Ухвала від 01.08.2022 по справі 705/2643/22

Справа №705/2643/22

2/705/1799/22

УХВАЛА

про відкриття провадження в справі

01.08.2022 м. Умань

Суддя Уманського міськрайонного суду Черкаської області Піньковський Р.В., дослідивши позовну заяву Уманського комунального підприємства «Уманьтеплокомуненерго» (код ЄДРПОУ: 02082675, вул. Тищика,12а, м. Умань, Черкаська область, 20300) до ОСОБА_1 (остання відома адреса перебування: АДРЕСА_1 ) про стягнення боргу за надання послуг з централізованого опалення, -

ВСТАНОВИВ:

Позивач Уманське КП «Уманьтеплокомуненерго» звернувся до Уманського міськрайонного суду Черкаської області з позовом до ОСОБА_1 про стягнення боргу за надання послуг з централізованого опалення.

Позовна заява підсудна Уманському міськрайонному суду Черкаської області, відповідає вимогам статей 175-177 ЦПК України. Підстави, визначені статтями 185-186 ЦПК України, для залишення позовної заяви без руху, повернення позовної заяви чи відмови у відкритті провадження у справі відсутні, тому позовну заяву слід прийняти до розгляду та відкрити провадження у справі.

Згідно із положеннями п.2 ч.6 ст.19 ЦПК України ця справа є малозначною і на підставі пункту 1 ч.4 ст.274 ЦПК України підлягає розгляду в порядку спрощеного позовного провадження.

За правилами ч.1 ст.277 ЦПК України, питання про розгляд справи в порядку спрощеного позовного провадження суд вирішує в ухвалі про відкриття провадження у справі.

Положеннями ч.ч.2-4 ст.279 ЦПК України передбачено, що розгляд справи по суті в порядку спрощеного провадження починається з відкриття першого судового засідання. Підготовче засідання при розгляді справи у порядку спрощеного провадження не проводиться. Перше судове засідання у справі проводиться не пізніше тридцяти днів з дня відкриття провадження у справі. За клопотанням сторони суд може відкласти розгляд справи з метою надання додаткового часу для подання відповіді на відзив та (або) заперечення, якщо вони не подані до першого судового засідання з поважних причин.

Враховуючи значення справи для сторін, обраний позивачем спосіб захисту, категорію та складність справи, обсяг та характер доказів у справі, кількість сторін та інших учасників справи, суспільний інтерес розгляду справи, суддя вважає, що слід відкрити провадження у справі за правилами спрощеного позовного провадження та призначити її до розгляду по суті з викликом сторін.

На підставі наведеного вище та керуючись статтями 19, 27, 83, 175, 177, 178, 187, 190, 191, 258-260, 274, 277, 279 ЦПК України, суддя -

УХВАЛИВ:

Відкрити провадження у справі за позовом Уманського комунального підприємства «Уманьтеплокомуненерго» до ОСОБА_1 про стягнення боргу за надання послуг з централізованого опалення.

Розгляд справи проводити за правилами спрощеного позовного провадження з викликом сторін.

Призначити судове засідання на 09 годину 15 хвилин 12 вересня 2022 року в залі судових засідань Уманського міськрайонного суду Черкаської області, за адресою: Черкаська область, м. Умань, вул. Кизила Андрія,18, про що повідомити учасників справи.

Встановити відповідачу п'ятиденний строк із дня вручення ухвали про прийняття позовної заяви до розгляду та відкриття провадження у справі для подання заперечень проти розгляду справи в порядку спрощеного позовного провадження.

Запропонувати відповідачу протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення ухвали про прийняття позовної заяви до розгляду та відкриття провадження у справі, але не пізніше 09.09.2022 року подати:

- до Уманського міськрайонного суду Черкаської області: відзив на позовну заяву, який повинен відповідати вимогам ст.178 ЦПК України; всі письмові та електронні докази (які можливо доставити до суду), висновки експертів і заяви свідків, що підтверджують заперечення проти позову; зустрічний позов відповідно до вимог ч.1 ст.193 ЦПК України;

- позивачу копію відзиву на позовну заяву та доданих до нього документів.

У разі неподання відзиву на позов суд вирішуватиме справу за наявними матеріалами.

Учасники справи можуть отримати інформацію по вказаній справі на офіційному веб-порталі судової влади України за веб-адресою: http://um.ck.court.gov.ua/sud2318/info/csz/.

Копію ухвали про відкриття провадження по справі разом з копією позовної заяви та копіями доданих до неї матеріалів надіслати сторонам.

В судове засідання викликати сторони.

Відповідача ОСОБА_2 повідомити про дату розгляду справи шляхом розміщення оголошення на офіційному веб-сайті суду.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.

Ухвала може бути оскаржена лише щодо порушення правил підсудності (п.8 ч. 1 ст.353 ЦПК України) в апеляційному порядку шляхом подання апеляційної скарги до Черкаського апеляційного суду протягом п'ятнадцяти днів з дня її складення через Уманський міськрайонний суд Черкаської області. В іншій частині ухвала оскарженню не підлягає.

Учасник справи, якому ухвала не була вручена у день її складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження якщо апеляційна скарга подана протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення ухвали суду.

Суддя Р.В. Піньковський

Попередній документ
105779882
Наступний документ
105779884
Інформація про рішення:
№ рішення: 105779883
№ справи: 705/2643/22
Дата рішення: 01.08.2022
Дата публікації: 19.08.2022
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Уманський міськрайонний суд Черкаської області
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них; надання послуг
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто: рішення набрало законної сили (10.11.2022)
Дата надходження: 14.07.2022
Предмет позову: стягнення боргу за надання послуг з централізованого опалення
Розклад засідань:
12.09.2022 09:15 Уманський міськрайонний суд Черкаської області
10.11.2022 09:15 Уманський міськрайонний суд Черкаської області