Постанова від 14.07.2022 по справі 291/527/22

Ружинський районний суд Житомирської області

Справа № 291/527/22

3/291/529/22

УКРАЇНА

Ружинський районний суд Житомирської області

ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

14 липня 2022 року

Суддя Ружинського районного суду Житомирської області Митюк О.В., розглянувши матеріали, які надійшли з ВПД № 2 Бердичівського РВП ГУНП в Житомирській області про притягнення до адміністративної відповідальності:

гр. ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 ,

проживаючого в

АДРЕСА_1 , працюючого охоронником у

Верхівнянській філії Житомирського агротехнічного колледжу,

громадянина України, ідентифікаційний номер НОМЕР_1 ,

за ч.1 ст.173-2 КУпАП,

ВСТАНОВИЛА:

24 травня 2022 р., о 17 год. 00 хв., в АДРЕСА_1 , гр. ОСОБА_1 , вчинив домашнє насильство психологічного характеру: висловлювався брутальною лайкою в адресу своєї доньки ОСОБА_2 , внаслідок чого міг заподіяти шкоду її психічному здоров'ю .

В суді гр. ОСОБА_1 свою вину визнав повністю, щиро розкаявся, пояснив, що з донькою помирились і більше такого не повториться.

Вина ОСОБА_1 у вчиненні вказаного адмінправопорушення також доводиться: відомостями, які викладені в протоколі про адміністративне правопорушення серії ВАВ № 359915 від 24.05.022 р., письмовими поясненнями ОСОБА_2 .

На підставі викладеного встановлено, що гр. ОСОБА_1 вчинив правопорушення, передбачене ч. 1 ст.173-2 КупАП.

Відповідно до ст. 33 КУпАП стягнення за адміністративне правопорушення накладається у межах, установлених цим Кодексом та іншими законами України.

При накладанні стягнення враховуються характер вчиненого правопорушення, особа порушника, ступінь його вини, майновий стан, обставини, що пом'якшують і обтяжують відповідальність.

Обставин, які б обтяжували відповідальність гр. ОСОБА_1 суддею не встановлено.

Обставиною, яка пом'якшує його відповідальність, є щире розкаяння у вчиненому.

Враховуючи наведені докази в їх сукупності, характер вчиненого правопорушення, особу винного, ступінь його вини, суд вважає за необхідне застосувати до ОСОБА_1 адміністративне стягнення у виді штрафу на рівні мінімальної межі санкції ч.1 ст. 173-2 КУпАП та стягнути відповідно до ст. 40-1 КУпАП судовий збір, оскільки доказів про звільнення від його сплати матеріали справи не містять.

Суддя, керуючись ч.1 ст. 173-2, ст. 173 ст. 284 КУпАП,

ПОСТАНОВИЛА:

ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні адміністративних правопорушень передбачених ч.1 ст.173-2 КУпАП та накласти на нього адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 170 грн.( Сто сімдесят гривень)

Стягнути з ОСОБА_1 на користь держави судовий збір в розмірі 496 грн. 20 коп. (чотириста дев'яносто шість гривень 20 коп.).

Постанова може бути оскаржена до Житомирського апеляційного суду протягом десяти днів з дня її винесення.

Суддя О. В. Митюк.

Попередній документ
105260380
Наступний документ
105260382
Інформація про рішення:
№ рішення: 105260381
№ справи: 291/527/22
Дата рішення: 14.07.2022
Дата публікації: 18.07.2022
Форма документу: Постанова
Форма судочинства: Адмінправопорушення
Суд: Ружинський районний суд Житомирської області
Категорія справи: Справи про адмінправопорушення (з 01.01.2019); Адміністративні правопорушення, що посягають на громадський порядок і громадську безпеку; Вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто: рішення набрало законної сили (14.07.2022)
Дата надходження: 26.05.2022
Предмет позову: висловлювався нецензурною лайкою
Учасники справи:
головуючий суддя:
МИТЮК ОЛЕСЯ ВАСИЛІВНА
суддя-доповідач:
МИТЮК ОЛЕСЯ ВАСИЛІВНА
особа, яка притягається до адмін. відповідальності:
Попелянський Василь Анатолійович