вул. Симона Петлюри, 16/108, м. Київ, 01032, тел. (044) 235-95-51, е-mail: inbox@ko.arbitr.gov.ua
"03" серпня 2022 р. м. Київ Справа № 911/3721/20
У справі за позовом Заступника керівника Київської обласної прокуратури в інтересах держави в особі Козинської селищної ради
до Товариства з обмеженою відповідальністю “Резорт Інвест Девелопмент”
про скасування рішення про державну реєстрацію права власності на земельні ділянки та зобов'язання повернути земельні ділянки
Суддя Карпечкін Т.П.
За участю представників сторін:
від прокуратури: Батюк І.В. (посвідчення № 067354 від 30.05.22 року);
від позивача: не з'явився;
від відповідача: Каніковський О.О. (довіреність б/н від 10.01.2022 року); Шевчук О.В. (довіреність б/н від 10.01.2022 року).
обставини справи:
В провадженні Господарського суду Київської області знаходилась справа за позовом Заступника керівника Київської обласної прокуратури в інтересах держави в особі Козинської селищної ради до Товариства з обмеженою відповідальністю “Резорт Інвест Девелопмент” про скасування рішення про державну реєстрацію права власності на земельні ділянки та зобов'язання повернути земельні ділянки.
Ухвалою Господарського суду Київської області від 13.07.2022 року відкладено підготовче засідання на 03.08.2022 року.
Київською обласною прокуратурою 28.07.2022 року до Господарського суду Київської області надіслано пояснення по суті спору.
Відповідачем подано до канцелярії суду 03.08.2022 року клопотання про долучення доказів до матеріалів справи.
В підготовчому засіданні 03.08.2022 року прокурор позовні вимоги, з підстав викладених у позовній заяві, підтримав у повному обсязі, уточнень позовних вимог не мав. Також зазначив і про те, що повідомлено всі обставини справи, які йому відомі, та надані суду всі наявні в нього докази.
Представники відповідача в судовому засіданні 03.07.2022 року проти позову заперечували з підстав викладених у відзиві, поданому 25.05.2021 року. Зазначили, що докази на які вони посилаються у відзиві додані до нього. Також зазначили і про те, що відповідачем повідомлено про всі обставини справи, які йому відомі.
Позивач в підготовче засідання 03.08.2022 року не з'явився.
За приписами статті 177 Господарського процесуального кодексу України завданнями підготовчого провадження є: 1) остаточне визначення предмета спору та характеру спірних правовідносин, позовних вимог та складу учасників судового процесу; 2) з'ясування заперечень проти позовних вимог; 3) визначення обставин справи, які підлягають встановленню, та зібрання відповідних доказів; 4) вирішення відводів; 5) визначення порядку розгляду справи; 6) вчинення інших дій з метою забезпечення правильного, своєчасного і безперешкодного розгляду справи по суті. Підготовче провадження починається відкриттям провадження у справі і закінчується закриттям підготовчого засідання.
Згідно п. 3 ч. 2 ст.185 Господарського процесуального кодексу України за результатами підготовчого засідання суд постановляє ухвалу про закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті.
Враховуючи те, що судом під час підготовчого судового засідання вирішено питання, зазначені в ч. 2 ст. 182 Господарського процесуального кодексу України та вчинено усі необхідні дії, передбачені ст. 177 Господарського процесуального кодексу України, з метою забезпечення правильного, своєчасного та безперешкодного розгляду справи по суті, суд дійшов висновку про закриття підготовчого провадження у справі та призначення справи до судового розгляду по суті.
Керуючись ст. ст. 177, 182, 185, 234 Господарського процесуального кодексу України, суд
1. Закрити підготовче провадження у справі та призначити справу до судового розгляду по суті на 18.07.2022 року о 14 год. 15 хв.
2. Засідання відбудеться в приміщенні Господарського суду Київської області (м. Київ, вул. С. Петлюри, 16/108, в залі судових засідань № 5).
3. Викликати в судове засідання повноважних представників сторін. Повноваження представників мають бути підтверджені довіреністю, оформленою в установленому порядку (засвідченою нотаріально або, якщо довіреність видає юридична особа - підписом її керівника з прикладенням печатки цієї організації). У разі представництва інтересів сторони безпосередньо її керівником або засновниками - наказ, рішення, розпорядження, протокол тощо (або засвідчені належним чином витяги з них), які підтверджують їх призначення або обрання.
4. Інформацію по справі сторони можуть отримати на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет (http://court.gov.ua/fair/).
5. У зв'язку із недостатнім рівнем фінансування витрат суду на вихідну поштову кореспонденцію повідомити сторін по справі про необхідність слідкувати за подальшим перебігом розгляду справи із офіційних джерел та відомостей, що містяться на офіційному веб-сайті суду https://ko.arbitr.gov.ua/.
6. Копію ухвали Господарського суду Київської області надіслати сторонам по справі.
7. Ухвала набирає законної сили у порядку, встановленому ст. 235 Господарського процесуального кодексу України.
8. Відповідно до приписів ст. 255 Господарського процесуального кодексу України дана ухвала не підлягає оскарженню окремо від рішення суду.
Суддя Т.П. Карпечкін