Справа № 129/2020/22
Провадження у справі № 2/129/896/2022
про передання справи до іншого суду
"09" вересня 2022 р. Гайсинський районний суд Вінницької області
Гайсинський районний суд Вінницької області
в складі: головуючої судді Бондар О.В.,
розглянувши в місті Гайсині цивільну справу за позовом Акціонерного товариства «Державний ощадний банк України» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором, -
установив:
17.08.2022 р. до суду надійшла ця позовна заява.
Відповідно до довідки УДМСУ у Вінницькій області від 7.09.2022 р. місце проживання відповідача ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , зареєстроване в АДРЕСА_1 .
Згідно з п.1 ч.1 ст.31 ЦПК України суд передає справу на розгляд іншому суду, якщо справа належить до територіальної юрисдикції (підсудності) іншого суду.
Відповідно до ч. 1 ст.27 ЦПК України позови до фізичної особи пред'являються в суд за зареєстрованим у встановленому законом порядку місцем її проживання або перебування, якщо інше не передбачено законом.
Оскільки, відповідно до довідки УДМСУ у Вінницькій області від 7.09.2022 р. місце проживання відповідача ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , зареєстроване в АДРЕСА_1 , то цивільну справу за позовом АТ «Державний ощадний банк України» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості необхідно передати до Шаргородського районного суду Вінницької області, до територіальної юрисдикції (підсудності) якого вона належить.
Керуючись п.1 ч.1 ст.31 ЦПК України, -
ухвалив:
Цивільну справу № 129/2020/22 за позовом Акціонерного товариства «Державний ощадний банк України» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором - передати на розгляд до Шаргородського районного суду Вінницької області (23500 м.Шаргород вул. Героїв Майдану, 231), до територіальної юрисдикції (підсудності) якого вона належить.
Ухвала може бути оскаржена протягом п'ятнадцяти днів до Вінницького апеляційного суду.
Суддя: