212/10707/21 22-ц/803/5654/22 Головуючий у 1 й інстанції - Борис О. Н. Доповідач Остапенко.В. О.
про призначення справи до розгляду
25 серпня 2022 року м. Кривий Ріг
Дніпровський апеляційний суд у складі колегії суддів судової палати з розгляду цивільних справ:
Головуючого -судді Остапенко В.О.
Суддів -Бондар Я.М., Зубакової В.П.
заслухавши доповідь судді -доповідача Остапенко В.О. про проведення підготовчих дій по апеляційній скарзі Товариства з обмеженою відповідальністю «Кошельок» на рішення Жовтневого районного суду м. Кривого Рогу Дніпропетровської області від 21 січня 2022 року по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю «Кошельок», треті особи приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу Бригіда Володимир Олександрович, приватний виконавець виконавчого округу Дніпропетровської області Біловол Віталій Олексійович, про визнання виконавчого напису таким, що не підлягає виконанню, -
Під час проведення підготовчих дій з'ясовано питання про склад учасників судового процесу; визначено характер спірних правовідносин і закон, який їх регулює; з'ясовано обставини, на які посилаються учасники справи як на підставу своїх вимог і заперечень; з'ясовано, які обставини визнаються чи заперечуються учасниками справи.
Керуючись ст.ст. 365,366 ЦПК України, суд, -
Закінчити проведення підготовчих дій по апеляційній скарзі Товариства з обмеженою відповідальністю «Кошельок» на рішення Жовтневого районного суду м. Кривого Рогу Дніпропетровської області від 21 січня 2022 року по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю «Кошельок», треті особи приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу Бригіда Володимир Олександрович, приватний виконавець виконавчого округу Дніпропетровської області Біловол Віталій Олексійович, про визнання виконавчого напису таким, що не підлягає виконанню та призначити справу до апеляційного розгляду о 11:00 годині 27 вересня 2022 року в приміщенні Дніпровського апеляційного суду.
Про дату, час та місце розгляду справи повідомити учасників справи.
Головуючий:
Судді: