Ухвала від 19.08.2022 по справі 740/2653/22

Справа № 740/2653/22

Провадження № 2/740/856/22

УХВАЛА

про залишення позовної заяви без руху

19 серпня 2022 року м. Ніжин

Суддя Ніжинського міськрайонного суду Чернігівської області Карпусь І.М., ознайомившися з позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про збільшення розміру аліментів,

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 звернулася до суду з вказаною позовною заявою, у якій просить збільшити розмір аліментів та стягнути з ОСОБА_2 аліменти на її користь на дитину ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , у розмірі ј частини всіх видів доходів, але не менш ніж 50 % прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку щомісячно, починаючи з дня набрання рішенням законної сили до досягнення дитиною повноліття.

Зазначена позовна заява підлягає залишенню без руху, оскільки подана з порушенням наступних вимог.

Згідно з п. 2 ч. 3 ст.177 ЦПК України позовна заява має містити, повне найменування (для юридичних осіб) або ім'я (прізвище, ім'я та по батькові - для фізичних осіб) сторін та інших учасників справи, їх місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання чи перебування (для фізичних осіб), поштовий індекс, ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України (для юридичних осіб, зареєстрованих за законодавством України), а також реєстраційний номер облікової картки платника податків (для фізичних осіб) за його наявності або номер і серію паспорта для фізичних осіб - громадян України (якщо такі відомості позивачу відомі), відомі номери засобів зв'язку, офіційної електронної адреси та адреси електронної пошти.

Так, позивачем не вказано адресу місце проживання чи перебування відповідача, поштовий індекс.

Крім того у порушення вимог п. 8 ч.3 ст.177 ЦПК України позивачем не зазначено щодо наявності у неї або іншої особи оригіналів письмових або електронних доказів, копії яких додано до заяви.

За таких обставин, позовну заяву відповідно до ст.185 ЦПК України необхідно залишити без руху, про що повідомити позивача і надати строк для усунення зазначених в ухвалі недоліків, який не може перевищувати десяти днів з дня отримання копії ухвали.

На підставі вищевикладеного, керуючись ст.177, 185 ЦПК України,

ПОСТАНОВИВ:

Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про збільшення розміру аліментів залишити без руху, про що повідомити позивача і надати строк десять днів з дня отримання копії цієї ухвали для усунення викладених в ній недоліків.

У разі усунення недоліків у встановлений строк заява вважається поданою в день первісного її подання до суду. Інакше заява вважається неподаною і повертається заявнику.

Ухвала негайно набирає законної сили і не може бути оскаржена у апеляційному порядку окремо від рішення суду.

Суддя І.М. Карпусь

Попередній документ
105816340
Наступний документ
105816342
Інформація про рішення:
№ рішення: 105816341
№ справи: 740/2653/22
Дата рішення: 19.08.2022
Дата публікації: 22.08.2022
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Ніжинський міськрайонний суд Чернігівської області
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із сімейних відносин, з них; про стягнення аліментів
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто у апеляційній інстанції (24.01.2023)
Результат розгляду: залишено без змін
Дата надходження: 17.08.2022
Предмет позову: про збільшення розміру аліментів
Розклад засідань:
18.10.2022 09:30 Ніжинський міськрайонний суд Чернігівської області
09.11.2022 11:00 Ніжинський міськрайонний суд Чернігівської області