Ухвала від 20.07.2022 по справі 130/616/22

2/130/762/2022

130/616/22

УХВАЛА

20.07.2022 р. м. Жмеринка

Суддя Жмеринського міськрайонного суду Вінницької області Грушковська Л.Ю., розглянувши матеріали позовної заяви керівника Жмеринської окружної прокуратури Вінницької області Філімонова Олега Віталійовича в інтересах держави до Жмеринської міської ради Вінницької області, ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору на стороні відповідача ОСОБА_3 , Фермерське господарство «Жмеринський зерно-промисловий комплекс» про визнання незаконним та скасування рішення Біликовецької сільської ради Жмеринського району Вінницької області та витребування земельної ділянки,

ВСТАНОВИВ:

До Жмеринського міськрайонного суду Вінницької області надійшла позовна заява керівника Жмеринської окружної прокуратури Вінницької області, яка Філімонова О.В., в інтересах держави, в якій він просив визнати незаконним та скасувати рішення 56 сесії 7 скликання Біликовецької сільської ради Жмеринського району Вінницької області від 21.05.2022 «Про затвердження документації із землеустрою», в частині затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність ОСОБА_1 земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею 2 га, кадастровий номер 0521080300:06:004:0281, для ведення особистого селянського господарства; витребувати у ОСОБА_2 на користь територіальної громади в особі Жмеринської міської ради Вінницької області земельну ділянку, площею 2 га з кадастровим номером 0521080300:06:004:0281, що розташована на території Біликовецького старостинського округу Жмеринськоїї міської територіальної громади Вінницької області; стягнути з відповідачів на користь Вінницької обласної прокуратури витрати зі сплати судового збору за подання позовної заяви та за заяву про забезпечення позову.

18.04.2022 року Жмеринським міськрайонним судом Вінницької області винесено ухвалу, якою позовну заяву керівника Жмеринської окружної прокуратури Вінницької області Філімонова Олега Віталійовича в інтересах держави до Жмеринської міської ради Вінницької області, ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору на стороні відповідача ОСОБА_3 , Фермерське господарство «Жмеринський зерно-промисловий комплекс» про визнання незаконним та скасування рішення Біликовецької сільської ради Жмеринського району Вінницької області та витребування земельної ділянки вважати неподаною та повернути з доданими до неї додатками позивачеві.

Ухвалою Вінницького апеляційного суду від 07.07.2022 ухвалу Жмеринського міськрайонного суду Вінницької області від 18.04.2022 скасовано, а справу направлено для продовження розгляду до суду першої інстанції.

Керуючись ст. ст. 84, 187, 190 ЦПК України,

УХВАЛИВ:

Відкрити провадження у цивільній справі за позовною заявою керівника Жмеринської окружної прокуратури Вінницької області Філімонова Олега Віталійовича в інтересах держави до Жмеринської міської ради Вінницької області, ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору на стороні відповідача ОСОБА_3 , Фермерське господарство «Жмеринський зерно-промисловий комплекс» про визнання незаконним та скасування рішення Біликовецької сільської ради Жмеринського району Вінницької області та витребування земельної ділянки.

Призначити підготовче судове засідання за загальними правилами позовного провадження на 05 вересня 2022 року о 10 год. 00 хв., в приміщенні Жмеринського міськрайонного суду Вінницької суду ( м. Жмеринка, вул. Образцова,6)

Одночасно з копією даної ухвали надіслати відповідачам копію позовної заяви, з копіями доданих до неї документів.

У разі заперечення проти позову відповідачам подати до суду свій відзив на позов та додані до нього документи (відзив подається в строк, встановлений судом, який не може бути меншим п'ятнадцяти днів з дня вручення ухвали про відкриття провадження у справі) та надіслати копію відзиву та додані до нього документи іншим учасникам справи одночасно з надісланням (наданням) відзиву до суду.

Роз'яснити відповідачам, що в разі ненадання відзиву у встановлений строк без поважних причин суд має право вирішити спір за наявними матеріалами справи.

Ухвала оскарженню не підлягає та набирає законної сили з моменту її підписання.

Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи за веб-адресою: gmm.vn.court.gov.ua

Суддя

Попередній документ
105370298
Наступний документ
105370300
Інформація про рішення:
№ рішення: 105370299
№ справи: 130/616/22
Дата рішення: 20.07.2022
Дата публікації: 25.07.2022
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Жмеринський міськрайонний суд Вінницької області
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із земельних відносин, з них:
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто: рішення набрало законної сили (23.05.2024)
Дата надходження: 22.03.2022
Предмет позову: про визнання незаконним та скасування рішення Біликовецької сільської ради Жмеринського району Вінницької області
Розклад засідань:
05.09.2022 10:00 Жмеринський міськрайонний суд Вінницької області
06.10.2022 00:00 Вінницький апеляційний суд
10.10.2022 14:00 Жмеринський міськрайонний суд Вінницької області
22.11.2022 10:00 Жмеринський міськрайонний суд Вінницької області
16.12.2022 12:00 Жмеринський міськрайонний суд Вінницької області
03.02.2023 11:00 Жмеринський міськрайонний суд Вінницької області
08.04.2024 10:00 Жмеринський міськрайонний суд Вінницької області
24.04.2024 10:00 Жмеринський міськрайонний суд Вінницької області
23.05.2024 10:00 Жмеринський міськрайонний суд Вінницької області
18.07.2024 10:00 Жмеринський міськрайонний суд Вінницької області