Справа № 761/6198/22
Провадження № 3/761/2532/2022
08 серпня 2022 року суддя Шевченківського районного суду м.Києва Щебуняєва Лідія Леонідівна, за участю: захисника Афоніна О.В., представника Координаційно-моніторингової митниці Державної митної служби України Ясінської О.Я.,
розглянувши матеріали справи про порушення митних правил, які надійшли від Координаційно-моніторингової митниці Державної митної служби України, про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , громадянина України, зареєстрованого та проживаючого за адресою: АДРЕСА_1 , ІПН НОМЕР_1 ,
-у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 483 Митного кодексу України,
13 липня 2021 року на митну територію України з Румунії через пункт пропуску «Порубне - Сірет» митного поста «Вадул-Сірет» Чернівецької митниці на вантажному автомобілі з р.н.з. НОМЕР_2 на адресу приватної особи ОСОБА_2 (паспорт громадянина України серії НОМЕР_3 від 28 січня 2008 року, виданий Шевченківським РВ УМВС України в Чернівецькій області), що зареєстрований за адресою: АДРЕСА_2 , ввезено легковий автомобіль марки «BMW», модель «540d XDRIVE», рік виготовлення - 2020, об'єм циліндрів двигуна 2993 см?, тип двигуна - дизельний, ідентифікаційний номер (номер кузова) НОМЕР_4 , вартістю 27 500? Євро.
Підставою для переміщення транспортного засобу через митний кордон України були наступні документи: попередня митна декларація від 09 липня 2021 року № UA408040/2021/006884, а також товаросупровідні документи: інвойс від 07 липня 2021 року № 1098, вартість в якому зазначена 27 500? Євро; свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу від 11 серпня 2020 року № НОМЕР_5 , паспорт транспортного засобу № НОМЕР_6 від 11 серпня 2020 року та довіреність №7576 від 01 липня 2021 року.
Згідно з вказаними товаросупровідними документами відправлення транспортного засобу здійснено з території Німеччини від компанії «FIRMA V. MICHALAK» (Borsigstr.11, 63165 Muhlheim Am Main, tel. 015142324340).
Декларування товару здійснювалось ФОП « ОСОБА_3 » (ДРФО НОМЕР_7 , АДРЕСА_3 ), в особі гр. ОСОБА_4 .
Після прибуття у зону діяльності Чернівецької митниці зазначений транспортний засіб подано до митного оформлення декларантом ФОП « ОСОБА_3 » ОСОБА_4 за митною декларацією (МД) від 13 липня 2021 року № UA408040/2021/007158.
Згідно вищевказаної митної декларації одержувачем легкового автомобіля марки «BMW», б/в, модель «540d XDRIVE», модельний рік випуску 2020, ідентифікаційний номер кузова: НОМЕР_4 , тип двигуна - дизельний, робочий об'єм циліндрів двигуна - 2993см3, не на ходу, з аварійними пошкодженнями, який переміщувався на вантажному автомобілі з р.н.з. НОМЕР_2 , вказано ОСОБА_1 , а особу, відповідальну за фінансове врегулювання - ОСОБА_2 .
Разом з митною декларацією до митного оформлення подано наступні товаросупровідні документи: інвойс № 1098 від 07 квітня 2021 року, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу № НОМЕР_5 від 11 серпня 2020 року , паспорт транспортного засобу № НОМЕР_6 від 11 серпня 2020 року, висновок № 154 експертного автотоварознавчого дослідження від 11 серпня 2020 року, довіреність № 7576 від 01 липня 2021 року, а також інші, необхідні для здійснення митного контролю та митного оформлення документи, які зазначені в графі 44 вказаної митної декларації.
05 серпня 2021 року листом Державної митної служби України № 20/20-02-01/11/2664 направлено запит до митних органів Румунії з метою перевірки дотримання законодавства України з питань митної справи при ввезені на митну територію України транспортного засобу «BMW 540d XDRIVE» (VIN: НОМЕР_4 ), одержувачем якого виступав ОСОБА_1
16 листопада 2021 року листом Департаменту міжнародної взаємодії № 26/26-04/7.9/453 до Координаційно-моніторингової митниці надійшла відповідь від митних органів Румунії на запит про надання взаємної адміністративної допомоги у проведенні перевірки дотримання законодавства України з питань митної справи при ввезенні на митну територію України легкового автомобіля «BMW», модель «540d XDRIVE», ідентифікаційний номер (номер кузова) НОМЕР_4 на адресу громадянина України ОСОБА_1 (ІПН НОМЕР_1 ).
Від митних органів Румунії отримано завірену копію журналу пункту пропуску, експортної декларації № 21DE830555376265E8, інвойсу № 2021434 від 08 липня 2021 року, свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу № НОМЕР_5 від 11 серпня 2020 року, паспорта транспортного засобу № НОМЕР_6 від 11 серпня 2020 року та паспорта громадянина України ОСОБА_1 для виїзду закордон серії НОМЕР_8 .
Згідно отриманої інформації встановлено, що товар - легковий автомобіль марки «BMW», модель «540d XDRIVE», рік виготовлення - 2020, ідентифікаційний номер (номер кузова) НОМЕР_4 , проданий відповідно до рахунку-фактури № 2021434 за ціною 32 500,00 Євро.
Продавцем та відправником транспортного засобу вказано німецьке підприємство «Langenhof Automobile CmbH» (Ochtruper Strabe 204, 48599, Gronau), покупцем та отримувачем - ОСОБА_5 , адреса:
АДРЕСА_4 . Транспортний маршрут: Німеччина - Румунія - Україна. Виїзна митниця - ROIS8200 Сірет (Румунія). Країна призначення: Україна.
Під час співставлення відомостей, зазначених в документах, надісланих митними органами Румунії, з даними, які містяться у документах, що подавались до митного оформлення за митною декларацією від 13 липня 2021 року № UA408040/2021/007158, встановлено невідповідність інформації щодо відправника, отримувача та вартості транспортного засобу.
Відповідно до товаросупровідних документів, які додано до вищезазначеної МД, відправником транспортного засобу виступає компанія «FIRMA V. MICHALAK» (Borsigstr.11, 63165 Muhlheim Am Main, tel. 015142324340), а отримувачем - ОСОБА_6 ( АДРЕСА_5 ). Згідно з матеріалами відповіді митних органів Румунії встановлено, що продавцем та відправником автомобіля виступає німецьке підприємство «Langenhof Automobile CmbH» (Ochtruper Strabe 204, 48599, Gronau), а одержувачем - ОСОБА_5 (вул. Комарова, 19-21, м. Чернівці, Україна, 58000).
Згідно з інформацією, яка зазначена в інвойсі від 07 липня 2021 року № 1098, вартість легкового автомобіля марки «BMW», модель «540d XDRIVE», рік виготовлення - 2020, об'єм циліндрів двигуна 2993 см?, тип двигуна - дизельний, ідентифікаційний номер (номер кузова) НОМЕР_4 , становить 27 500? Євро, відповідно до матеріалів митних органів Румунії - вартість становить 32 500,00 Євро.
Отже, відомості щодо відправника, отримувача та вартості вищезгаданого транспортного засобу в документах, отриманих від митних органів Румунії не відповідають даним, вказаним у документах, поданих ОСОБА_1 при переміщені через митний кордон України та митному оформленні.
Таким чином, легковий автомобіль марки «BMW», модель «540d XDRIVE», рік виготовлення - 2020, об'єм циліндрів двигуна 2993 см?, тип двигуна - дизельний, ідентифікаційний номер (номер кузова) НОМЕР_4 , вартістю 32 500,00 Євро, що згідно з курсом НБУ станом на 13 липня 2021 року складає 1 051 241,75? грн., був переміщений ОСОБА_1 13 липня 2021 року через митний кордон України з приховуванням від митного контролю шляхом подання митному органу, як підстави для переміщення транспортного засобу документів, що містять неправдиві відомості щодо відправника, одержувача та неправдиві відомості, необхідні для визначення його митної вартості, за що передбачена адміністративна відповідальність згідно з ч.1 ст. 483 Митного кодексу України.
Особа, яка притягається до адміністративної відповідальності за порушення митних правил- ОСОБА_1 , будучи належним чином повідомленим про дату, час та місце розгляду справи про порушення митних правил щодо нього, в судове засідання не з'явився, про причини неявки не повідомив. У відповідності до ч.4 ст.526 Митного кодексу України вважаю можливим розглянути справу у відсутності особи, яка притягається до адміністративної відповідальності.
В судовому засіданні захисник Афонін О.В. проти обставин викладених у протоколі про порушення митних правил повністю заперечив, просив , з урахуванням його пояснень, винести постанову про проведення додаткової перевірки у вказаній справі про порушення митних правил.
Представник Координаційно-моніторингової митниці ДМС України Ясінська О.Я. в судовому засіданні підтримала обставини викладені в протоколі, зазначив, що вина ОСОБА_1 підтверджується зібраними у справі доказами та просила притягнути його до адміністративної відповідальності за ч.1 ст.483 Митного кодексу України згідно санкції статті.
Вислухавши доводи захисника особи, яка притягається до адміністративної відповідальності та доводи представника Координаційно-моніторингової митниці ДМС України, як органу, який склав вказаний протокол, дослідивши матеріали справи про порушення митних правил, суддя дійшов висновку про доведеність вини ОСОБА_1 у вчиненні порушення митних правил, передбачених ч.1 ст. 483 Митного кодексу України.
Згідно зі ст. 487 Митного кодексу України провадження у справі про порушення митних правил здійснюється відповідно до цього Кодексу, а в частині, що не регулюється ним, - відповідно до законодавства України про адміністративні правопорушення.
Відповідно до вимог ст. 245 КУпАП завданнями провадження у справах про адміністративні правопорушення є: своєчасне, всебічне, повне і об'єктивне з'ясування обставин кожної справи, вирішення її в точній відповідності з законом, забезпечення виконання винесеної постанови, а також виявлення причин та умов, що сприяють вчиненню адміністративних правопорушень, запобігання правопорушенням, виховання громадян у дусі додержання законів, зміцнення законності.
Згідно ст. 489 Митного кодексу України та ст. 280 КУпАП посадова особа (суддя) при розгляді справи про порушення митних правил зобов'язана з'ясувати: чи було вчинено адміністративне правопорушення, чи винна дана особа у його вчиненні, чи підлягає вона адміністративній відповідальності, чи є обставини, що пом'якшують і обтяжують відповідальність, чи є підстави для звільнення особи, що вчинила правопорушення, а також інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи.
Частиною першою ст. 198 Митного кодексу України передбачено, що органу доходів і зборів в пункті пропуску через державний кордон України згідно із статтею 335 цього Кодексу подаються документи, що містять відомості про товари, достатні для їх ідентифікації та необхідні для прийняття рішення про пропуск їх через митний кордон України.
Частиною 1 ст. 483 МК України передбачена відповідальність за переміщення або дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, тобто з використанням спеціально виготовлених сховищ (тайників) та інших засобів або способів, що утруднюють виявлення таких товарів, або шляхом надання одним товарам вигляду інших, або з поданням органу доходів і зборів як підстави для переміщення товарів підроблених документів чи документів, одержаних незаконним шляхом, або таких, що містять неправдиві відомості щодо найменування товарів, їх ваги (з урахуванням допустимих втрат за належних умов зберігання і транспортування) або кількості, країни походження, відправника та/або одержувача, кількості вантажних місць, їх маркування та номерів, неправдиві відомості.
За змістом даної норми переміщення предметів із приховуванням від митного контролю може здійснюватись, в тому числі, шляхом подання до митного органу України, як підстави для їх переміщення, документів, які містять неправдиві дані щодо найменування товарів, їх кількості та вартості.
Відповідно до ч.1 ст.251 КУпАП доказами в справі про адміністративне правопорушення є будь-які фактичні дані, на основі яких у визначеному законом порядку орган (посадова особа) встановлює наявність чи відсутність адміністративного правопорушення, винність даної особи в його вчиненні та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи.
Суддею встановлено, що 13 липня 2021 року ОСОБА_1 на митну територію України з Румунії через пункт пропуску «Порубне - Сірет» митного поста «Вадул-Сірет» Чернівецької митниці на вантажному автомобілі з р.н.з. НОМЕР_2 на адресу приватної особи ОСОБА_2 ввезено легковий автомобіль марки «BMW», модель «540d XDRIVE», рік виготовлення - 2020, об'єм циліндрів двигуна 2993 см?, тип двигуна - дизельний, ідентифікаційний номер (номер кузова) НОМЕР_4 , вартістю 27 500? Євро.
В якості підстави для переміщення вказаного транспортного засобу через митний кордон України громадянином ОСОБА_1 були надані наступні документи : попередня митна декларація від 09 липня 2021 року № UA408040/2021/006884, товаросупровідні документи: інвойс від 07 липня 2021 року № 1098, вартість транспортного засобу в якому зазначена 27 500? Євро; свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу від 11 серпня 2020 року № НОМЕР_5 , паспорт транспортного засобу № НОМЕР_6 від 11 серпня 2020 року та довіреність №7576 від 01 липня 2021 року.
Згідно з вказаними товаросупровідними документами вбачається, що відправлення транспортного засобу здійснено з території Німеччини від компанії «FIRMA V. MICHALAK» (Borsigstr.11, 63165 Muhlheim Am Main, tel. 015142324340).
13 липня 2017 року декларантом ФОП « ОСОБА_3 » ОСОБА_4 в Чернівецьку митницю подано митну декларацію (МД) від 13 липня 2021 року № UA408040/2021/007158, згідно якої вбачається, що одержувачем легкового автомобіля марки «BMW», б/в, модель «540d XDRIVE», модельний рік випуску 2020, ідентифікаційний номер кузова: НОМЕР_4 , тип двигуна - дизельний, робочий об'єм циліндрів двигуна - 2993см3, не на ходу, з аварійними пошкодженнями, який переміщувався на вантажному автомобілі з р.н.з. НОМЕР_2 , вказано ОСОБА_1 , а особу, відповідальну за фінансове врегулювання - ОСОБА_2 .
Також вбачається, що разом з митною декларацією до митного оформлення вищезазначеного легкового автомобіля ОСОБА_1 подано наступні товаросупровідні документи: інвойс № 1098 від 07 квітня 2021 року, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу № НОМЕР_5 від 11 серпня 2020 року , паспорт транспортного засобу № НОМЕР_6 від 11 серпня 2020 року, висновок № 154 експертного автотоварознавчого дослідження від 11 серпня 2020 року, довіреність № 7576 від 01 липня 2021 року, а також інші, необхідні для здійснення митного контролю та митного оформлення документи, які зазначені в графі 44 вказаної митної декларації.
05 серпня 2021 року листом Державної митної служби України № 20/20-02-01/11/2664 направлено запит до митних органів Румунії з метою перевірки дотримання законодавства України з питань митної справи при ввезені на митну територію України транспортного засобу «BMW 540d XDRIVE» (VIN: НОМЕР_4 ), одержувачем якого виступав ОСОБА_1
16 листопада 2021 року листом Департаменту міжнародної взаємодії № 26/26-04/7.9/453 до Координаційно-моніторингової митниці надійшла відповідь від митних органів Румунії на запит про надання взаємної адміністративної допомоги у проведенні перевірки дотримання законодавства України з питань митної справи при ввезенні на митну територію України легкового автомобіля «BMW», модель «540d XDRIVE», ідентифікаційний номер (номер кузова) НОМЕР_4 на адресу громадянина України ОСОБА_1 .
Від митних органів Румунії отримано завірену копію журналу пункту пропуску, експортну декларацію № 21DE830555376265E8, інвойс № 2021434 від 08 липня 2021 року, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу № НОМЕР_5 від 11 серпня 2020 року, паспорт транспортного засобу № НОМЕР_6 від 11 серпня 2020 року , паспорт громадянина України ОСОБА_1 для виїзду закордон серії НОМЕР_8 .
Згідно отриманої інформації встановлено, що товар - легковий автомобіль марки «BMW», модель «540d XDRIVE», рік виготовлення - 2020, ідентифікаційний номер (номер кузова) НОМЕР_4 , проданий відповідно до рахунку-фактури № 2021434 за ціною 32 500,00 Євро.
Продавцем та відправником транспортного засобу вказано німецьке підприємство «Langenhof Automobile CmbH» (Ochtruper Strabe 204, 48599, Gronau), покупцем та отримувачем - ОСОБА_5 , адреса:
АДРЕСА_4 . Транспортний маршрут: Німеччина - Румунія - Україна. Виїзна митниця - ROIS8200 Сірет (Румунія). Країна призначення: Україна.
Проведеним аналізом отриманих документів встановлено невідповідність інформації щодо відправника, отримувача та вартості транспортного засобу зазначених в документах, надісланих митними органами Румунії, з даними, які містяться у документах, що подавались до митного оформлення за митною декларацією від 13 липня 2021 року № UA408040/2021/007158.
Відповідно до товаросупровідних документів, які додано до митною декларацією від 13 липня 2021 року № UA408040/2021/007158, відправником транспортного засобу виступає компанія «FIRMA V. MICHALAK» (Borsigstr.11, 63165 Muhlheim Am Main, tel. 015142324340), а отримувачем - ОСОБА_6 ( АДРЕСА_5 ) ; згідно з інформацією, яка зазначена в інвойсі від 07 липня 2021 року № 1098, вартість легкового автомобіля марки «BMW», модель «540d XDRIVE», рік виготовлення - 2020, об'єм циліндрів двигуна 2993 см?, тип двигуна - дизельний, ідентифікаційний номер (номер кузова) НОМЕР_4 , становить 27 500? Євро.
Згідно з матеріалами митних органів Румунії встановлено, що продавцем та відправником автомобіля виступає німецьке підприємство «Langenhof Automobile CmbH» (Ochtruper Strabe 204, 48599, Gronau), а одержувачем - ОСОБА_5 (вул. Комарова, 19-21, м. Чернівці, Україна, 58000) ; вартість легкового автомобіля марки «BMW», модель «540d XDRIVE», рік виготовлення - 2020, об'єм циліндрів двигуна 2993 см?, тип двигуна - дизельний, ідентифікаційний номер (номер кузова) НОМЕР_4 становить 32 500,00 Євро.
Отже, відомості щодо відправника, отримувача та вартості вищезгаданого транспортного засобу в документах, отриманих від митних органів Румунії не відповідають даним, вказаним у документах, поданих ОСОБА_1 13 липня 2021 року при переміщені через митний кордон України та митному оформленні.
Відповідно до п. 1 ч. 4 ст. 335 Митного кодексу України для ввезення товарів на митну територію України митному органу надають такі документи та/або відомості, у тому числі засобами інформаційних технологій: а) заява встановленої форми про намір здійснити ввезення товарів на митну територію України (попереднє повідомлення або попередня митна декларація);б) відомості про найменування, обсяг (кількість) та вартість товарів, які планується ввезти на митну територію України.
Згідно з п. 6 постанови Пленуму Верховного Суду України «Про судову практику у справах про контрабанду та порушення митних правил» від 03 червня 2005 року № 8 судам необхiдно враховувати, що пiдставою для перемiщення товарiв через митний кордон є визначенi нормативними актами документи, без яких неможливо одержати дозвiл митного органу на пропуск товарiв через митний кордон. Це, зокрема, можуть бути митна декларацiя, контракт, коносамент, лiцензiя, квота, товаросупровiднi документи, дозвiл вiдповiдних державних органів.
Відповідно до абзацу 4 п. 6 даної постанови Пленуму Верховного Суду України документами, що мiстять неправдивi данi, є, зокрема, такi, в яких вiдомостi щодо сутi угоди, найменування, асортименту, ваги, кiлькостi чи вартостi товарiв, а також їх вiдправника чи одержувача, держави, з якої вони вивезенi, чи в яку перемiщуються, не вiдповiдають дійсності.
Таким чином, легковий автомобіль марки «BMW», модель «540d XDRIVE», рік виготовлення - 2020, об'єм циліндрів двигуна 2993 см?, тип двигуна - дизельний, ідентифікаційний номер (номер кузова) НОМЕР_4 , вартістю 32 500,00 Євро, що згідно з курсом НБУ станом на 13 липня 2021 року складає 1051241,75 грн., був переміщений ОСОБА_1 через митний кордон України з приховуванням від митного контролю шляхом подання митному органу, як підстави для переміщення транспортного засобу документів, що містять неправдиві відомості щодо відправника, одержувача та неправдиві відомості, необхідні для визначення його митної вартості.
Враховуючи вищевикладене, суддя при приходить до висновку про доведеність вини ОСОБА_7 у вчиненні митного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 483 Митного кодексу України, а саме: дії, спрямовані на переміщення транспортного засобу через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, тобто з поданням митному органу як підстави для переміщення товару документів, що містять неправдиві відомості щодо відправника, одержувача , та неправдиві відомості необхідні для визначення його митної вартості.
Вирішуючи питання про призначення ОСОБА_7 виду стягнення за порушення митних правил, суддя приймає до уваги, що адміністративне стягнення є мірою відповідальності і застосовується з метою виховання особи, яка вчинила адміністративне правопорушення, а також запобігання вчиненню нових правопорушень як самим правопорушником, так і іншими особами.
Приймаючи до уваги характер вчиненого правопорушення, особу, яка притягається до адміністративної відповідальності, ступінь її вини і майновий стан та обставини, що пом'якшують і обтяжують відповідальність, приходжу до висновку, що на ОСОБА_1 слід накласти стягнення в межах встановлених санкцією ч.1 ст.483 Митного кодексу України, а саме, штрафу в розмірі 100 відсотків вартості товарів - безпосередніх предметів порушення митних правил .
Крім того, санкція ч.1 статті 483 Митного кодексу України передбачає конфіскацію товарів, транспортних засобів.
Проте, з матеріалів справи вбачається, що безпосередній предмет правопорушення-вищевказаний транспортний засіб не вилучався, оскільки до складання протоколу був випущений у вільний обіг.
У відповідності до ч.2 ст.541 МК України, у разі неможливості конфіскації товарів, транспортних засобів, зазначених у п.3 ст.461 цього Кодексу, з осіб, які вчинили порушення митних правил, держаним виконавцем за рішенням суду в установленому законом порядку може стягуватися вартість цих товарів, транспортних засобів.
Згідно з пунктом 14 постанови Пленуму Верховного Суду України № 8 від 03.06.2005 «Про судову практику у справах про контрабанду та порушення митних правил», якщо особу визнано винуватою у вчиненні правопорушення, але зазначені товари чи транспортні засоби відсутні, суддя вправі вирішити у постанові питання про стягнення їхньої вартості.
Оскільки предмет правопорушення митних правил не вилучався, вважаю за необхідне на підставі ч.2 ст. 541 Митного кодексу України стягнути з правопорушника ОСОБА_1 вартість вказаного транспортного засобу, що становить 1051241,75 грн.
Відповідно до ст.40-1КУпАП та Закону України «Про судовий збір» з ОСОБА_1 також слід стягнути на користь держави судовий збір у розмірі 496 гривень 20 коп.
Керуючись ст.ст. 335, 459, 461,467, ч.1 ст. 483, 486, 487, 489, 495, 522, 527,541 Митного кодексу України, ст.ст. 33, 251-252, 268, 277, 283-285, 294 КУпАП, суддя
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , громадянина України, зареєстрованого та проживаючого за адресою: АДРЕСА_1 , ІПН НОМЕР_1 визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 483 МК КУпАП, і застосувати до нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 100 відсотків вартості безпосереднього предмета порушення митних правил (транспортного засобу -легкового автомобіля марки «BMW», модель «540d XDRIVE», рік виготовлення - 2020, об'єм циліндрів двигуна 2993 см?, тип двигуна - дизельний, ідентифікаційний номер (номер кузова) НОМЕР_4 ), що становить 1 051 241 (один мільйон п'ятдесят одна тисяча двісті сорок одна ) гривня 75 копійок.
Стягнути з ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , громадянина України, зареєстрованого та проживаючого за адресою: АДРЕСА_1 , ІПН НОМЕР_1 , на користь держави вартість безпосереднього предмета порушення митних правил (транспортного засобу -легкового автомобіля марки «BMW», модель «540d XDRIVE», рік виготовлення - 2020, об'єм циліндрів двигуна 2993 см?, тип двигуна - дизельний, ідентифікаційний номер (номер кузова) НОМЕР_4 ) у сумі 1 051 241 (один мільйон п'ятдесят одна тисяча двісті сорок одна ) гривня 75 копійок .
Стягнути з ОСОБА_1 на користь держави судовий збір в сумі 496 гривень 20 копійок.
Постанова може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником до Київського апеляційного суду шляхом подачі апеляційної скарги через Шевченківський районний суд м.Києва протягом десяти днів з дня винесення постанови.
Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги.
Строк пред'явлення постанови до виконання три місяці з дня набрання постановою законної сили.
Суддя Л.Л.Щебуняєва