Провадження № 22-ц/803/5168/22 Справа № 187/114/22 Суддя у 1-й інстанції - Караул О.А. Суддя у 2-й інстанції - Деркач Н. М.
про відкриття провадження
04 липня 2022 року м. Дніпро
Дніпровський апеляційний суд у складі колегії суддів судової палати з розгляду цивільних справ:
головуючого судді - Деркач Н.М.,
суддів: Красвітна Т.П., Єлізаренко І.А.,
ознайомившись з апеляційною скаргоюПриватного акціонерного товариства "Страхова компанія "Українська страхова група" на рішення Петриківського районного суду Дніпропетровської області від 24 травня 2022 року у справі за позовом ОСОБА_1 до Приватного акціонерного товариства «Страхова компанія «Українська страхова група» про відшкодування шкоди, заподіяної смертю фізичної особи, -
Рішенням Петриківського районного суду Дніпропетровської області від 24 травня 2022 року позов ОСОБА_1 до Приватного акціонерного товариства «Страхова компанія «Українська страхова група» про відшкодування шкоди, заподіяної смертю фізичної особи задоволено.
Не погодившись з рішенням суду, 17 червня 2022 року, тобто у межах процесуального строку, передбаченого законом, відповідач звернувся з апеляційною скаргою.
Апеляційна скарга відповідає вимогам ст. 356 ЦПК України.
Керуючись ст.ст. 354, 359, 360, 361 ЦПК України, суд, -
Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою Приватного акціонерного товариства "Страхова компанія "Українська страхова група" на рішення Петриківського районного суду Дніпропетровської області від 24 травня 2022 року у справі за позовом ОСОБА_1 до Приватного акціонерного товариства «Страхова компанія «Українська страхова група» про відшкодування шкоди, заподіяної смертю фізичної особи.
Надіслати ухвалу про відкриття апеляційного провадження та копії апеляційної скарги учасникам справи.
Надати строк для подання учасникам справи відзиву на апеляційну скаргу протягом 15 днів з дня отримання ухвали про відкриття провадження.
До відзиву додати докази надсилання (надання) копій відзиву та доданих до нього документів іншим учасникам справи.
Відсутність відзиву на апеляційну скаргу не перешкоджає перегляду рішення суду першої інстанції.
Головуючий: Н.М. Деркач
Судді: Т.П. Красвітна
І.А. Єлізаренко