Ухвала від 19.07.2022 по справі 176/855/22

справа №176/855/22

провадження №2-н/176/289/22

УХВАЛА

Іменем України

19 липня 2022 р. м. Жовті Води

Суддя Жовтоводського міського суду Дніпропетровської області Павловська І.А. розглянувши заяву ОСОБА_1 про видачу судового наказу про стягнення з ОСОБА_2 аліментів на утримання дружини до досягнення дитиною трьох років,-

ВСТАНОВИВ:

Заявниця ОСОБА_1 звернулась до Жовтоводського міського суду Дніпропетровської області із заявою про видачу судового наказу про стягнення з ОСОБА_2 аліментів на її утримання в розмірі 1/4 частки з усіх видів заробітку (доходу), але не менше 50% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, до досягнення дитиною трьох річного віку.

Стаття 161 ЦПК України містить вичерпний перелік вимог, за якими може бути видано судовий наказ.

У той же час, вимога щодо стягнення аліментів на утримання дружини до досягнення дитиною трьох років не відноситься до вимог, які передбачені ст. 161 ЦПК України та за якими може бути виданий судовий наказ.

Згідно з п. 3 ч. 1 ст. 165 ЦПК України, суддя відмовляє у видачі судового наказу, якщо заявлено вимогу, яка не відповідає вимогам статті 161 цього Кодексу.

За таких обставин, суд дійшов висновку про відмову у видачі судового наказу.

Керуючись ст.ст. 161, 165, 166, 258-260, 353-355 ЦПК, суддя,-

УХВАЛИВ:

Відмовити у видачі судового наказу за заявою ОСОБА_1 про видачу судового наказу про стягнення з ОСОБА_2 аліментів на утримання дружини до досягнення дитиною трьох років.

Роз'яснити заявниці, що відмова у видачі судового наказу з підстав, передбачених пп. 3-6 ч. 1 ст. 165 ЦПК України, унеможливлює повторне звернення з такою самою заявою. Заявник у цьому випадку має право звернутися з тими самими вимогами у позовному порядку.

На ухвалу суду може бути подана апеляційна скарга протягом п'ятнадцяти днів з дня її складання.

Учасник справи, якому повна ухвала суду не була вручена у день її проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження на рішення суду якщо апеляційна скарга подана протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення йому повного рішення суду.

Строк на апеляційне оскарження може бути також поновлений в разі пропуску з інших поважних причин, крім випадків, зазначених у частині другій статті 358 ЦПК України.

Апеляційна скарга на ухвалу суду подається безпосередньо до Дніпровського апеляційного суду.

Суддя Жовтоводського міського суду

Дніпропетровської області Інна ПАВЛОВСЬКА

Попередній документ
105315465
Наступний документ
105315467
Інформація про рішення:
№ рішення: 105315466
№ справи: 176/855/22
Дата рішення: 19.07.2022
Дата публікації: 21.07.2022
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Жовтоводський міський суд Дніпропетровської області
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи наказного провадження; Справи щодо стягнення аліментів у розмірі на одну дитину - 1/4, на двох дітей - 1/3, на трьох і більше дітей - половини заробітку (доходу) платника аліментів, але не більше десяти прожиткових мінімумів на дитину відповідного віку на кожну дитину
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто: рішення набрало законної сили (19.07.2022)
Дата надходження: 25.04.2022
Предмет позову: про видачу судового наказу
Учасники справи:
головуючий суддя:
ПАВЛОВСЬКА ІННА АНДРІЇВНА
суддя-доповідач:
ПАВЛОВСЬКА ІННА АНДРІЇВНА
боржник:
Тригуб Артур Євгенійович
заявник:
Яструб Ольга Олександрівна
представник заявника:
Харін Микола Борисович