
(1) Аніонними, причому в цьому випадку вони дисоціюють у водному розчині з утворенням негативно заряджених органічних іонів, відповідальних за поверхневу активність. Приклади: сульфати та сульфонати жирів, рослинних олій (тригліцеридів) або смоляних кислот; сульфати та сульфонати, одержані з жирних спиртів; нафтові сульфонати, наприклад, лужних металів (включаючи ті, які містять мінеральні масла), амонію або етаноламінів; алкілполіефірсульфати; алкілсульфонати чи алкілфенілефірсульфонати; алкілсульфати, алкіларилсульфонати (наприклад, технічні додецилбензолсульфонати).
Ці поверхнево-активні речовини можуть містити як домішки, що попадають у процесі виробництва, невеликі кількості жирних спиртів, алкілати або інші гідрофобні сировинні матеріали, що не пройшли сульфатування чи сульфування. Вони також можуть містити сульфат натрію або інші залишкові неорганічні солі в кількості, що як правило не перевищує 15 % у розрахунку на безводні солі.
(2) Катіонними, які дисоціюють у водному розчині з утворенням позитивно заряджених органічних іонів, відповідальних за поверхневу активність. Приклади: солі жирних амінів і четвертинних амонієвих основ.
(3) Неіоногенними, що не утворюють іонів у водному розчині. Їх розчинність у воді має місце завдяки присутності молекул з функціональними групами, які мають сильну спорідненість з водою. Приклади: продукти конденсації жирних спиртів, жирних кислот або алкілфенолів з оксидом етилену; етоксилати амідів жирних кислот.
(4) Амфолітичними з одночасною аніонною і катіонною активністю, причому залежно від середовища вони можуть дисоціювати у водному розчині і надавати сполуці властивості аніонної чи катіонної поверхнево-активної речовини.
Суд зазначає, що в матеріалах адміністративної справи міститься Висновок №1420003700-0098 від 03.02.2021 Дніпропетровського управління експертиз та досліджень Спеціалізованої лабораторії з питань експертизи та досліджень Державної митної служби України, в якому за результатами аналізу проб товару, експерт дійшов висновку про те, що: «Надана на експертизу проба товару під назвою «DDBAC 50% (Dodecyl Dimethyl Benzyl Ammonium Chloride)» ідентифікована як прозора безколірна рідина, яка складасться із водно-етанольного розчину алкiл-бензiл-диметил амоній хлориду - сумiшевий продукт, алкілбензілдиметиламонія хлорид з бензольною групою та вуглецевим ланцюгом С12-С14. Проба під час змішування з водою у концентрації 0,5% при температурі 20 град.С та витримуванні упродовж години за тієї самої температури утворює прозорий безколірний розчин. Поверхневий натяг 0,5% водного розчину проби становить (3.45+/-0.01)х10-2 Н/м при температурі 20 град.С. Продукт має катіонні поверхнево-активні властивості. Вміст нелеткої складової становить (50.83+/-0.08) мас.%.»
Тобто, експерт дійшов висновку, що товар є розчином бензалконію хлориду.
Більш того, у наведеному вище Висновку, експерт вказав на те, що продукт має саме КАТІОННІ поверхнево-активні властивості.
А відтак, товар за будь-яких умов мав би бути віднесений до категорії 3402 12 00, оскільки продукт є катіонною поверхнево-активною речовиною.
В свою чергу, категорія 3402 12 00 включає в себе лише дві підкатегорії: 3402 12 00 10 - бензалконію хлорид (benzalkonіum chlorіde INN); 3402 12 00 90 - інші, а тому очевидно, що законодавцем виділено окрему (власну) підгрупу лише для катіонного бензалконію хлориду (benzalkonіum chlorіde INN), а інші катіонні поверхнево-активні речовини повинні декларуватися у підкатегорії - 3402 12 00 90.
При цьому, додавання етилового спирту жодним чином не впливає на характеристику товару та не може бути підставою для його віднесення до товарної позиції 340290100, оскільки така товарна позиція включає до себе інші поверхнево-активні засоби до яких не належать аніонні, катіонні та неіоногенні поверхнево-активні речовини.
Також, є правильним твердження позивача про те, що митним органом під час прийняття спірного рішення помилково ототожнене поняття «поверхнево-активна речовина» та «поверхнево-активний засіб», оскільки позивачем імпортувалась саме речовина, а не засіб, що виключає можливість застосування товарної позиції 340290100 УКТЗЕД.
Стаття 19 Конституції України встановлює, що органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
В силу ч.2 ст.77 КАС України в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача. Відповідачем не доведено правомірність прийнятих рішень.
За таких обставин, суд дійшов висновку, що під час розгляду адміністративної справи в суді, митним органом, в силу приписів ч.2 ст.77 КАС України, не доведено правомірність прийнятого рішення про визначення коду товару, в частині віднесення імпортованого позивачем товару до коду УКТЗЕД 3402901000.
Враховуючи викладене, суд дійшов висновку про необґрунтованість оскаржуваного рішення про визначення коду товару №КТ-UA112000-0009-2022 від 04.02.2022 та наявність підстав для задоволення позовних вимог Товариства з обмеженою відповідальністю «Технохімреагент».
Відповідно до ч.1 ст.139 КАС України при задоволенні позову сторони, яка не є суб'єктом владних повноважень, всі судові витрати, які підлягають відшкодуванню або оплаті відповідно до положень цього Кодексу, стягуються за рахунок бюджетних асигнувань суб'єкта владних повноважень, що виступав відповідачем у справі, або якщо відповідачем у справі виступала його посадова чи службова особа.
Керуючись ст.ст. 2, 5, 72, 77, 139, 241, 243-246, 255 КАС України, суд
Позовні вимоги Товариства з обмеженою відповідальністю «Технохімреагент» (69034, м.Запоріжжя, вул.Цимлянська, 29-А, код ЄДРПОУ 34155997) до Запорізької митниці (69041, м.Запоріжжя, вул.Сергія Синенка, 12, код ЄДРПОУ 44005647) про визнання протиправним та скасування рішення - задовольнити.
Визнати протиправним та скасувати рішення Запорізької митниці про визначення коду товару №КТ-UA112000-0009-2022 від 04.02.2022.
Стягнути на користь Товариства з обмеженою відповідальністю «Технохімреагент» судовий збір в розмірі 2481,00 (дві тисячі чотириста вісімдесят одну гривню 00 копійок) за рахунок бюджетних асигнувань Запорізької митниці.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Рішення суду може бути оскаржено в апеляційному порядку до Третього апеляційного адміністративного суду протягом тридцяти днів з дня його (її) проголошення, а якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини рішення суду, або розгляду справи в порядку письмового провадження, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.
Апеляційна скарга подається безпосередньо до суду апеляційної інстанції.
Суддя Ж.М. Чернова