Справа № 727/1140/21
Провадження № 2/727/256/22
(вступна та резолютивна частина)
«05» серпня 2022 року Шевченківський районний суд м.Чернівці в складі:
головуючого судді Танасійчук Н.М.,
за участю секретаря: Дячук І.М.,
представника позивача: ОСОБА_1
представника відповідача ОСОБА_2 - ОСОБА_3 ,
представника відповідача ОСОБА_4 - ОСОБА_5 ,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м.Чернівці цивільну справу за позовом ОСОБА_6 до ОСОБА_4 , ОСОБА_2 , третя особа яка не заявляє самостійних вимог щодо предмету спору ОСОБА_7 , ОСОБА_8 про :
-визнання договору купівлі-продажу квартири № 4970 від 17 вересня 2019 року, укладеного між ОСОБА_7 та ОСОБА_2 , посвідченого приватним нотаріусом Чернівецького нотаріального округу Савчук В.Г., недійсним, в частині зазначення покупця ОСОБА_2 та перевести на ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 права та обов'язки покупця за договором купівлі-продажу квартири від 17 вересня 2019 року, що укладений між ОСОБА_7 та ОСОБА_2 та посвідчений приватним нотаріусом Чернівецького міського нотаріального округу Савчук В. Г. зареєстрований в реєстрі за№ 4970
- визнання договору дарування від 17 вересня 2019 року, посвідченого приватним нотаріусом Чернівецького міського нотаріального округу Савчук В. Г. , який зареєстрований в реєстрі за№ 4974, на підставі якого ОСОБА_2 подарував ОСОБА_4 належну йому квартиру АДРЕСА_1 , реєстраційний номер об'єкта нерухомого майна в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень - 285027573101, удаваним правочином.
-визнання об'єктами спільної власності подружжя ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_2 та ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_3 - квартири АДРЕСА_2 вартістю 891941 (вісімсот дев'яносто одна тисяча дев'ятсот сорок одна) грн. 88 коп., гаража № НОМЕР_1 , який знаходиться в Товаристві по експлуатації індивідуальних гаражів № НОМЕР_2 в місті Чернівці вартістю 115041 (сто п'ятнадцять тисяч сорок одна) грн. 49 коп., транспортного засобу марки Renault MEGANE, VIN-код - НОМЕР_3 , 2012 року випуску,колір сірий, кузов - універсал-В, НОМЕР_4 (двісті сорок дві тисячі триста шістдесят шість) грн.
- визнання за ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , права власності на 1/2 частку квартири АДРЕСА_2 , право власності на яку зареєстровано за ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_3 .
- стягнення з ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , на користь ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , коштів в розмірі 57520 грн. 75 коп., як грошової компенсації за 1/2 частку вартості гаража № НОМЕР_1 , який знаходиться в Товаристві по експлуатації індивідуальних гаражів № НОМЕР_2 в місті Чернівці.
-стягнення з ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , на користь ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , коштів в розмірі 181774 грн. 50 коп. як грошової компенсацію за 3/4 частки вартості транспортного засобу марки Renault MEGANE, VIN-код - НОМЕР_3 , 2012 року випуску, колір сірий, кузов - універсал-В.
- визнаня спільними боргами подружжя ОСОБА_6 та ОСОБА_4 грошових коштів в розмірі 5000 (п'ять тисяч) фунтів стерлінгів, які отримані ОСОБА_6 у ОСОБА_9 ,згідно боргової розписки від 21.08.2019 року та стягнення з ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , реєстраційний номер облікової картки платника податків -НОМЕР_5 на користь ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , реєстраційний номер облікової картки платника податків -НОМЕР_6 Ѕ частки боргу за борговою розпискою від 21.08.2019 року, в розмірі 95652 грн., що становить 2500 (дві тисячі п'ятсот) фунтів стерлінгів.
Позовні вимоги ОСОБА_6 , задовольнити частково.
Стягнути з ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_3 ( ідн НОМЕР_5 ) на користь ОСОБА_6 ІНФОРМАЦІЯ_4 , ( ідн. НОМЕР_6 ) Ѕ вартості транспортного засобу марки Renault MEGANE, VIN-код - НОМЕР_3 , 2012 року випуску, колір сірий, кузов - універсал-В, що складає 87.500 грн
У задоволенні решти позовних вимог - відмовити.
Стягнути з ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_3 ( ідн НОМЕР_5 ) на користь ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , ( ідн. НОМЕР_6 ) витрати на сплату судового збору в розмірі 875.12 грн.
На рішення суду може бути подана апеляція до Чернівецького апеляційного суду. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом 30 днів з дня його проголошення.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.
Якщо в судовому засіданні було проголошено лише вступну та резолютивну частину судового рішення або у разі розгляду справи (вирішення питання) без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складання повного судового рішення.
Учасник справи, якому повний текст рішення суду не було вручено у день його проголошення або складання, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом 30 днів з дня вручення йому повного рішення суду.
Повний текст рішення буде складено через десять днів .
Суддя Н.М.Танасійчук