Ухвала від 21.07.2022 по справі 130/1448/22

2-о/130/48/2022

130/1448/22

УХВАЛА

21.07.2022 р. м. Жмеринка

Суддя Жмеринського міськрайонного суду Вінницької області Грушковська Л.Ю. розглянувши заяву ОСОБА_1 , заінтересована особа Станіславчицька сільська рада Вінницької області про встановлення факту родинних відносин,

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 звернулася до Жмеринського міськрайонного суду Вінницької області з даною заявою, в якій просила встановити факт, що ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , яка померла ІНФОРМАЦІЯ_2 в с. Телелинці Жмеринського району Вінницької області дійсно являється рідною сестрою ОСОБА_3 , яка померла ІНФОРМАЦІЯ_3 в с. Телелинці Жмеринського району; витребувати з Жмеринського відділу державної реєстрації актів цивільного стану у Жмеринському районі Вінницької області Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Хмельницький) копію актового запису про народження ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_4 та копію актового запису про смерть ОСОБА_3 , померлої ІНФОРМАЦІЯ_3 ; витребувати у приватного нотаріуса Суської С.В. Жмеринського районного нотаріального округу Вінницької області копію спадкової справи після смерті ОСОБА_4 , померлого ІНФОРМАЦІЯ_5 .

Заява відповідає вимогам статей 297 ЦПК України.

Підстави, визначені статтями 185-186 ЦПК України, для залишення заяви без руху, повернення заяви чи відмови у відкритті провадження у справі відсутні. Тому її слід прийняти до розгляду та відкрити провадження у справі у порядку окремого провадження.

На підставі наведеного та керуючись ст.ст. 19, 187, 315 ЦПК України,

УХВАЛИВ:

Відкрити провадження у справі за заявою ОСОБА_1 , заінтересована особа Станіславчицька сільська рада Вінницької області про встановлення факту родинних відносин.

Призначити судове засідання в приміщенні Жмеринського міськрайонного суду Вінницької області о 08 год. 30 хв. 30 серпня 2022 року.

Копії ухвали невідкладно направити заявнику, заінтересованій стороні. Заінтересованій стороні направити копію заяви з копіями доданих до неї документів.

Роз'яснити заінтересованій стороні її право надати пояснення по справі у строк, який не може перевищувати 15 днів з дня вручення даної ухвали.

Роз'яснити учасникам справи, що подання заяв по суті справи (заява; відзив на заяву (відзив); відповідь на відзив; заперечення є їхнім правом. У разі ненадання учасником розгляду заяви по суті справи у встановлений судом або законом строк без поважних причин, суд вирішує справу за наявними матеріалами.

Витребувати з Жмеринського відділу державної реєстрації актів цивільного стану у Жмеринському районі Вінницької області Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Хмельницький) копію актового запису про народження ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_4 та копію актового запису про смерть ОСОБА_3 , померлої ІНФОРМАЦІЯ_3

Витребувати у приватного нотаріуса Жмеринського районного нотаріального округу Вінницької області Суської Світлани Василівни належним чином завірену копію спадкової справи після смерті ОСОБА_4 , померлого ІНФОРМАЦІЯ_5 .

Ухвала оскарженню не підлягає та набирає законної сили з моменту її підписання.

Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи за веб-адресою: gmm.vn.court.gov.ua.

Суддя

Попередній документ
105370289
Наступний документ
105370291
Інформація про рішення:
№ рішення: 105370290
№ справи: 130/1448/22
Дата рішення: 21.07.2022
Дата публікації: 25.07.2022
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Жмеринський міськрайонний суд Вінницької області
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи окремого провадження; Справи про встановлення фактів, що мають юридичне значення, з них:; інших фактів, з них:.
Розклад засідань:
30.08.2022 08:30 Жмеринський міськрайонний суд Вінницької області