Ухвала від 20.07.2022 по справі 280/12095/21

ЗАПОРІЗЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА
ПРО ВІДКРИТТЯ ПРОВАДЖЕННЯ В АДМІНІСТРАТИВНІЙ СПРАВІ

20 липня 2022 року Справа № 280/12095/21 м. Запоріжжя

Суддя Запорізького окружного адміністративного суду Кисіль Р.В., перевіривши матеріали позовної заяви Головного управління Національної поліції в Запорізькій області (вул. Матросова, буд. 29, м. Запоріжжя, 69057) до ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 ) про відшкодування вартості предметів однострою, строк експлуатації яких не закінчився,-

ВСТАНОВИВ:

08.12.2021 до Запорізького окружного адміністративного суду надійшла позовна заява Головного управління Національної поліції в Запорізькій області (далі по тексту - позивач) до ОСОБА_1 (далі по тексту - відповідач), в якому позивач просить суд: стягнути з відповідача на користь позивача вартість предметів однострою особистого користування, строк носіння (експлуатації) якого не закінчився у сумі 933,10 грн.

Ухвалою від 10.12.2021 позов був залишений без руху, позивачу наданий строк для усунення недоліків позову.

Ухвалою від 28.12.2021 позовна заява була повернута позивачу із усіма доданими до неї матеріалами.

Постановою Третього апеляційного адміністративного суду від 31.05.2022 ухвала Запорізького окружного адміністративного суду від 28.12.2021 скасована, а справа направлена до суду першої інстанції для продовження розгляду.

27.06.2022 справа надійшла до Запорізького окружного адміністративного суду.

На виконання вимог ч. 3 ст. 172 КАС України суддею вчинений запит щодо зареєстрованого місця проживання відповідачки.

Відповідно до інформації викладеній у витязі з реєстру територіальної громади міста Запоріжжя відповідачка зареєстрована за адресою: АДРЕСА_2 .

Ухвалою від 29.06.2022 позов був залишений без руху, позивачу наданий строк для усунення недоліків позову.

19.07.2022 від позивача засобами поштового зв'язку до суду надійшов уточнений позов, в якому уточнена адреса відповідача

Вирішуючи питання щодо відкриття провадження у справі, суд виходить з наступного.

Спір виник із публічно-правових відносин, у яких позивач є суб'єктом владних повноважень.

Зазначений спір згідно зі статтею 19 КАС України належить до юрисдикції адміністративних судів та має розглядатись у порядку адміністративного судочинства і відповідно до ч. 2 ст. 20 КАС України підсудний окружним адміністративним судам.

Адміністративний позов подано з додержанням вимог статей 122, 160-161 КАС України, підстав для повернення позовної заяви, відмови у відкритті провадження чи передачі за підсудністю не встановлено, у зв'язку з чим провадження у справі підлягає відкриттю.

Відповідно до вимог статей 12, 257, 259 КАС України дана позовна заява підпадає під розгляд в порядку спрощеного позовного провадження.

У зв'язку із викладеним, суд вважає можливим призначити справу до судового розгляду за правилами спрощеного позовного провадження.

Керуючись ст.ст. 171, 173, 180, 241, 248 КАС України, суддя -

УХВАЛИВ:

Відкрити спрощене позовне провадження у справі №280/12095/21 за позовною заявою Головного управління Національної поліції в Запорізькій області (вул. Матросова, буд. 29, м. Запоріжжя, 69057) до ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 ) про відшкодування вартості предметів однострою, строк експлуатації яких не закінчився.

Судовий розгляд проводитиметься одноособово суддею Киселем Романом Валерійовичем за правилами спрощеного позовного провадження без виклику (без повідомлення) сторін (у письмовому провадженні).

Запропонувати відповідачу протягом п'ятнадцяти днів з дня отримання ухвали про відкриття провадження у справі подати відзив та документи на його обґрунтування, з урахуванням вимог статті 162 КАС України. Роз'яснити відповідачу, що у разі ненадання ними відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд має право вирішити спір за наявними матеріалами справи.

Роз'яснити сторонам, що позивач має право подати до суду відповідь на відзив протягом 5 днів з дня отримання відзиву, а відповідач - заперечення потягом 5 днів з дня отримання відповіді з урахуванням вимог статті 162 КАС України.

Відзив, відповідь на відзив та заперечення разом з доданими до них доказами має бути поданий до суду разом з доказами надіслання (надання) іншим учасникам справи.

Повідомити учасників справи про необхідність надання до суду доказів надсилання (надання) іншим учасникам справи копій доказів (крім речових), що подаються до суду. В іншому випадку суд не візьме до уваги відповідні докази, крім випадку, якщо такі докази є у відповідного учасника справи або обсяг доказів є надмірним, або вони подані до суду в електронній формі, або є публічно доступними.

Копію даної ухвали направити учасникам справи.

Адреса веб-сторінки за якою учасники справи можуть отримати інформацію по справі, що розглядається - http://adm.zp.court.gov.ua/sud0870/.

Ухвала оскарженню не підлягає та набирає законної сили з моменту її підписання суддею.

Суддя Р.В. Кисіль

Попередній документ
105326981
Наступний документ
105326983
Інформація про рішення:
№ рішення: 105326982
№ справи: 280/12095/21
Дата рішення: 20.07.2022
Дата публікації: 21.07.2022
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Запорізький окружний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (з 01.01.2019); Справи, що виникають з відносин публічної служби, зокрема справи щодо; звільнення з публічної служби, з них
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто (20.12.2022)
Дата надходження: 27.06.2022
Предмет позову: про відшкодування вартості предметів однострою, строк експлуатації яких не закінчився