Ухвала від 28.07.2022 по справі 280/7685/21

УХВАЛА

28 липня 2022 року

м. Київ

справа №280/7685/21

адміністративне провадження №К/990/13135/22

Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного адміністративного суду:

судді-доповідача - Білак М.В.,

суддів: Калашнікової О.В., Мартинюк Н.М.,

розглянувши клопотання Управління Державної міграційної служби України в Запорізькій області про повернення судового збору сплаченого за подання касаційної скарги на рішення Запорізького окружного адміністративного суду від 19 листопада 2021 року та постанову Третього апеляційного адміністративного суду від 23 лютого 2022 року у справі № 280/7685/21 за позовом ОСОБА_1 до Комунарського районного відділу у м. Запоріжжі Управління Державної міграційної служби України в Запорізькій області про визнання протиправною відмову та зобов'язання вчинити певні дії,

ВСТАНОВИВ:

До Верховного Суду надійшла касаційна скарга Комунарського районного відділу у м. Запоріжжі Управління Державної міграційної служби України в Запорізькій області на рішення Запорізького окружного адміністративного суду від 19 листопада 2021 року та постанову Третього апеляційного адміністративного суду від 23 лютого 2022 року у справі № 280/7685/21.

Верховний Суд ухвалою 02 червня 2022 року відмовив у відкритті касаційного провадження за вказаною касаційною скаргою відповідно до статті 333 Кодексу адміністративного судочинства України.

До Верховного Суду надійшла заява Управління Державної міграційної служби України в Запорізькій області про повернення судового збору, сплаченого за подання касаційної скарги, згідно із платіжним дорученням № 3117 від 19 травня 2022 року на суму 1 816,00 грн.

Частиною другою статті 132 Кодексу адміністративного судочинства України передбачено, що розмір судового збору, порядок його сплати, повернення і звільнення від сплати встановлюється законом.

Відповідно до пункту 3 частини першої статті 7 Закону України «Про судовий збір» сплачена сума судового збору повертається за клопотанням особи, яка його сплатила, за ухвалою суду в разі відмови у відкритті провадження у справі в суді першої інстанції, апеляційного та касаційного провадження у справі.

За таких обставин, клопотання про повернення судового збору підлягає задоволенню, а сплачений судовий збір - поверненню особі, яка його сплатила.

Керуючись статтею 132 Кодексу адміністративного судочинства України, статтею 7 Закону України «Про судовий збір»,

УХВАЛИВ:

Клопотання Управління Державної міграційної служби України в Запорізькій області про повернення судового збору задовольнити.

Повернути Управлінню Державної міграційної служби України в Запорізькій області судовий збір, сплачений за подання касаційної скарги у розмірі 1 816,00 грн, який сплачено згідно із платіжним дорученням № 3117 від 19 травня 2022 року.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддями, є остаточною і не оскаржується.

...........................

...........................

...........................

М.В. Білак

О.В. Калашнікова

Н.М. Мартинюк,

Судді Верховного Суду

Попередній документ
105465750
Наступний документ
105465752
Інформація про рішення:
№ рішення: 105465751
№ справи: 280/7685/21
Дата рішення: 28.07.2022
Дата публікації: 01.08.2022
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Касаційний адміністративний суд Верховного Суду
Категорія справи: Адміністративні справи (з 01.01.2019); Справи щодо захисту політичних (крім виборчих) та громадянських прав, зокрема щодо; реалізації владних управлінських функцій у сфері громадянства
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Відмовлено у відкритті провадження (02.06.2022)
Дата надходження: 30.05.2022
Предмет позову: про визнання протиправною відмову та зобов`язання вчинити певні дії
Розклад засідань:
08.04.2026 11:24 Третій апеляційний адміністративний суд
08.04.2026 11:24 Третій апеляційний адміністративний суд
08.04.2026 11:24 Третій апеляційний адміністративний суд
08.04.2026 11:24 Третій апеляційний адміністративний суд
08.04.2026 11:24 Третій апеляційний адміністративний суд
08.04.2026 11:24 Третій апеляційний адміністративний суд
23.02.2022 00:00 Третій апеляційний адміністративний суд
Учасники справи:
головуючий суддя:
БІЛАК М В
ЩЕРБАК А А
суддя-доповідач:
БІЛАК М В
ПРАСОВ ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСАНДРОВИЧ
ЩЕРБАК А А
відповідач (боржник):
Комунарський відділ у місті Запоріжжі Управління Державної міграційної служби України в Запорізькій області
Комунарський районний відділ у місті Запоріжжі Управління Державної міграційної служби України в Запорізькій області
заявник апеляційної інстанції:
Комунарський районний відділ у місті Запоріжжі Управління Державної міграційної служби України в Запорізькій області
Морозов Яніс Георгіос
заявник касаційної інстанції:
Комунарський відділ у місті Запоріжжі Управління Державної міграційної служби України в Запорізькій області
орган або особа, яка подала апеляційну скаргу:
Комунарський районний відділ у місті Запоріжжі Управління Державної міграційної служби України в Запорізькій області
представник відповідача:
Головний спеціаліст сектору юридичного забезпечення Управління Державної міграційної служби України в Запорізькій області Прінь Валентина Олександрівна
адвокат Плецька Юлія Вікторівна
суддя-учасник колегії:
БАРАННИК Н П
КАЛАШНІКОВА О В
МАЛИШ Н І
МАРТИНЮК Н М