про призначення справи до апеляційного розгляду
01 серпня 2022 рокуЛьвівСправа № 140/640/22 пров. № А/857/10183/22
Восьмий апеляційний адміністративний суд в складі колегії суддів:
судді-доповідача -Хобор Р. Б.
суддів -Кузьмича С. М.
Улицького В. З.
здійснивши підготовку до апеляційного розгляду адміністративної справи № 140/640/22 за позовом ОСОБА_1 до Державної установи "Територіальне медичне об'єднання МВС України по Волинській області" , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, Головне управління Пенсійного фонду України у Волинській області про визнання протиправними дій та зобов'язання вчинити дії, провадження в якій відкрито за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на рішення Волинського окружного адміністративного суду від 14 червня 2022 року,
Суддею-доповідачем проведено необхідні підготовчі дії, визначені Кодексом адміністративного судочинства України, а тому справу слід призначити до апеляційного розгляду.
Враховуючи те, що апеляційну скаргу подано на рішення суду першої інстанції, ухвалене в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін, суд вважає за можливе розглянути справу в порядку письмового провадження за наявними у справі матеріалами.
Керуючись статтями 306, 307, 311 Кодексу адміністративного судочинства України,
Призначити справу № 140/640/22 за позовом ОСОБА_1 до Державної установи "Територіальне медичне об'єднання МВС України по Волинській області", третя особа Головне управління Пенсійного фонду України у Волинській області про визнання протиправними дій та зобов'язання вчинити дії до апеляційного розгляду в порядку письмового провадження.
Учасникам справи роз'яснити, що, відповідно до частини 1 статті 309 Кодексу адміністративного судочинства України, апеляційна скарга буде розглянута апеляційним судом протягом 60 днів з дня відкриття апеляційного провадження.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.
Суддя-доповідач Р. Б. Хобор
судді С. М. Кузьмич
В. З. Улицький