Справа № 350/861/22
Номер провадження 2-о/350/50/2022
про відкриття провадження у справі та призначення судового засідання
03 серпня 2022 року селище Рожнятів
Суддя Рожнятівського районного суду Пулик М.В., ознайомившись з матеріалами заяви ОСОБА_1 , заінтересовані особи: ОСОБА_2 , ОСОБА_3 про надання права на шлюб,-
встановив:
02 серпня 2022 року заявниця звернулася до суду з заявою про надання їй права на шлюб.
Згідно з ч. 2 ст. 23 СК України за заявою особи, яка досягла шістнадцяти років, за рішенням суду їй може бути надано право на шлюб, якщо буде встановлено, що це відповідає її інтересам.
Заява відповідає вимогам ст.ст.175-177 ЦПК України. Підстав для залишення заяви без руху, повернення позовної заяви або відмови у відкритті провадження, встановлених ст.ст. 185, 186 ЦПК України, не встановлено.
Відповідно до ч. 3 ст. 293 ЦПК України у порядку окремого провадження розглядаються справи про надання права на шлюб.
За таких обставин, провадження у справі слід відкрити та провести її розгляд за правилами окремого провадження.
Керуючись ст.ст. 187, 293 ЦПК України, -
постановив:
Прийняти заяву до розгляду та відкрити провадження у справі розгляд якої провести за правилами окремого провадження.
Судове засідання призначити на 10:30 годин 12 серпня 2022 року в приміщенні Рожнятівського районного суду Івано-Франківського суду (77600, сел.Рожнятів, вул. Шкільна, 15 зал.№1) з повідомленням учасників справи, надіславши їм копію даної ухвали.
Інформацію щодо даної справи її учасники можуть отримувати за веб-адресою сторінки на офіційному веб-порталі судової влади: https://rg.if.court.gov.ua/sud0913
Копію ухвали про відкриття провадження в справі разом з копією заяви та копіями доданих до неї документів направити невідкладно особам, які беруть участь у справі.
Ухвала не підлягає оскарженню.
Суддя: