про внесення виправлень у судове рішення
05 липня 2022 року м. Житомир справа № 240/6915/21
категорія 112030500
Житомирський окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Капинос О.В., розглянувши питання про внесення виправлень у судове рішення в адміністративній справі за позовом ОСОБА_1 до Житомирського обласного центру по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат про визнання протиправною бездіяльності, зобов'язання вчинити дії,
встановив:
На адресу суду від позивача надійшла заява від позивача про виправлення описки у рішенні від 23.07.2021.
Встановлено, що при виготовленні рішення допущено описку при написанні по батькові позивача та замість " ОСОБА_2 " зазначено " ОСОБА_3 ".
Зазначена описка допущення внаслідок помилки при реєстрації позовної заяви в діловодстві.
Відповідно до ч.2 ст.253 Кодексу адміністративного судочинства України, суд вважає за можливе розглянути питання про внесення виправлень у порядку письмового провадження без виклику сторін.
Згідно ч.1 ст.253 КАСУ суд може з власної ініціативи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні.
Враховуючи наведене, дана описка підлягає виправленню.
Керуючись статтями 242-246, 295 Кодексу адміністративного судочинства України,
ухвалив:
Виправити в рішенні Житомирського окружного адміністративного суду у справі № 240/6915/21 допущену описку.
Замість ОСОБА_3 читати - ОСОБА_2 .
Ухвала суду набирає законної сили негайно після її підписання суддею.
Ухвала суду може бути оскаржена до Сьомого апеляційного адміністративного суду протягом п'ятнадцяти днів з дня її складення.
Суддя О.В. Капинос