Ухвала від 08.08.2022 по справі 914/1293/22

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

79014, м. Львів, вул. Личаківська, 128

УХВАЛА

08.08.2022 Справа № 914/1293/22

Суддя Петрашко М.М., розглянувши матеріали заяви

Товариства з обмеженою відповідальністю "Львівська фабрика скла, кераміки та скульптури" та Національної спілки художників України

про забезпечення доказів

у справі №914/1293/22

ВСТАНОВИВ

У провадженні Господарського суду Львівської області перебуває справа №914/1293/22 за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Національна компанія "Укрексперт" до відповідача-1 Приватного підприємства "Скульптура" Львівської фабрики мистецтв" та до відповідача-2 Товариства з обмеженою відповідальністю "Львівська фабрика скла, кераміки та скульптури" про стягнення солідарно 699061,21 грн.

Товариством з обмеженою відповідальністю "Львівська фабрика скла, кераміки та скульптури" та Національною спілкою художників України у даній справі №914/1293/22 подано зустрічну позовну заяву до відповідача-1 за зустрічним позовом - Товариства з обмеженою відповідальністю "Національна компанія "Укрексперт", до відповідача-2 за зустрічним позовом - Приватного підприємства "Скульптура" Львівської фабрики мистецтв" та до відповідача-3 за зустрічним позовом - Товариства з обмеженою відповідальністю "Компанія управління проектами Акрополь".

Разом із зустрічною позовною заявою Товариством з обмеженою відповідальністю "Львівська фабрика скла, кераміки та скульптури" та Національною спілкою художників України подано заяву (вх.№2478/22) про забезпечення доказів, в якій заявники просять:

- витребувати у Товариства з обмеженою відповідальністю "Національна компанія "Укрексперт", а у разі відсутності у нього - у Товариства з обмеженою відповідальністю "Компанія управління проектами Акрополь" оригінал договору поруки від 11.09.2020р., укладеного між Товариством з обмеженою відповідальністю "Компанія управління проектами Акрополь", Приватним підприємством "Скульптура" Львівської фабрики мистецтв" та Товариством з обмеженою відповідальністю "Львівська фабрика скла, кераміки та скульптури";

- витребувати у Товариства з обмеженою відповідальністю "Компанія управління проектами Акрополь" первинну документацію, підтверджуючу суму заборгованості по договору найму від 01.07.2008р., а саме: акти наданих послуг, рахунки, платіжні доручення, підтвердження експлуатаційних витрат, які підтверджують суму заборгованості та інше.

Відповідно до частини 3 статті 110 Господарського процесуального кодексу України, заява про забезпечення доказів може бути подана до суду як до, так і після подання позовної заяви.

Частинами 1 та 3 статті 112 Господарського процесуального кодексу України передбачено, що заява про забезпечення доказів розглядається у судовому засіданні в загальному порядку, передбаченому цим Кодексом, з особливостями, встановленими цією статтею. Заявник та інші особи, які можуть отримати статус учасників справи, повідомляються про дату, час і місце судового засідання, проте їх неявка не перешкоджає розгляду поданої заяви.

Враховуючи наведене, керуючись статтями 2, 110, 112, 234 Господарського процесуального кодексу України, суд

УХВАЛИВ

1. Заяву про забезпечення доказів призначити до розгляду у судовому засіданні на 11.08.22 на 13:50 год. у приміщенні Господарського суду Львівської області за адресою: 79014, місто Львів, вулиця Личаківська, 128, 2-й поверх, зал судових засідань №7.

Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи на сторінці Господарського суду Львівської області на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі інтернет, а саме: https://lv.arbitr.gov.ua/sud5015/ .

Ухвала набирає законної сили відповідно до статті 235 Господарського процесуального кодексу України.

Суддя Петрашко М.М.

Попередній документ
105636156
Наступний документ
105636158
Інформація про рішення:
№ рішення: 105636157
№ справи: 914/1293/22
Дата рішення: 08.08.2022
Дата публікації: 10.08.2022
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Господарський суд Львівської області
Категорія справи:
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто (21.11.2023)
Дата надходження: 10.10.2023
Предмет позову: про стягнення солідарно 699061,21 грн.
Розклад засідань:
11.08.2022 13:50 Господарський суд Львівської області
20.09.2022 13:10 Господарський суд Львівської області
09.11.2022 11:45 Західний апеляційний господарський суд
23.11.2022 11:15 Західний апеляційний господарський суд
07.12.2022 09:45 Західний апеляційний господарський суд
01.06.2023 14:45 Господарський суд Львівської області
09.08.2023 11:10 Західний апеляційний господарський суд
09.08.2023 11:25 Західний апеляційний господарський суд
21.08.2023 10:20 Західний апеляційний господарський суд
21.08.2023 10:40 Західний апеляційний господарський суд
30.08.2023 10:00 Західний апеляційний господарський суд
05.09.2023 09:50 Західний апеляційний господарський суд
21.11.2023 12:15 Касаційний господарський суд
Учасники справи:
головуючий суддя:
МАЛЕХ ІРИНА БОГДАНІВНА
СЛУЧ О В
суддя-доповідач:
МАЛЕХ ІРИНА БОГДАНІВНА
ПЕТРАШКО М М
ПЕТРАШКО М М
СЛУЧ О В
відповідач (боржник):
м.Львів, ПП "Скульптури\а" Львівської фабрики Мистецтв"
Приватне підприємство "Скульптура" Львівської фабрики мистецтв"
ТзОВ "Львівська фабрика скла
ТзОВ "Львівська фабрика скла, кераміки та скульптури"
ТзОВ "Національна компанія "Укрексперт"
ТОВ "Компанія з управління проектами "Акрополь"
ТОВ "Компанія управління проектами Акрополь"
ТОВ "Львівська фабрика скла
ТОВ "Львівська фабрика скла, кераміки та скульптури"
відповідач зустрічного позову:
ТзОВ "Компанія управління проектами "Акрополь"
ТзОВ "Національна компанія "Укрексперт"
за участю:
ТзОВ "Компанія управління проектами "Акрополь"
заявник апеляційної інстанції:
м.Львів, ТзОВ "Львівська фабрика кераміки, скла та скульптури"
Товариство з обмеженою відповідальністю «НАЦІОНАЛЬНА КОМПАНІЯ УКРЕКСПЕРТ»
заявник з питань забезпечення позову (доказів):
Національна спілка художників України
ТзОВ "Львівська фабрика скла, кераміки та скульптури"
заявник зустрічного позову:
Національна спілка художників України
ПП "Скульптура" Львівської фабрики мистецтв"
ТзОВ "Львівська фабрика скла
заявник касаційної інстанції:
ТОВ "Львівська фабрика скла
ТОВ "Львівська фабрика скла, кераміки та скульптури"
ТОВ "Національна компанія "Укрексперт"
кераміки та скульптури", відповідач (боржник):
Приватне підприємство "Скульптура" Львівської фабрики мистецтв"
ТОВ "Компанія з управління проектами "Акрополь"
кераміки та скульптури", відповідач зустрічного позову:
ТзОВ "Національна компанія "Укрексперт"
кераміки та скульптури", за участю:
ТзОВ "Компанія управління проектами "Акрополь"
кераміки та скульптури", орган або особа, яка подала апеляційну :
Товариство з обмеженою відповідальністю «НАЦІОНАЛЬНА КОМПАНІЯ УКРЕКСПЕРТ»
національна спілка художників україни, позивач (заявник):
м.Львів
орган або особа, яка подала апеляційну скаргу:
м.Львів, ТзОВ "Львівська фабрика кераміки, скла та скульптури"
позивач (заявник):
м.Київ
м.Київ, Національна спілка художників України
м.Львів, ТзОВ "Львівська фабрика кераміки, скла та скульптури"
ТзОВ "Національна компанія "Укрексперт"
ТОВ "Національна компанія "Укрексперт"
пп "скульптури\а" львівської фабрики мистецтв", відповідач (борж:
ТОВ "Компанія управління проектами Акрополь"
представник скаржника:
Адвокат Сеньків Андрій Ігорович
суддя-учасник колегії:
БОЙКО СВІТЛАНА МИХАЙЛІВНА
БОНК ТЕТЯНА БОГДАНІВНА
ВОЛКОВИЦЬКА Н О
ГРИЦІВ ВІРА МИКОЛАЇВНА
ЗВАРИЧ ОКСАНА ВОЛОДИМИРІВНА
МОГИЛ С К
СКРИПЧУК ОКСАНА СТЕПАНІВНА
тзов "львівська фабрика кераміки, скла та скульптури", відповіда:
ТзОВ "Національна компанія "Укрексперт"