Справа № 464/3016/22
пр.№ 2-о/464/117/22
про відкриття провадження
22.07.2022
Суддя Сихівського районного суду м. Львова Дулебко Н.І., розглянувши матеріали заяви ОСОБА_1 , за участі заінтересованої особи - Сихівської районної адміністрації Львівської міської ради, про встановлення факту належності правовстановлюючого документа, -
встановив:
Заявник ОСОБА_1 звернулася до суду з заявою про встановлення факту належності правовстановлюючого документа.
Відповідно до ч. 3 ст. 294 ЦПК України, справи окремого провадження розглядаються судом з додержанням загальних правил, встановлених цим Кодексом, за винятком положень щодо змагальності та меж судового розгляду.
Зазначена заява подана з додержанням вимог статей 175, 177 ЦПК України. Відсутні підстави, визначені статтями 185-186 ЦПК України, для залишення заяви без руху, повернення її чи відмови у відкритті провадження у справі, а тому заяву необхідно прийняти до розгляду та відкрити провадження у справі.
Враховуючи наведене, вважаю, що провадження у справі слід відкрити та призначити до судового розгляду.
Керуючись статтями 19, 187, 260, 293, 294 ЦПК України, суддя,
ухвалив :
Відкрити провадження у цивільній справі за заявою ОСОБА_1 , за участі заінтересованої особи - Сихівської районної адміністрації Львівської міської ради, про встановлення факту належності правовстановлюючого документа.
Призначити судове засідання на 10:30 год. 25 серпня 2022 року з викликом осіб, які беруть участь в справі.
Розгляд справи відбудеться в приміщенні Сихівського районного суду м. Львова (адреса суду м. Львів, вул. Чоловського, 2, (4 поверх, 412 кабінет).
Копію даної ухвали надіслати особам, які беруть участь в справі, заінтересованій особі - копію заяви з додатками.
Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи за веб-адресою: http://shi. lv.court.gov.ua.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
Суддя Дулебко Н.І.