СВЯТОШИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М. КИЄВА
пр. № 1-кп/759/605/22
ун. № 759/29034/21
03 серпня 2022 року м. Київ
Святошинський районний суд міста Києва в складі:
головуючого судді ОСОБА_1 ,
за участю секретаря ОСОБА_2 ,
розглянувши в приміщенні суду у відкритому судовому засіданні в м. Києві питання про здійснення приводу обвинуваченого ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця смт. Гриців Хмельницької обл., українця, громадянина України, який одружений, не працює, зареєстрований за адресою: АДРЕСА_1 , проживає за адресою: АДРЕСА_2 , раніше не судимий,
у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 190 КК України,
сторони кримінального провадження:
прокурор - ОСОБА_4
представник потерпілого - ОСОБА_5 ,
У провадженні Святошинського районного суду м. Києва перебуває кримінальне провадження №12020100080003977 від 04.10.2020, стосовно ОСОБА_3 , який обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.190 КК України.
Досудове розслідування даного кримінального провадження здійснювалося СВ Святошинського УП ГУ Національної поліції у м. Києві.
У судове засідання вкотре не прибув обвинувачений ОСОБА_3 . Захисник також в судове засідання не з'явився, надіслав клопотання в інтересах обвинуваченого ОСОБА_3 про відкладення судового засідання, оскільки останній перебуває на лікарняному, на підтвердження чого надав відповідну довідку.
У судовому засіданні прокурор ОСОБА_4 заявив клопотання про здійснення приводу обвинуваченого ОСОБА_3 у наступне судове засідання, оскільки останній у судові засідання неодноразово не прибуває.
Представник потерпілого ОСОБА_5 не заперечив щодо застосування приводу.
Вислухавши думку прокурора, представника потерпілого, які не заперечували щодо здійснення приводу обвинуваченого у наступне судове засідання, вивчивши наявні матеріали кримінального провадження, суд дійшов такого висновку.
Згідно з положеннями ч. 1 ст. 323 КПК України якщо обвинувачений, до якого не застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, не прибув за викликом у судове засідання, суд відкладає судовий розгляд, призначає дату нового засідання і вживає заходів до забезпечення його прибуття до суду. Суд також має право постановити ухвалу про привід обвинуваченого в порядку, передбаченому главою 11 цього Кодексу.
Відповідно до положень ст. 139 КПК України якщо обвинувачений, який був у встановленому цим Кодексом порядку викликаний, не з'явився без поважних причин або не повідомив про причини свого неприбуття, до нього може бути застосовано привід.
Враховуючи те, що ОСОБА_3 обізнаний про те, що стосовно нього розглядається кримінальне провадження, належним чином повідомлений про час, день та місце проведення судового засідання, однак присутні ознаки затягування розгляду справи, справа неодноразово відкладалася, суд вважає за необхідне застосувати до останнього привід у наступне судове засідання.
Керуючись ст. 139, 140, 142, 143, 323, 369-372, 376 КПК України, суд,
Здійснити привід обвинуваченого ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця смт. Гриців Хмельницької обл., українця, громадянина України, одружений, не працює, зареєстрований за адресою: АДРЕСА_1 , проживає за адресою: АДРЕСА_2 , раніше не судимий, у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 190 КК України, у судове засідання, призначене на 14 год. 00 хв. 17 серпня 2022 року, за адресою: м. Київ, вул. Якуба Коласа, 27-А, каб. №222 або каб. №218.
Виконання ухвали доручити СВ Святошинського УП ГУ Національної поліції у м. Києві, контроль за її виконанням покласти на прокурора Святошинської окружної прокуратури м. Києва ОСОБА_4 .
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: ОСОБА_1