Ухвала від 25.07.2022 по справі 300/2907/22

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

про відкриття провадження

"25" липня 2022 р. справа № 300/2907/22

м. Івано-Франківськ

Суддя Івано-Франківського окружного адміністративного суду Кафарський В.В., розглянувши матеріали адміністративного позову ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , ідентифікаційний код - НОМЕР_1 ) до Головного управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області (вул. С. Стрільців, 15, м. Івано-Франківськ, 76018, код ЄДРПОУ - 20551088) про визнання бездіяльності протиправною та зобов'язання вчинити певні дії, -

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 звернувся до суду з адміністративним позовом до Головного управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області про визнання протиправною відмови відповідача щодо проведення перерахунку пенсії позивачу відповідно до нової довідки про розмір грошового забезпечення Департаменту персоналу МВС України від 31.08.221 №22/6-5165 без обмеження її максимального розміру десятьма прожитковими мінімумами, установлених для осіб, які втратили працездатності, а також зобов'язання відповідача провести перерахунок та виплату пенсії позивачу з 01.12.2019 відповідно до довідки про розмір грошового забезпечення Департаменту персоналу МВС України від 31.08.221 №226-5165 із врахуванням підвищення розміру прожиткового мінімуму і індексації пенсії, виходячи з відсоткового значення пенсії 80% без обмеження її максимального розміру десятьма прожитковими мінімумами, установлених для осіб, які втратили працездатності, та здійснити виплату донарахованої частини пенсії в сумі 193 001,75 грн без обмеження будь-яким строком одним платежем.

Позивач є особою, яка має адміністративну процесуальну дієздатність.

Позовна заява відповідає вимогам статей 160, 161, 172 Кодексу адміністративного судочинства України (надалі КАС України).

Позовну заяву належить розглядати за правилами адміністративного судочинства, подано з дотриманням правил підсудності та в строк, установлений законом.

Інших підстав для залишення позовної заяви без руху, повернення позовної заяви або відмови у відкритті провадження в адміністративній справі, встановлених КАС України немає.

Справа підсудна Івано-Франківському окружному адміністративному суду.

Справа підлягає розгляду за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи (у письмовому провадженні).

Враховуючи наведене, керуючись статтями 171, 248, 260, 263 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя, -

УХВАЛИВ:

1. Відкрити провадження в адміністративній справі за позовом ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області про визнання бездіяльності протиправною та зобов'язання вчинити певні дії.

2. Розгляд справи здійснювати за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи (у письмовому провадженні).

3. Встановити відповідачу з дня вручення цієї ухвали п'ятнадцятиденний строк для подання відзиву на позов, який повинен відповідати вимогам статті 162 КАС України, і подання всіх письмових та електронних докази (які можливо доставити до суду), висновків експертів і заяв свідків, що підтверджують заперечення проти позову. Зобов'язати відповідача надіслати (надати) іншим учасникам справи копію відзиву та доданих до нього документів одночасно з надісланням (наданням) відзиву до суду.

4. Інформацію по даній справі учасники справи можуть отримати за веб-адресою: http://adm.if.court.gov.ua/sud0970/.

5. Повідомити відповідача про можливість отримання копії позовної заяви разом з доданими документами безпосередньо в Івано-Франківському окружному адміністративному суді.

6. Копію цієї ухвали надіслати учасникам справи.

Відповідачу ухвалу надіслати через підсистему «Електронний суд».

Перебіг процесуальних строків, початок яких пов'язується з моментом вручення процесуального документа учаснику судового процесу в електронній формі, починається з наступного дня після доставлення документів до Електронного кабінету в розділ «Мої справи».

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею, оскарженню не підлягає.

Суддя /підпис/ Кафарський В.В.

Попередній документ
105396574
Наступний документ
105396576
Інформація про рішення:
№ рішення: 105396575
№ справи: 300/2907/22
Дата рішення: 25.07.2022
Дата публікації: 27.07.2022
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Івано-Франківський окружний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (з 01.01.2019); Справи зі спорів з приводу реалізації публічної політики у сферах праці, зайнятості населення та соціального захисту громадян та публічної житлової політики, зокрема зі спорів щодо; управління, нагляду, контролю та інших владних управлінських функцій (призначення, перерахунку та здійснення страхових виплат) у сфері відповідних видів загальнообов’язкового державного соціального страхування, з них; загальнообов’язкового державного пенсійного страхування, з них; осіб, звільнених з публічної служби
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто у апеляційній інстанції (04.05.2023)
Дата надходження: 19.07.2022
Предмет позову: про визнання бездіяльності протиправною та зобов'язання вчинити певні дії,-
Розклад засідань:
04.05.2023 11:30 Восьмий апеляційний адміністративний суд
Учасники справи:
головуючий суддя:
ЄЗЕРОВ А А
ІЩУК ЛАРИСА ПЕТРІВНА
КАЧМАР ВОЛОДИМИР ЯРОСЛАВОВИЧ
КОВАЛЕНКО Н В
суддя-доповідач:
ЄЗЕРОВ А А
ІЩУК ЛАРИСА ПЕТРІВНА
КАФАРСЬКИЙ В В
КАЧМАР ВОЛОДИМИР ЯРОСЛАВОВИЧ
КОВАЛЕНКО Н В
відповідач (боржник):
Головне управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області
заявник апеляційної інстанції:
Головне управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області
заявник касаційної інстанції:
Головне управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області
орган або особа, яка подала апеляційну скаргу:
Головне управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області
позивач (заявник):
Гавриленко Олександр Григорович
суддя-учасник колегії:
БЕРНАЗЮК Я О
БОЛЬШАКОВА ОЛЕНА ОЛЕГІВНА
ЗАТОЛОЧНИЙ ВІТАЛІЙ СЕМЕНОВИЧ
КРАВЧУК В М
МІКУЛА ОКСАНА ІВАНІВНА
ОБРІЗКО ІГОР МИХАЙЛОВИЧ
ЧИРКІН С М
ШИНКАР ТЕТЯНА ІГОРІВНА