ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД міста КИЄВА 01051, м. Київ, вул. Болбочана Петра 8, корпус 1
15 липня 2022 року м. Київ №640/31963/20
Окружний адміністративний суд міста Києва у складі:
головуючого судді Шейко Т.І.,
розглянувши у порядку письмового провадження заяву представника позивача про виправлення описки в адміністративній справі
за позовомГоловного управління Державної податкової служби у м. Києві
доТовариства з обмеженою відповідальністю «Укрторгплюс»
простягнення податкового боргу
встановив:
Головне управління Державної податкової служби у м. Києві звернулось до Окружного адміністративного суду міста Києва з позовом до Товариства з обмеженою відповідальністю «Укрторгплюс», у якому просило суд:
- стягнути на користь Головного управління Державної податкової служби у м. Києві кошти платника податків Товариства з обмеженою відповідальністю «Укрторгплюс» з усіх рахунків, відкритих у банках, що обслуговують такого платника податків на суму податкового боргу з податку на прибуток приватних підприємств у сумі 21298920,26 грн., по штрафним санкціям у сумі 15573500,00 грн. та пені за порушення термінів розрахунків у сфері ЗЕД у сумі 41487893,49 грн.
Рішенням Окружного адміністративного суду міста Києва від 18 березня 2022 року позовні вимоги задоволено.
Представник позивача подав заяву про виправлення описки, в якій просив виправити описку в рішення від 18 березня 2022 року, а саме просив зазначити вірне найменування відповідача «Укрторгплюс» замість невірного «Укртогплюс» та в резолютивній частині зазначити вірну суму « 21298920,26 грн» замість невірної « 2129892,26 грн.».
Розглянувши матеріали справи, суд зазначає наступне.
Згідно з частиною першою статті 253 Кодексу адміністративного судочинства України суд, який постановив судове рішення, може з власної ініціативи або за заявою учасника справи чи іншої заінтересованої особи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні.
Відповідно до частини другої статті 253 Кодексу адміністративного судочинства України питання про внесення виправлень суд може вирішити в порядку письмового провадження. У разі необхідності суд може розглянути питання про внесення виправлень у судове рішення в судовому засіданні з повідомленням учасників справи. Неприбуття у судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені про дату, час та місце судового засідання, не перешкоджає розгляду заяви.
Дійсно, при виготовленні рішення від 18 березня 2021 року судом зазначено найменування позивача «Укртогплюс» та невірну суму « 2129892,26 грн.».
Проте, вірним найменуванням позивача, згідно доданих документів є «Укрторгплюс» та сума з податку на прибуток приватних підприємств « 21298920,26 грн.
Враховуючи вищенаведене, суд дійшов висновку про доцільність виправлення описки в рішенні від 18 березня 2021 року, а саме вважати вірним найменування позивача «Укрторгплюс» замість невірного «Укртогплюс» та в резолютивній частині вважати вірну суму « 21298920,26 грн» замість невірної « 2129892,26 грн.».
Керуючись статтями 243, 248, 253 Кодексу адміністративного судочинства України, Окружний адміністративний суд міста Києва -
Заяву представника позивача про виправлення описки задовольнити.
Виправити описку рішенні від 18 березня 2021 року, а саме вважати вірним найменування позивача «Укрторгплюс» замість невірного «Укртогплюс» та в резолютивній частині вважати вірну суму « 21298920,26 грн» замість невірної « 2129892,26 грн.».
Ухвалу направити учасникам справи.
Ухвала набирає законної сили відповідно до статті 256 Кодексу адміністративного судочинства України.
Ухвала може бути оскаржена до Шостого апеляційного адміністративного суду у порядку та строки, встановлені статтями 295-297 Кодексу адміністративного судочинства України.
Суддя Т.І. Шейко