29000, м. Хмельницький, майдан Незалежності, 1 тел. 71-81-84, факс 71-81-98
"16" серпня 2022 р. Справа № 924/406/22
м. Хмельницький
Господарський суд Хмельницької області у складі судді Заверухи С.В., розглянувши матеріали
за позовом заступника керівника окружної прокуратури міста Хмельницького в інтересах держави в особі органу, уповноваженого державою здійснювати функції у спірних правовідносинах: Державної служби України з безпеки на транспорті, м. Київ, відділу державного нагляду (контролю) Укртрансбезпеки у Хмельницькій області, м. Хмельницький
до фізичної особи-підприємця Білявського Олександра Леонідовича, м. Хмельницький
про стягнення плати за проїзд автомобільними дорогами транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів, вагові або габаритні параметри яких перевищують нормативні, у розмірі 17467,38 грн,
30.06.2022р. на адресу господарського суду Хмельницької області надійшла позовна заява заступника керівника окружної прокуратури міста Хмельницького в інтересах держави в особі органу, уповноваженого державою здійснювати функції у спірних правовідносинах: Державної служби України з безпеки на транспорті, м. Київ, відділу державного нагляду (контролю) Укртрансбезпеки у Хмельницькій області, м. Хмельницький до фізичної особи-підприємця Білявського Олександра Леонідовича, м. Хмельницький про стягнення плати за проїзд автомобільними дорогами транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів, вагові або габаритні параметри яких перевищують нормативні, у розмірі 17467,38 грн.
Вказану позову заяву відповідно до протоколу автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 30.06.2022р. передано для розгляду судді Заверусі С.В.
04.07.2022 прийнято позовну заяву до розгляду, відкрито провадження у справі за правилами загального позовного провадження та призначено підготовче засідання.
06.07.2022р. судом відкладено (постановлено ухвалу про відкладення підготовчого засідання з занесенням в протокол засідання) підготовче засідання на 10:00 год. 16 серпня 2022р., відповідно до п.п. 1, 3 ч. 2 ст. 183 ГПК України.
Прокурор в підготовче засідання з'явилися.
Представник відповідача в підготовче засідання з'явився.
Представники позивача 1 та 2 в підготовче засідання не з'явилися.
16.08.2022р. судом відкладено (постановлено ухвалу про відкладення підготовчого засідання з занесенням в протокол засідання) підготовче засідання на 12:30 год. 05.09.2022р., відповідно до п. 3 ч. 2 ст. 183 ГПК України.
У зв'язку із неявкою в підготовче засідання представників позивачів, суд вважає за належне повідомити останніх про дату, час і місце підготовчого засідання, як це передбачено п. 2 ст. 120 ГПК України.
Керуючись ст.ст. 120, 121, 183, 234 Господарського процесуального кодексу України, суд -
Підготовче засідання у справі № 924/406/22 за позовом заступника керівника окружної прокуратури міста Хмельницького в інтересах держави в особі органу, уповноваженого державою здійснювати функції у спірних правовідносинах: Державної служби України з безпеки на транспорті, м. Київ, відділу державного нагляду (контролю) Укртрансбезпеки у Хмельницькій області, м. Хмельницький до фізичної особи-підприємця Білявського Олександра Леонідовича, м. Хмельницький про стягнення плати за проїзд автомобільними дорогами транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів, вагові 05.09.2022 року.
Засідання відбудеться в приміщенні господарського суду Хмельницької області за адресою: м. Хмельницький, майдан Незалежності, 1.
Участь прокурора, позивачів та відповідача в підготовчому засіданні не є обов'язковою.
Ухвала набирає законної сили після її підписання. Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя
С.В. Заверуха
Відрук.: 2 примір.
1 - до справи;
2 - відповідачу (29000, м. Хмельницький, пров. Симони Петлюри 54/2, кв. 2).
Рекоменд. з повід.
Електронні адреси:
прокуратури - okr.prok.mista.khm@gmail.com
позивача - contact@dsbt.gov.ua
позивача - ІНФОРМАЦІЯ_1