Справа № 289/1582/22
Номер провадження 2-о/289/59/22
про відкриття окремого провадження
13.09.2022 м. Радомишль
Суддя Радомишльського районного суду Житомирської області Мельник О.В., розглянувши матеріали заяви ОСОБА_1 ( , с. Лутівка, Житомирський р-н, Житомирська обл. НОМЕР_1 ), заінтересована особа: Лутівський старостинський округ Радомишльського району Житомирської області ( вул. Велика Лутовецька, 31-б, с. Лутівка, Радомишльський р-н, Житомирська обл. 12245) провстановлення факту належності правовстановлюючого документа,
Заява відповідає вимогам ст.ст. 175, 318 ЦПК України, справа підсудна Радомишльському районному суду, підлягає розгляду в порядку окремого провадження. Підстав для відмови у відкритті провадження у справі або для повернення заяви з наданих суду матеріалів не вбачається.
Керуючись ст. ст. 19, 187, 293 ЦПК України,
Відкрити провадження у цивільній справі за заявоюОСОБА_1 , заінтересована особа:- Лутівський старостинський округ Радомишльського району Житомирської області про встановлення факту належності правовстановлюючого документа.
Розгляд справи проводити за правилами окремого провадження.
Призначити до судового розглядуна 10:00 год . 14.11.2022 року в приміщенні Радомишльського районного суду Житомирської області з повідомленням сторін.
Копію ухвали надіслати учасникам справи, а заінтересованій особі також копію заяви та доданих до неї документів.
В судове засідання викликати учасників справи.
Повідомити учасникам веб-адресу сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет, за якою вони можуть отримати інформацію щодо справи, що розглядається https://rd.zt.court.gov.ua/sud0620/
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя О. В. Мельник