Ухвала від 07.09.2022 по справі 351/883/22

Справа № 351/883/22

Номер провадження №2/351/462/22

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

07 вересня 2022 року м. Снятин

Снятинський районний суд Івано-Франківської області у складі:

головуючого судді Посохова І.С.,

за участю секретаря судового засідання Боднарук О.І.,

представника позивача ОСОБА_1 ,

розглянувши у підготовчому судовому засіданні в м. Снятині цивільну справу за позовною заявою адвоката Петрички Олександра Євгеновича в інтересах ОСОБА_2 до ОСОБА_3 , третя особа - Орган опіки та піклування Снятинської міської ради про розірвання шлюбу та визначення місця проживання дітей,

ВСТАНОВИВ:

У провадженні Снятинського районного суду Івано-Франківської області перебуває цивільна справа за позовною заявою адвоката Петрички Олександра Євгеновича в інтересах ОСОБА_2 до ОСОБА_3 , третя особа - Орган опіки та піклування Снятинської міської ради про розірвання шлюбу та визначення місця проживання дітей.

У судовому засіданні представник позивача адвокат Петричка О.Є.не заперечував проти призначення справи до судового розгляду.

Відповідач ОСОБА_3 в судове засідання не з'явилася, про день, час і місце судового засідання повідомлялась належним чином, подала до суду заяву про розгляд справи без її участі.

Представник третьої особи - Органу опіки та піклування Снятинської міської ради Коломийського району Івано-Франківської області в судове засідання не з'явився, про день, час і місце судового засідання повідомлявся належним чином, про причину неявки суд не повідомив.

З метою виконання завдання підготовчого провадження у підготовчому засіданні судом проведено дії, передбачені ст. 197 ЦПК України, у зв'язку з чим суд вважає за можливе закрити підготовче провадження та призначити справу до судового розгляду по суті.

Керуючись ст. 189, 196-198, 200, 258-260 ЦПК України, суд

УХВАЛИВ:

Підготовче провадження у цивільній справі за позовною заявою адвоката Петрички Олександра Євгеновича в інтересах ОСОБА_2 до ОСОБА_3 , третя особа - Орган опіки та піклування Снятинської міської ради про розірвання шлюбу та визначення місця проживання дітей закрити.

Призначити зазначену цивільну справу до судового розгляду по суті у відкритому судовому засіданні на 20.10.2022 о 10 годині 00 хвилин у приміщенні Снятинського районного суду Івано-Франківської області, розташованого за адресою: Івано-Франківська область, м. Снятин, вул. Січових Стрільців, буд. 56.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Іван ПОСОХОВ

Попередній документ
106102962
Наступний документ
106102964
Інформація про рішення:
№ рішення: 106102963
№ справи: 351/883/22
Дата рішення: 07.09.2022
Дата публікації: 08.09.2022
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Снятинський районний суд Івано-Франківської області
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із сімейних відносин, з них; про розірвання шлюбу
Розклад засідань:
07.09.2022 10:30 Снятинський районний суд Івано-Франківської області
20.10.2022 10:00 Снятинський районний суд Івано-Франківської області
15.11.2022 11:00 Снятинський районний суд Івано-Франківської області