(вступна та резолютивна частини)
30 вересня 2021 року справа № 580/5033/21
м. Черкаси
Черкаський окружний адміністративний суд у складі : головуючого судді - Руденко А.В.,
за участю:
секретаря судового засідання - Трегулова Б.Л.,
представників позивача - Радіонової Л.П. (за довіреністю), адвоката Довбія Ю.Ю.,
представника відповідача - Чернікова О.В. (за самопредставництвом),
розглянувши у відкритому судовому засіданні у спрощеному позовному провадженні в приміщенні суду адміністративну справу за позовом товариства з обмеженою відповідальністю «Енерго» до Головного управління ДПС у Черкаській області про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень, суд, -
Позов задовольнити частково.
Визнати протиправним та скасувати податкове повідомлення-рішення Головного управління ДПС у Черкаській області від 5 січня 2021 року №6/2300090121 на суму 1020 гривень 00 копійок.
Визнати протиправним та скасувати податкове повідомлення-рішення Головного управління ДПС у Черкаській області від 5 січня 2021 року №2/2300090121 на суму 80 000 (вісімдесят тисяч) гривень 00 копійок.
В решті позовних вимог відмовити.
Стягнути за рахунок бюджетних асигнувань Головного управління ДПС у Черкаській області (вул. Хрещатик, 235, м. Черкаси, 18002, код ЄДРПОУ 43142920) на користь товариства з обмеженою відповідальністю «Енерго» (210 кілометр автодороги Київ-Одеса, с. Собківка, Уманський район, Черкаська обл, 20352, код ЄДРПОУ 24413907) судові витрати зі сплати судового збору у сумі 4 540 (чотри тисячі п'ятсот сорок) гривень 00 копійок.
Рішення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо таку скаргу не було подано.
Апеляційна скарга може бути подана до Шостого апеляційного адміністративного суду протягом тридцяти днів з дня складення повного судового рішення.
Головуючий Алла РУДЕНКО