Справа №127/17221/22
Провадження №1-кс/127/6997/22
10 серпня 2022 року м. Вінниця
Вінницький міський суд Вінницької області
в складі:
слідчого судді ОСОБА_1 ,
при секретарі ОСОБА_2 ,
за участю прокурора ОСОБА_3 ,
розглянувши клопотання виконувача обов'язків керівника Вінницької обласної прокуратури ОСОБА_4 про проведення обшуку, -
Виконувач обов'язків керівника Вінницької обласної прокуратури ОСОБА_4 звернувся до суду з клопотанням про обшук в адміністративній будівлі та підсобних приміщеннях за адресою: АДРЕСА_1 , що на праві приватної власності належать ОСОБА_5 , у яких здійснює діяльність Адвокатське об'єднання «Консильєрі», керівником якого є адвокат ОСОБА_6 , мотивуючи свої вимоги тим, що проводиться досудове розслідування внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 42021020000000554 від 13.12.2021, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364, ст. 368-5 КК України.
Слідчими четвертого слідчого відділу (з дислокацією у м. Вінниці) Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Хмельницькому, здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні № 42021020000000554 від 13.12.2021 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України, за фактом зловживання владою та службовим становищем службовими особами Департаменту архітектури та містобудування, Департаменту архітектурно-будівельного контролю Вінницької міської ради та Державної інспекції архітектури та містобудування, які, всупереч інтересам служби, з метою одержання неправомірної вигоди третіми особами - юридичними особами, що виступають забудовниками територій м. Вінниці, у тому числі в санітарних зонах та прибережних захисних смугах, за відсутності правових підстав погодили дозвільні документи на будівництво ряду об'єктів, не вжили належних заходів реагування та державного нагляду (контролю) на істотні порушення вимог законодавства у сфері містобудування, що завдало істотної шкоди охоронюваним законом державним інтересам та за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 368-5 КК України за фактом незаконного збагачення керівниками департаментів Вінницької міської ради, що в більше ніж шість тисяч п'ятсот неоподаткованих мінімумів доходів громадян перевищує законні доходи даних осіб.
У ході досудового розслідування кримінального правопорушення до слідчого судді Вінницького міського суду 08.02.2022 подано клопотання про тимчасовий доступ до речей та документів, які перебувають у володінні Вінницької міської ради, а саме: рішення Виконавчого комітету Вінницької міської ради № 1357 від 03.06.2021 «Про затвердження містобудівної документації - детальних планів території» з протоколами і додатками, проекту внесення змін до детального плану території кварталу, обмеженого Сабарівським шосе, шосе на с. Шкуринці, проектною об'їзною дорогою, розроблений міським комунальним підприємством «Вінницький муніципальний центр містобудування та архітектури», детального плану території, обмеженої вулицями Князів Коріатовичів, Соборною, Миколи Оводова та річкою Південний Буг, розробленого міським комунальним підприємством «Вінницький муніципальний центр містобудування та архітектури», протоколів громадських слухань щодо зазначених детальних планів.
За результатом судового розгляду ухвалою слідчого судді Вінницького міського суду від 10.02.2022 у справі № 127/3458/22 надано дозвіл на тимчасовий доступ до документів та вказано, що у разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя, суд, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку, з метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів. При цьому термін дії ухвали становив два місяці, тобто до 10.04.2022.
Зазначену ухвалу слідчого судді 14.02.2022 передано для організації виконання до відділу звернень Вінницької міської ради та надалі скеровано до Департаменту архітектури та містобудування Вінницької міської ради як до розпорядника вказаних документів.
Окрім того, ухвалою слідчого судді Вінницького міського суду від 10.02.2022 у справі № 127/3477/22 надано дозвіл на тимчасовий доступ до документів, які перебувають у володінні Департаменту архітектури та містобудування Вінницької міської ради, яку 14.02.2022 передано для організації виконання до відділу звернень Вінницької міської ради та надалі скеровано до вказаного департаменту.
Також ухвалою слідчого судді Вінницького міського суду від 10.02.2022 у справі 127/3481/22 надано дозвіл на тимчасовий доступ до документів, які перебувають у володінні Департаменту архітектурно-будівельного контролю Вінницької міської ради, яку 14.02.2022 передано для організації виконання до відділу звернень Вінницької міської ради та надалі скеровано до зазначеного департаменту міської ради.
Водночас зазначені вище ухвали розпорядниками документів не виконано, тимчасовий доступ до документів органу досудового розслідування не надано.
Так, згідно з повідомленням Департаменту архітектури та містобудування Вінницької міської ради від 08.04.2022, визначені ухвалою слідчого судді у справі № 127/3458/22 документи, а саме: рішення виконавчого комітету Вінницької міської ради № 1357 від 03.06.2021, протоколи громадських слухань, - не перебувають у їхньому володінні. Інші зазначені в ухвалі документи в Департаменті архітектури та містобудування Вінницької міської ради відсутні, оскільки передані для здійснення правової оцінки обставин та формування позиції у справі Адвокатському об'єднанню «Консильєрі», з яким, попри функціонування у структурі Вінницької міської ради юридичного управління, укладено договір про надання правової допомоги від 25.02.2022 № 6 про забезпечення юридичного супроводу Вінницької міської ради.
Однак жодних відомостей щодо виконання ухвали слідчого судді у справі № 127/3458/22 від розпорядника документів та АО «Консильєрі» на адресу органу досудового розслідування не надійшло, що свідчить про ухилення від її виконання.
Також не виконано ухвалу слідчого судді Вінницького міського суду у справі № 127/3477/22 від 10.02.22, яку володільцем документів в особі Департаменту архітектури та містобудування Вінницької міської ради передано для виконання третій особі - АО «Консильєрі», у відповідь на яку листом зазначеного адвокатського об'єднання від 07.04.2022, за підписом адвокатаОСОБА_7 , повідомлено, що ухвалу слідчого судді Вінницького міського суду від 10.02.2022 у справі № 127/3477/22 виконати неможливо у зв'язку з невідповідністю вимогам, визначеним КПК України.
Ухвалу слідчого судді Вінницького міського суду у справі № 127/3481/22 від 10.02.2022 про тимчасовий доступ до документів, які перебувають у володінні Департаменту архітектурно-будівельного контролю Вінницької міської ради, також безпідставно передано до АО «Консильєрі», у відповідь на яку адвокатом ОСОБА_6 відмовлено у виконанні тимчасового доступу у зв'язку з невідповідністю судового рішення вимогам КПК України.
Отже, тимчасовий доступ до речей та документів, які перебувають у володінні Департаменту архітектури та містобудування, а також Департаменту архітектурно-будівельного контролю, не здійснено, оскільки посадовими особами Вінницької міської ради фактично відмовлено у виконанні ухвал слідчого судді Вінницького міського суду про тимчасовий доступ до документів шляхом передачі документів у розпорядження третій особі - АО «Консильєрі».
Зазначені обставини свідчать про те, що посадові особи Вінницької міської ради, в тому числі згаданих департаментів, вживають заходи щодо приховування документів, дозвіл на отримання яких надано судом.
Установлено, що адвокат ОСОБА_6 у Раді адвокатів Вінницької області, діє на підставі свідоцтва про право на зайняття адвокатською діяльністю № 290, виданого 19.12.2003 Вінницькою обласною кваліфікаційно-дисциплінарною комісією адвокатів.
На виконання доручення слідчого № 4896/14-01-04/22 від 20.05.2022 оперативним відділом у м. Вінниці Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Хмельницькому, установлено, що АО «Консильєрі» вказує місцем здійснення своєї діяльності приміщення за адресою: АДРЕСА_2 та здійснює її в житловому будинку з відповідним адресним вказівним знаком (11/2) на ньому.
Згідно з даними Єдиного державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об'єктів нерухомого майна, на приміщення Адвокатського об'єднання «Консильєрі», розташованого за адресою: АДРЕСА_2 , право власності не зареєстровано. Будь-які відомості про реєстрацію прав власності та інших речових прав за юридичними або фізичними особами на зазначений об'єкт нерухомого майна у реєстрах відсутні.
З відповіді Комунального підприємства «Вінницьке міське бюро технічної інвентаризації», якою відмовлено на запит прокурора в порядку ст. 93 КПК України в наданні копій інвентаризаційних та реєстраційних справ на об'єкти нерухомого майна, які розташовані за адресами: м. Вінниця, вул. Монастирська 11, АДРЕСА_3 , АДРЕСА_2 , вказано, що реєстраційні справи на зазначені об'єкти нерухомого майна у розпорядженні КП «Вінницьке МБТІ» відсутні.
Відповідно до інформації АТ «Вінницягаз», споживачі природного газу зареєстровані лише за адресою: АДРЕСА_1. За вказаною адресою з 01.08.2019 по теперішній час рахується ОСОБА_5 . Також зазначено, що квартири АДРЕСА_4 та АДРЕСА_5 не рахуються як окремі споживачі. Відомості про споживачів природного газу за адресами: АДРЕСА_3 та АДРЕСА_2 відсутні.
З відповіді ТОВ «Енера Вінниця» вбачається, що абонентом, який споживає електроенергію за адресами: АДРЕСА_3 та АДРЕСА_2 являється ОСОБА_5 . При цьому у ТОВ «Енера Вінниця» відсутня інформація про споживачів електроенергії за адресами: АДРЕСА_3 та АДРЕСА_2 .
З огляду на зазначені обставини, АО «Консильєрі» фактично здійснює свою господарську діяльість за адресою: АДРЕСА_1 , оскільки у жодному з доступних джерел інформації відсутні відомості про об'єкт нерухомого майна за адресою: АДРЕСА_2 .
Статтею 166 КПК України встановлено, що у разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положеннями цього Кодексу, з метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів. У разі якщо дозвіл на проведення обшуку надано за клопотанням сторони захисту, слідчий суддя, суд доручає забезпечення його проведення слідчому, прокурору або органу Національної поліції за місцем проведення цих дій. Проведення обшуку здійснюється за участю особи, за клопотанням якої надано дозвіл на його проведення, згідно з положеннями цього Кодексу.
Отже, ухилення від виконання судових рішень та створення перешкод в отриманні доступу до документів, зазначених в ухвалах слідчого судді № 127/3458/22 від 10.02.2022, № 127/3477/22 від 10.02.2022 та № 127/3481/22 від 10.02.2022, шляхом їх передачі посадовими особами Вінницької міської ради до АО «Консильєрі» та подальше протиправне здійснення адвокатом правової оцінки судовим рішенням з метою надання ознак правомірності відмови у їх виконанні, свідчить про існування реальної загрози зміни, пошкодження, втрати або знищення документів, з метою приховування слідів кримінального правопорушення, та створило достатньо підстав для проведення обшуку з метою відшукання та вилучення документів.
Крім того, протиправне надання адвокатом ОСОБА_6 правової оцінки ухвалам слідчого судді, які оскарженню не підлягають, та відмова у їх виконанні суперечить вимогам КПК України й свідчить про сприяння в ухиленні від виконання законного та обґрунтованого рішення слідчого судді.
Водночас згідно зі ст. 7 «Дотримання законності» Правил адвокатської етики, зі змінами, затвердженими З'їздом адвокатів України 15.02.2019, у своїй професійній діяльності адвокат (адвокатське бюро, адвокатське об'єднання) зобов'язаний використовувати всі свої знання та професійну майстерність для належного захисту й представництва прав та законних інтересів клієнта, дотримуючись чинного законодавства України, сприяти утвердженню та практичній реалізації принципів верховенства права та законності. Адвокат не може давати клієнту поради, свідомо спрямовані на полегшення вчинення правопорушень, або іншим чином умисно сприяти їх вчиненню його клієнтом або іншими особами. Адвокат не має права в своїй професійній діяльності вдаватися до засобів та методів, які суперечать чинному законодавству або цим Правилам.
Крім того, згідно з ч. 14 ст. 16-1 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», доступ до матеріалів комплексного плану, крім інформації, яка відповідно до закону становить державну таємницю або належить до інформації з обмеженим доступом, не може обмежуватися. Загальна доступність матеріалів комплексного плану забезпечується відповідно до вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» шляхом надання їх за запитом на інформацію, оприлюднення, у тому числі у формі відкритих даних, на єдиному державному вебпорталі відкритих даних, офіційному вебсайті центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері будівництва, містобудування та архітектури, вебсайті відповідного органу місцевого самоврядування, внесення відповідних даних до Державного земельного кадастру та містобудівного кадастру. У разі наявності в комплексному плані інформації, яка відповідно до закону становить державну таємницю або належить до інформації з обмеженим доступом, така інформація подається у вигляді окремого файлу, формат якого визначається Кабінетом Міністрів України, та підписується кваліфікованими електронними підписами відповідальними особами, які розробили комплексний план.
Враховуючи викладене, відсутність зазначених документів у відкритому доступі свідчить про наявність у них інформації, яка становить державну таємницю або інформацію з обмеженим доступом.
Водночас указом Президента України № 64/2022 від 24.02.2022 «Про введення воєнного стану в Україні» на всій території України запроваджено воєнний стан через війну України з російською федерацією, з огляду на що, передача адвокатському об'єднанню документів, які можуть містити інформацію з обмеженим доступом, загрожує безпеці населення в умовах війни.
Відповідно до ч. 1 ст. 15 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», адвокатське об'єднання є юридичною особою, створеною шляхом об'єднання двох або більше адвокатів (учасників), і діє на підставі статуту.
Згідно з ч. 1 п. 3 ст. 23 ЗУ «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» проведення стосовно адвоката оперативно-розшукових заходів чи слідчих дій, що можуть проводитися виключно з дозволу суду, здійснюється на підставі судового рішення, ухваленого за клопотанням Генерального прокурора, його заступників, прокурора Автономної Республіки Крим, області, міста Києва та міста Севастополя.
У свою чергу ч. 2 ст. 23 цього ж Закону встановлено, що у разі проведення обшуку чи огляду житла, іншого володіння адвоката, приміщень, де він здійснює адвокатську діяльність, тимчасового доступу до речей і документів адвоката слідчий суддя, суд у своєму рішенні в обов'язковому порядку зазначає перелік речей, документів, що планується відшукати, виявити чи вилучити під час проведення слідчої дії чи застосування заходу забезпечення кримінального провадження, а також враховує вимоги пунктів 2-4 частини першої цієї статті.
Під час проведення обшуку чи огляду житла, іншого володіння адвоката, приміщень, де він здійснює адвокатську діяльність, тимчасового доступу до речей і документів адвоката має бути присутній представник ради адвокатів регіону, крім випадків, передбачених абзацом четвертим цієї частини.
Для забезпечення його участі службова особа, яка буде проводити відповідну слідчу дію чи застосовувати захід забезпечення кримінального провадження, завчасно повідомляє про це раду адвокатів регіону за місцем проведення такої процесуальної дії.
З метою забезпечення дотримання вимог цього Закону щодо адвокатської таємниці під час проведення зазначених процесуальних дій, представнику ради адвокатів регіону надається право ставити запитання, подавати свої зауваження та заперечення щодо порядку проведення процесуальних дій, що зазначаються у протоколі.
Враховуючи зазначене та наявність офіційних повідомлень департаментів Вінницької міської ради про поточне місцезнаходження документів, наявна необхідність та обґрунтовані підстави для проведення обшуку в будівлі та її підсобних приміщеннях Адвокатського об'єднання «Консильєрі», розташованого за адресою: вул. Монастирська 11/2, м. Вінниця, Вінницька область, керівником якого є ОСОБА_6 , з метою вилучення документів, які мають істотне значення для проведення всебічного та повного досудового розслідування, встановлення усіх обставин кримінального правопорушення та кола осіб, які безпосередньо причетні до його вчинення, оскільки посадові особи Вінницької міської ради ухилились від їх надання шляхом здійснення тимчасового доступу, просив клопотання задовольнити.
В судовому засіданні прокурор ОСОБА_3 вимоги клопотання підтримав за обставин, викладених у ньому та вказав, що в адміністративній будівлі та підсобних приміщеннях за адресою: АДРЕСА_1 Вінницької області можуть знаходитись документи, які мають істотне значення для проведення всебічного та повного досудового розслідування, встановлення усіх обставин кримінального правопорушення та кола осіб, які безпосередньо причетні до його вчинення.
Слідчий суддя, заслухавши пояснення прокурора, дослідивши матеріали кримінального провадження, клопотання прокурора, дійшов висновку, що клопотання є доведеним, а тому підлягає задоволенню.
Стаття 233 КПК України передбачає, що ніхто не має права проникнути до житла чи іншого володіння особи з будь-якої метою, інакше як лише за добровільною згодою особи, яка ними володіє, або на підставі ухвали слідчого судді, крім випадків, установлених частиною третьою цієї статті. Під житлом особи розуміється будь-яке приміщення, яке знаходиться у постійному чи тимчасовому володінні особи, незалежно від його призначення і правового статусу, та пристосоване для постійного або тимчасового проживання в ньому фізичних осіб, а також всі складові частини такого приміщення.
Ст. 234 КПК України встановлено, що обшук проводиться з метою виявлення та фіксації відомостей про обставини вчинення кримінального правопорушення, відшукання знаряддя кримінального правопорушення або майна, яке було здобуте у результаті його вчинення, а також встановлення місцезнаходження розшукуваних осіб. Обшук проводиться на підставі ухвали слідчого судді.
Згідно даних Єдиного державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об'єктів нерухомого майна, наявні відомості про реєстрацію права власності на об'єкт нерухомого майна за адресою: АДРЕСА_1 , яке належить ОСОБА_5 .
Приймаючи до уваги викладене, суд вважає, що є достатні підстави для задоволення клопотання про проведення обшуку, оскільки дана слідча дія має важливе значення для всебічного, повного і неупередженого дослідження усіх обставин кримінального провадження, а також з метою виявлення та фіксації відомостей про обставини вчинення і відшукання знарядь кримінального правопорушення.
На підставі наведеного, керуючись ст.ст. 110, 233, 234, 235, 395 КПК України, слідчий суддя,-
Клопотання виконувача обов'язків керівника Вінницької обласної прокуратури ОСОБА_4 - задовольнити.
Надати дозвіл на проведення обшуку в адміністративній будівлі та підсобних приміщеннях за адресою: АДРЕСА_1 , що на праві приватної власності належать ОСОБА_5 , у яких здійснює діяльність Адвокатське об'єднання «Консильєрі», керівником якого є адвокат ОСОБА_6 , з метою відшукання та вилучення наступних документів:
1)рішення Виконавчого комітету Вінницької міської ради № 1357 від 03.06.2021 «Про затвердження містобудівної документації - детальних планів території» з протоколами і додатками, проекту внесення змін до детального плану території кварталу, обмеженого Сабарівським шосе, шосе на с. Шкуринці, проектною об'їзною дорогою, розроблений міським комунальним підприємством «Вінницький муніципальний центр містобудування та архітектури» у 2020 році;
2) детального плану території, обмеженої вулицями Князів Коріатовичів, Соборною, Миколи Оводова та річкою Південний Буг, розробленого міським комунальним підприємством «Вінницький муніципальний центр містобудування та архітектури» у 2019 році;
3)протоколів громадських слухань щодо зазначених детальних планів;
4) документів (містобудівних умов і обмежень щодо проведення будівельних робіт, наказів про їх затвердження, копій документів, що посвідчують право власності чи користування земельними ділянками, копій викопіювання з топографо-геодезичних планів М 1:2000 земельних ділянок, містобудівних розрахунків, що визначають інвестиційні наміри замовника, які складено у довільній формі зі стислою інформацією про основні параметри об'єктів будівництва, планів зонування території, детальних планів територій, викопіювання з генерального плану міста Вінниця, технічних паспортів, проекти об'єктів будівництва, які на них розташовувались та які повинні розташовуватись в майбутньому) щодо наступних об'єктів будівництва:
-«Реконструкція готелю «Південний Буг» під багатофункціональний центр за адресою: м. Вінниця, площа Героїв Чорнобиля, 1»;
-«Будівництво торгово-офісної споруди на розі вулиць Пирогова-Заболотного в м. Вінниці, Вінницька обл.»;
-«Нове будівництво багатоквартирних житлових будинків із вбудованими нежитловими приміщеннями по АДРЕСА_1 » (кадастровий номер земельної ділянки 0510100000:02:021:0213);
-«Нове будівництво багатоквартирного житлового будинку із вбудованим паркінгом по вул. 600-річчя, 3, м. Вінниця» (кадастрові номери земельних ділянок 0510100000:02:045:0117 та 0510100000:02:045:0116);
-«Нове будівництво багатоквартирного житлового будинку з вбудовано-прибудованими громадськими приміщеннями між вул. Професора Шульги та вул. Юківка в м. Вінниці» (кадастрові номери земельних ділянок 0510100000:02:080:0268, 0510100000:02:080:0349, 0510100000:02:080:0261, 0510100000:02:080:0335, 0510100000:02:080:0145, 0510100000:02:080:0265);
-«Нове будівництво багатоквартирного житлового будунку з вбудовано-прибудованими громадськими приміщеннями між вул. Професора Шульги та вул. Юківка в м.Вінниці» (кадастровий номер земельної ділянки 0520680200:03:001:0252);
-«Нове будівництво багатоквартирних житлових будинків по вул. Барське шосе, 1-А в м. Вінниці» (кадастрові номери земельних ділянок 0510100000:02:115:0094 та 0510100000:02:115:0081);
-«Нове будівництво житлового комплексу по 4-му пров. Комарова в м. Вінниця» (кадастровий номер земельної ділянки 0520680200:06:001:0007);
-«Нове будівництво офісного центру з вбудованим паркінгом по вул. Кропивницького, 15 в м. Вінниці » (кадастрові номери земельних ділянок 0510136600:02:062:0003 та 0510100000:02:062:0022);
-будівництво багатоквартирного житлового будинку за адресою: м. Вінниця, вул. Пирогова, 89-А (кадастровий номер земельної ділянки 0510136600:02:080:0065);
-будівництво, що розташоване на земельній ділянці з кадастровим номером 0510100000:02:017:0098;
-«Нове будівництво торгово-офісного центру по вул. Костянтина Василенка, б/н в м. Вінниця » (кадастрові номери земельних ділянок 0510100000:02:067:0063, 0510100000:02:067:0061, 0510100000:02:067:0062, 0510100000:02:067:0059, 0510100000:02:067:0060, 0510136600:02:067:0038);
-«Нове будівництво торгівельного центру по пр. Коцюбинського, 2-А в м. Вінниці» (кадастрові номери земельних ділянок 0510100000:01:044:0018 та 0510100000:01:044:0017);
-будівництво торгівельно-офісного центру по вул. Генерала Арабея в
м. Вінниці (кадастровий номер земельної ділянки 0510136600:02:024:0002);
-«Нове будівництво торгівельно-офісної будівлі по вул. Пирогова, 36 в м. Вінниці» (кадастрові номери земельних ділянок 0510100000:02:052:0216, 0510100000:02:052:0217, 0510100000:02:052:0267);
-будівництво торгово-офісного центру по вул. Миколи Амосова, 26-а в м. Вінниці (кадастровий номер земельної ділянки 0510100000:02:051:0226);
- будівництво, що розташоване на земельних ділянках з наступними кадастровими номерами: 0510100000:02:073:0239, 0510100000:02:073:0240, 0510100000:02:073:0241, 0510100000:02:073:0242;
-«Нове будівництво багатоквартирного житлового будинку» за адресою:
м. Вінниця, вул. Л. Ратушної, 23 (кадастровий номер земельної ділянки 0510100000:02:047:0070);
-«Нове будівництво житлового комплексу з об'єктами соціального і громадського призначення в с. Березина Якушинецької ОТГ Вінницького району Вінницької області» (кадастровий номер земельної ділянки 0520688900:01:003:0253);
-«Будівництво житлово-громадського комплексу по вул. І. Богуна, 27-А в м.Вінниця » (кадастровий номер земельної ділянки 0510100000:02:015:0252); будівництва за адресою: м. Вінниця, вул. Князів Коріатовичів, буд. 7-А (кадастровий номер земельної ділянки 0510136600:02:061:0006);
-будівництво по вул. Мури в м. Вінниці (кадастровий номер земельної ділянки 0510100000:02:060:0020);
-будівництво по вул. С. Зулінського, 46 в м. Вінниці (кадастрові номери земельних ділянок 0510100000:01:066:0067 та 0510100000:01:066:0061);
-«Нове будівництво багатоквартирного житлового будинку з підземним паркінгом та вбудованими громадськими приміщеннями по проспекту Космонавтів, 76 в м. Вінниці» (кадастровий номер земельної ділянки 0510100000:02:065:0052);
-будівництво, що розташоване на земельній ділянці з кадастровим номером 0510100000:02:017:0098.
Ухвала залишається в силі протягом одного місяця з дня її постановлення.
Ухвала слідчого судді не підлягає апеляційному оскарженню.
Слідчий суддя