Ухвала від 26.08.2022 по справі 204/5984/22

Справа № 204/5984/22

Провадження № 1-кс/204/1363/22

КРАСНОГВАРДІЙСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД м. ДНІПРОПЕТРОВСЬКА

49006, м. Дніпро, проспект Пушкіна 77-б тел. (056) 371 27 02, inbox@kg.dp.court.gov.ua

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

26 серпня 2022 року Красногвардійський районний суд м. Дніпропетровська у складі:

слідчого судді ОСОБА_1

за участю секретаря ОСОБА_2

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Дніпро клопотання слідчого в ОВС СВ Управління СБ України у Дніпропетровської області ОСОБА_3 про передачу майна в управління Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів в рамках кримінального провадження № 22022040000000065 від 27.04.2022, за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 110-2 КК України, -

ВСТАНОВИВ:

15 серпня 2022 року до суду надійшло клопотання слідчого в ОВС СВ Управління СБ України у Дніпропетровської області ОСОБА_3 , погоджене прокурором Дніпропетровської обласної прокуратури ОСОБА_4 про передачу майна в управління Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів в рамках кримінального провадження № 22022040000000065 від 27.04.2022, за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 110-2 КК України.

В обґрунтування клопотання зазначає, що Слідчим відділом Управління СБ України у Дніпропетровській області здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні № 22022040000000065 від 27.04.2022 за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 110-2 КК України. Підставою для реєстрації кримінального провадження стало повідомлення ГВЗНД УСБУ у Дніпропетровській області про те, що на території Дніпропетровської області за попередньою змовою групою осіб діють представники юридичних осіб (філій, представництв), засновником (учасником, акціонером) або бенефіціаром яких є Російська Федерація та/або у яких Російська Федерація прямо або опосередковано має частку у статутному (складеному) капіталі, акції, паї, інше членство (участь у будь-якій формі) у юридичній особі, які частину від отриманого прибутку юридичної особи скеровують на фінансування дій, вчинених з метою зміни меж території та державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України, та дій, вчинених з метою насильницької зміни та повалення конституційного ладу і захоплення державної влади, об'єкти права власності яких у відповідності до вимог Закону України «Про основні засади примусового вилучення в Україні об'єктів права власності Російської Федерації та її резидентів» підлягають примусовому вилученню. Так, отримано інформацію стосовно посадових осіб, з числа керівників ТОВ «ВСМПО Титан Україна» (код ЄДРПОУ 36096221, Дніпропетровська обл., Солонянський р-н, смт Солоне, вул. Гагаріна, буд. 26, фактична адреса виробничих потужностей: Дніпропетровська обл., м. Нікополь, пр-т Трубників, буд. 56), зокрема: директора виконавчого ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , заступника директора з виробництва ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , які діючи умисно за попередньою змовою групою осіб фінансують дії, вчинені з метою зміни меж території та державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України, та дії, вчинені з метою насильницької зміни та повалення конституційного ладу і захоплення державної влади. Встановлено, що ТОВ «ВСМПО Титан Україна», яке, в свою чергу є дочірнім підприємством ПАТ «Корпорація ВСМПО-АВІСМА» (РФ, Свердловська обл., м. Верхня Салда, вул. Паркова, буд. 1), регулярно імпортує до України вироби з титану: гарячепресовану трубну заготовку з титанового сплаву та біллети з титанового сплаву виробництва ПАТ «Корпорація ВСМПО-АВІСМА». В подальшому, з вказаної заготовки ТОВ «ВСМПО Титан Україна» виготовляє титанові труби, які експортує на адресу ПАТ «Корпорація ВСМПО-АВІСМА». В свою чергу, ПАТ «Корпорація ВСМПО-АВІСМА» входить до складу російської Державної корпорації зі сприяння розробці, виробництву та експорту високотехнологічної промислової продукції «РОСТЕХ» (РФ, м. Москва, б-р Гоголевський, буд. 21, будова 1), яка виготовляє високотехнологічну продукцію для оборонно-промислового комплексу РФ, у т.ч. для авіації та ракетобудування. Засновником корпорації значиться Уряд Російської Федерації. Указом Президента України «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 18 червня 2021 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» № 266/2021 від 24.06.2021 введено в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 18 червня 2021 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)». Згідно з п. 526 додатку 2 вказаного рішення Ради національної безпеки і оборони України на Публічне акціонерне товариство «Корпорація ВСМПО-АВІСМА» (Публичное акционерное общество «Корпорация ВСМПО-АВИСМА») до ПАТ «Корпорація ВСМПО-АВІСМА» застосовано 17 видів обмежувальних заходів, в т.ч.: обмеження торговельних операцій (повне припинення); зупинення виконання економічних та фінансових операцій; блокування активів. З моменту набрання чинності Указу Президента України (03.07.2021), з метою уникнення санкцій, імпортером виробів з титанового сплаву виробництва ПАТ «Корпорація ВСМПО-АВІСМА» значиться «VSMPO TIRus GmbH» (Carl-Benz-Str. 39-41 D-60386 Frankfurt Germany) який, згідно з даними офіційного сайту www.vsmpo.ru, також є дочірнім підприємством ПАТ «Корпорація ВСМПО-АВІСМА» (до введення санкцій імпортером товару значилось ПАТ «Корпорація ВСМПО-АВІСМА»). Слід зазначити, що з моменту введення санкцій в Україну ввезено 24 партії товару (вартість партії гарячекатаної трубної заготовки становить 300-400 тис. доларів США, вартість звичайної трубної заготовки становить 150-200 тис. доларів США), що підтверджено вантажно-митними деклараціями. З вказаної трубної заготовки ТОВ «ВСМПО Титан Україна» виготовляє труби безшовні зі сплаву титана (холодно та гарячедеформовані марки Grade 2, Grade 3 та Grade 9 за стандартом ASTM B338), які в подальшому експортують на адресу «VSMPO TIRus GmbH» (до введення санкцій отримувачем товару значилось ПАТ «Корпорація ВСМПО-АВІСМА»). Таким чином, посадові особи ТОВ «ВСМПО Титан Україна», всупереч інтересам держави, не зважаючи на повномасштабну агресивну війну, яку Російська Федерація розв'язала і веде проти України та Українського народу з порушенням норм міжнародного права, вчиняючи злочини проти людства, фактично діють в інтересах ПАТ «Корпорація ВСМПО-АВІСМА» та Державної корпорації «РОСТЕХ», організовуючи постачання та подальшу реалізацію товарів підприємством на території України, тим самим за попередньою змовою групою осіб фінансують дії, вчинені з метою зміни меж території та державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України, та дії, вчинені з метою насильницької зміни та повалення конституційного ладу і захоплення державної влади. 11.05.2022-13.05.2022 в ході обшуку приміщень та споруд, розташованих за адресою: Дніпропетровська обл., м. Нікополь, проспект Трубників, буд. 56, що знаходяться в користуванні ТОВ «ВСМПО Титан Україна», серед іншого, виявлено: інші матеріали (надлишки) ТОВ «ВСМПО Титан Україна» станом на 11.05.2022:

НоменклатураОдиниця виміруДебет

Брухт кабельно-провідникової продукції з демонтованого обладнаннякг3 820,000

Брухт комутаційної апаратурикг240,350

Брухт платинородій платиновийкг33,650

Брухт вуглецевийкг560,000

Брухт нержавіючої сталі 12Х18Н10Ткг470,000

Брухт вуглецевийкг514,000

Брухт алюмініюкг0,150

Брухт бронзикг179,200

Брухт вуглецевийкг5 400,800

Брухт інструментукг276,770

Брухт латунікг2,400

Брухт підшипниківкг1 911,900

Стружка бронзикг19,000

Стружка вуглецевакг2 040,000

Брухт прокатного інструментукг7 800,000

Брухт нержавіючий 12Х18Н10Т(проволока)кг1 000,000

Брухт нержавіючої сталі 12Х18Н10Ткг102,000

Брухт вуглецевийкг800,000

Брухт підшипниківкг49,000

Стружка нержавіюча 12Х18Н10Ткг1,000

13.05.2022 зазначені вище товарно-матеріальні цінності визнано речовими доказами у кримінальному провадженні. В порядку, встановленому статтею 170 Кримінального процесуального кодексу України, ухвалою слідчого судді Красногвардійського районного суду м. Дніпропетровська від 18.05.2022 накладено арешт на перелічене вище майно. Відповідно до відомостей, наданих ТОВ «ВСМПО Титан Україна», сукупна вартість будівель, споруд, обладання та інших товарно-матеріальних цінностей складає 189 208 412,48 гривень (сто вісімдесят дев'ять мільйонів двісті вісім тисяч чотириста дванадцять гривень сорок вісім копійок). У звязку з чим, в органу досудового розслідування наявні обґрунтовані підстави вважати, що вартість зазначених вище товарно-матеріальних цінностей становить понад 200 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб. Згідно з абзацом сьомим частини шостої статті 100 КПК України, речові докази вартістю понад 200 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, якщо це можливо без шкоди для кримінального провадження, передаються за письмовою згодою власника, а в разі її відсутності - за рішенням слідчого судді, суду Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, для здійснення заходів з управління ними з метою забезпечення їх збереження або збереження їхньої економічної вартості, а речові докази, зазначені в абзаці першому цієї частини, такої самої вартості - для їх реалізації з урахуванням особливостей, визначених законом. Статтею 7 Законом України «Про Державний бюджет України на 2022 рік» встановлено у 2022 році прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць у розмірі з 1 січня - 2393 гривні. Таким чином, під дію положень ст. 100 КПК України та Закону України «Про Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів» (далі - Закон) станом на дату подання клопотання підпадають майно та активи, сукупна вартість яких перевищує

478 600 (чотириста сімдесят вісім тисяч шістсот) гривень. Відповідно до частини сьомої статті 100 КПК України, у випадках, передбачених пунктами 2, 4 та абзацом сьомим частини шостої цієї статті, слідчий за погодженням із прокурором або прокурор звертається з відповідним клопотанням до слідчого судді місцевого суду, в межах територіальної юрисдикції якого здійснюється досудове розслідування, або до суду під час судового провадження, яке розглядається згідно зі статтями 171-173 цього Кодексу. Прокурор у випадку, передбаченому абзацом сьомим частини шостої цієї статті, не пізніше наступного робочого дня з моменту постановлення ухвали слідчого судді чи суду надсилає копію цієї ухвали Національному агентству зі зверненням щодо прийняття активів, а також вживає невідкладних заходів щодо передачі цих активів Національному агентству. Національне агентство є центральним органом виконавчої влади зі спеціальним статусом, що забезпечує формування та реалізацію державної політики у сфері виявлення та розшуку активів, на які може бути накладено арешт у кримінальному провадженні, та/або з управління активами, на які накладено арешт або які конфісковано у кримінальному провадженні (частина перша статті 2 Закону). Основна мета заснування та діяльності Національного агентства полягає у сприянні процесуальній діяльності слідчого, детектива, прокурора, слідчого судді, суду, спрямованій, зокрема, на забезпечення збереження речових доказів, на які накладено арешт у кримінальному провадженні, а також збільшення їх вартості, особливо тих, які підлягають конфіскації, спеціальній конфіскації (стягненню в дохід держави у кримінальному провадженні). Повноваження Національного агентства з управління арештованим (до конфіскації) майном визначені статтями 1, 9, 10, 19-24 Закону та статтею 100 КПК України. Так, в управління Національному агентству можуть бути передані лише активи, які відповідають таким умовам: вони визнані речовим доказом; на них накладено арешт у кримінальному провадженні; арешт має передбачати заборону розпорядження (обов'язково), або користування майном (бажано); їх сукупна вартість становить понад 200 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб; це не завдає шкоди кримінальному провадженню. Закон та КПК України не містять обмежень щодо типів, видів активів, які можуть передаватися в управління Національному агентству, так само як і обмежень щодо видів злочинів, у кримінальних провадженнях з розслідування яких були арештовані відповідні активи. Приймаючи активи в управління, Національне агентство самостійно не управляє ними (інакше як у спосіб їх реалізації шляхом передання відповідному реалізатору), натомість обирає професійного управителя конкретним типом активу і передає йому актив в управління, контролює діяльність з управління, або ж передає актив на реалізацію, якщо він підлягає реалізації згідно з Законом та прийнятим на його виконання підзаконним актом. Отже, за загальним правилом, управління за Законом у спосіб передання активу в управління за договором управителеві можливе, якщо воно здатне приносити дохід. Реалізація майна здійснюється за цінами, не нижчими за ринкові. Реалізація активів здійснюється визначеними на конкурсних засадах юридичними особами. Порядок відбору таких юридичних осіб, порядок реалізації активів на прилюдних торгах (аукціонах) та/або електронних торгах визначаються Кабінетом Міністрів України. Таким чином, з урахуванням складної суспільно-політичної обстановки в Державі, на теперішній час наявні обґрунтовані підстави вважати, що перероховане вище майно швидко втрачає свою вартість та, у свою чергу, може піддаватися швидкому псуванню. Зважаючи на викладене, з метою досягнення цілей накладення арешту на майно, виходячи з наявності об'єктивної необхідності, а також забезпечуючи досягнення завдань кримінального провадження, вважаю, що клопотання підлягає задоволенню в повному обсязі. Тому, слідчий звертається до суду з даним клопотанням.

Слідчий у судове засідання не з'явився, але надав суду заяву в якій просив розглядати клопотання без його участі та без виклику власників майна.

У відповідності до положень ч. 7 ст. 100 КПК України, клопотання про передачу в управління майна розглядається за правилами ст. 171-173 КПК України. На підставі ч. 2 ст. 172 КПК України, вважаю за можливе розглянути клопотання без повідомлення власника майна, оскільки обізнаність власника майна із порушенням питання про передачу майна в управління, може призвести до його втрати.

Вивчивши подане клопотання та додані матеріали, якими обґрунтовується необхідність передачі майна в управління, вважаю за необхідне задовольнити клопотання, виходячи з наступного.

Відповідно до абз. 7 ч. 6 ст. 170 КПК України, речові докази вартістю понад 200 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, якщо це можливо без шкоди для кримінального провадження, передаються за письмовою згодою власника, а в разі її відсутності - за рішенням слідчого судді, суду Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, для здійснення заходів з управління ними з метою забезпечення їх збереження або збереження їхньої економічної вартості, а речові докази, зазначені в абзаці першому цієї частини, такої самої вартості - для їх реалізації з урахуванням особливостей, визначених законом.

Згідно з ч. 7 ст. 170 КПК України, у випадках, передбачених пунктами 2, 4 та абзацом сьомим частини шостої цієї статті, слідчий за погодженням із прокурором або прокурор звертається з відповідним клопотанням до слідчого судді місцевого суду, в межах територіальної юрисдикції якого здійснюється досудове розслідування, а в кримінальних провадженнях щодо кримінальних правопорушень, віднесених до підсудності Вищого антикорупційного суду, - до слідчого судді Вищого антикорупційного суду, або до суду під час судового провадження, яке розглядається згідно із статтями 171-173 цього Кодексу. Прокурор у випадку, передбаченому абзацом сьомим частини шостої цієї статті, не пізніше наступного робочого дня з моменту постановлення ухвали слідчого судді, суду надсилає копію цієї ухвали Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, із зверненням щодо прийняття активів, а також вживає невідкладних заходів щодо передачі цих активів Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів.

Створення і забезпечення належного функціонування Національного агентства є заходом з виконання положень Закону України «Про засади державної антикорупційної політики (Антикорупційна стратегія)» на 2014 - 2017 роки та Державної програми щодо реалізації засад державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційної стратегії) на 2015 - 2017 роки, імплементації в законодавство України Директиви ЄС від 03.04.2014 № 2014/42/EU про арешт та конфіскацію предметів злочинної діяльності та доходів від неї в ЄС, Рішення Ради ЄС №2007/845/ША від 06.12.2007 про співробітництво між агентствами держав-членів з повернення активів у сфері виявлення і розшуку доходів, отриманих злочинним шляхом, або іншого майна, пов'язаного зі злочинною діяльністю, а також одним із основних критеріїв виконання Україною Плану дій з лібералізації візового режиму з ЄС.

Частиною першою статті 2 ЗУ «Про Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів» передбачено, що Національне агентство є центральним органом виконавчої влади зі спеціальним статусом, що забезпечує формування та реалізацію державної політики у сфері виявлення та розшуку активів, на які може бути накладено арешт у кримінальному провадженні, та/або з управління активами, на які накладено арешт або які конфісковано у кримінальному провадженні. У пункті 4 частини першої статті 9 Закону зазначається, що на Національне агентство покладено функцію з проведення оцінки, ведення обліку та управління активами, на які накладено арешт у кримінальному провадженні.

Згідно із абзацом 1 ч. 1 ст. 19 Закону встановлено, що Національне агентство здійснює управління активами, на які накладено арешт у кримінальному провадженні, у тому числі як захід забезпечення позову - лише щодо позову, пред'явленого в інтересах держави, із встановленням заборони розпоряджатися та/або користуватися такими активами, сума або вартість яких дорівнює або перевищує 200 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої на 1 січня відповідного року. Такі активи приймаються в управління на підставі ухвали слідчого судді, суду чи згоди власника активів (абз. 2 ч. 2 ст. 19 Закону).

Яке вбачається з матеріалів клопотання, Слідчим відділом Управління здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні № 22022040000000065 від 27.04.2022 за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 110-2 КК України.

У рамках кримінального провадження № 22022040000000065 11 травня 2022 року - 13 травня 2022 року, було проведено обшук за адресою: АДРЕСА_1 , що знаходиться в користуванні ТОВ «ВСМПО Титан Україна», під час якого було виявлено, серед іншого, наступне майно:

НоменклатураОдиниця виміруДебет

Брухт кабельно-провідникової продукції з демонтованого обладнаннякг3 820,000

Брухт комутаційної апаратурикг240,350

Брухт платинородій платиновийкг33,650

Брухт вуглецевийкг560,000

Брухт нержавіючої сталі 12Х18Н10Ткг470,000

Брухт вуглецевийкг514,000

Брухт алюмініюкг0,150

Брухт бронзикг179,200

Брухт вуглецевийкг5 400,800

Брухт інструментукг276,770

Брухт латунікг2,400

Брухт підшипниківкг1 911,900

Стружка бронзикг19,000

Стружка вуглецевакг2 040,000

Брухт прокатного інструментукг7 800,000

Брухт нержавіючий 12Х18Н10Т(проволока)кг1 000,000

Брухт нержавіючої сталі 12Х18Н10Ткг102,000

Брухт вуглецевийкг800,000

Брухт підшипниківкг49,000

Стружка нержавіюча 12Х18Н10Ткг1,000

Постановою слідчого ОВС слідчого відділу Управління СБ України ОСОБА_3 від 13 травня 2022 року, вищезазначене майно визнано речовими доказами у кримінальному провадженні № 22022040000000065.

Ухвалою слідчого судді Красногвардійського районного суду м. Дніпропетровська від 18 травня 2022 року, було накладено арешт на зазначене майно.

Вирішуючи питання щодо передачі майна в управління Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, слідчий суддя звертає увагу на те, що обов'язковою умовою передачі майна в управління останнього є наявність мети забезпечення збереження таких речових доказів або збереження їхньої економічної вартості, звідси має наслідком покладення обов'язку на слідчого, прокурора щодо доведення обставин, які підтверджують, що у разі нездійснення таких дій, майно може бути перетворене, знищене, зіпсоване або його економічна вартість істотно зменшиться в ціні.

Водночас, питання щодо наявності правових підстав для накладення арешту на вказане майно вже було предметом вивчення слідчого судді під час розгляду клопотання слідчого про накладення арешту, та як результат розгляду його задоволення.

Відповідно до абз. 7, ч. 6 ст. 100 КПК України, вартісний поріг для передачі речових доказів в управління Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, становить понад 200 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, тобто від 496 200 грн. (прожитковий мінімум для працездатних осіб станом на 1 січня 2022 року становить 2481,00 грн.).

Слідчому судді не представлено визначену в належний спосіб вартість майна, щодо якого ставиться питання про передачу в управління. Однак, з огляду на перелік і характеристики цього майна, період його формування та цільове призначення, його вартість очевидно значно перевищує встановлений вартісний поріг у 200 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

Вирішуючи питання про доцільність передачі арештованого майна в управління Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, слідчий суддя оцінює індивідуальні ознаки та властивості арештованого у даному кримінальному провадженні майна, а також те, що таке майно могло бути об'єктом протиправних дій, набуто кримінально протиправним шляхом або отримане юридичною особою внаслідок вчинення кримінального правопорушення.

Одночасно із цим слідчий суддя зазначає, що на даному етапі провадження не вирішуються питання, які повинен вирішувати суд під час розгляду кримінального провадження по суті, зокрема, оцінювати докази з точки зору їх достатності і допустимості для встановлення складу кримінального правопорушення, визнання особи винуватою чи невинуватою у вчиненні кримінального правопорушення. Слідчий суддя на підставі розумної оцінки сукупності отриманих відомостей визначає по суті спосіб збереження майна, що має відповідний статус у кримінальному провадженні, шляхом його передачі в управління уповноваженому органу.

Зважаючи на викладене, враховуючи об'єктивну необхідність забезпечити збереження цього майна і виключити прямий або опосередкований вплив та посягання на нього, запобігти можливості знищення, відчуження майна, слідчий суддя доходить переконання про необхідність задоволення клопотання.

На підставі викладеного та керуючись ЗУ «Про Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів», ст. ст. 100, 170-175 КПК України, -

УХВАЛИВ:

Клопотання слідчого в ОВС СВ Управління СБ України у Дніпропетровської області ОСОБА_3 про передачу майна в управління Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів в рамках кримінального провадження № 22022040000000065 від 27.04.2022, за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 110-2 КК України - задовольнити.

Передати в управління Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів шляхом передачі в управління на підставах, у порядку та на умовах, визначених Законом України «Про Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів» з метою забезпечення збереження речових доказів та його економічної вартості інші матеріали (надлишки) ТОВ «ВСМПО Титан Україна» станом на 11 травня 2022 року, а саме:

НоменклатураОдиниця виміруДебет

Брухт кабельно-провідникової продукції з демонтованого обладнаннякг3 820,000

Брухт комутаційної апаратурикг240,350

Брухт платинородій платиновийкг33,650

Брухт вуглецевийкг560,000

Брухт нержавіючої сталі 12Х18Н10Ткг470,000

Брухт вуглецевийкг514,000

Брухт алюмініюкг0,150

Брухт бронзикг179,200

Брухт вуглецевийкг5 400,800

Брухт інструментукг276,770

Брухт латунікг2,400

Брухт підшипниківкг1 911,900

Стружка бронзикг19,000

Стружка вуглецевакг2 040,000

Брухт прокатного інструментукг7 800,000

Брухт нержавіючий 12Х18Н10Т(проволока)кг1 000,000

Брухт нержавіючої сталі 12Х18Н10Ткг102,000

Брухт вуглецевийкг800,000

Брухт підшипниківкг49,000

Стружка нержавіюча 12Х18Н10Ткг1,000

Ухвала підлягає негайному виконанню слідчим, прокурором.

Ухвала слідчого судді може бути оскаржена протягом п'яти днів з дня її проголошення до Дніпровського апеляційного суду. Якщо ухвалу слідчого судді було постановлено без виклику особи, яка її оскаржує, строк апеляційного оскарження для такої особи обчислюється з дня отримання копії судового рішення.

Слідчий суддя ОСОБА_1