15 серпня 2022 року Справа № 280/2621/22 м.Запоріжжя
Запорізький окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Сіпаки А.В., розглянувши у підготовчому засіданні в порядку письмового провадження клопотання про відкладення підготовчого засідання у справі
за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю “Прайд-Газ”
до Головного управління ДПС у Запорізькій області
про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень,
В провадженні Запорізького окружного адміністративного суду знаходиться вищезазначена справа.
Ухвалою суду від 15.06.2022 відкрито провадження за правилами загального позовного провадження та призначено підготовче засідання на 11.07.2022.
Ухвалою суду від 11.07.2022 відкладено підготовче засідання на 15.08.2022.
Від представника позивача надійшло клопотання про відкладення підготовчого засідання.
Визначаючись щодо можливості відкладення підготовчого засідання, суд враховує наступне.
Відповідно до частини 1 статті 173 Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС України) підготовку справи до судового розгляду здійснює суддя адміністративного суду, який відкрив провадження в адміністративній справі.
Згідно частини 2 статті 173 КАС України завданням підготовчого провадження є: 1) остаточне визначення предмета спору та характеру спірних правовідносин, позовних вимог та складу учасників судового процесу; 2) з'ясування заперечень проти позовних вимог; 3) визначення обставин справи, які підлягають встановленню, та зібрання відповідних доказів; 4) вирішення відводів; 5) визначення порядку розгляду справи; 6) вчинення інших дій з метою забезпечення правильного, своєчасного і безперешкодного розгляду справи по суті.
Відповідно до частини 1 статті 179 КАС України для виконання завдання підготовчого провадження в кожній судовій справі, яка розглядається за правилами загального позовного провадження, проводиться підготовче засідання.
Частиною 1 статті 180 КАС України визначено, що підготовче засідання проводиться судом з повідомленням учасників справи.
Відповідно до пункту 3 частини 2 статті 181 КАС України суд відкладає підготовче засідання в межах визначеного цим Кодексом строку підготовчого провадження у випадках в інших випадках, коли питання, визначені частиною другою статті 180 цього Кодексу, не можуть бути розглянуті у даному підготовчому засіданні.
Враховуючи вищенаведене, суд дійшов висновку про наявність підстав для відкладення підготовчого судового засідання.
Керуючись статтями 173, 181, 241, 248, 256 КАС України, суд
Клопотання представника позивача задовольнити.
Відкласти підготовче засідання в адміністративній справі № 280/2621/22 на 26 вересня 2022 року об 12:00 год., яке відбудеться за адресою: м. Запоріжжя, вул. Сергія Синенка, 65-в, у залі судових засідань №6.
Підготовче судове засідання проводитиметься одноособово суддею Сіпакою А.В.
Копію даної ухвали направити (видати) учасникам справи.
У підготовче засідання викликати учасників справи.
Ухвала оскарженню не підлягає та набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
Суддя А.В. Сіпака