Ухвала від 01.07.2022 по справі 640/1990/22

ШОСТИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

Справа № 640/1990/22

УХВАЛА

01 липня 2022 року м. Київ

Суддя Шостого апеляційного адміністративного суду Беспалов О.О., перевіривши матеріали апеляційної скарги товариства з обмеженою відповідальністю "Парфум" на рішення Окружного адміністративного суду міста Києва від 17 травня 2022 року у справі за позовом департаменту з питань державного архітектурно-будівельного контролю м. Києва Виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) до товариства з обмеженою відповідальністю "Парфум" про визнання протиправним та скасування рішення, -

ВСТАНОВИВ:

Відповідно до статті 297 КАС України, апеляційна скарга подається безпосередньо до суду апеляційної інстанції.

Шостим апеляційним адміністративним судом зареєстровано апеляційну скаргу товариства з обмеженою відповідальністю "Парфум" на рішення Окружного адміністративного суду міста Києва від 17 травня 2022 року, яка подана безпосередньо до суду апеляційної інстанції.

Згідно з підпунктом 15.3 пункту 15 частини 1 розділу VII Перехідні положення КАС України, до дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи розгляд справи у суді здійснюється за матеріалами справи у паперовій формі.

У відповідності до пункту 61 розділу IV Перехідних положень Положення про порядок функціонування окремих підсистем (модулів) Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи, затвердженого рішенням Вищої ради правосуддя від 17 серпня 2021 року №1845/0/15-21, до забезпечення початку функціонування всіх підсистем (модулів) ЄСІТС, справи розглядаються (формуються та зберігаються) в паперовій формі. Документи, що надійшли до суду в електронній формі, роздруковуються за наявності такої можливості в суді та приєднуються до матеріалів паперової справи.

З огляду на викладене, з метою забезпечення прав учасників справи на своєчасний належний судовий розгляд, суд вважає за необхідне витребувати із суду першої інстанції матеріали даної адміністративної справи.

Керуючись статтями 2, 3, 6, 7, 13, 297, 321, 325, 328 КАС України, суд,-

УХВАЛИВ:

Витребувати з Окружного адміністративного суду міста Києва матеріали справи № 640/1990/22 за адміністративним позовом департаменту з питань державного архітектурно-будівельного контролю м. Києва Виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) до товариства з обмеженою відповідальністю "Парфум" про визнання протиправним та скасування рішення.

Зобов'язати Окружний адміністративний суд міста Києванаправити адміністративну справу № 640/1990/22 до Шостого апеляційного адміністративного суду.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.

СуддяО.О. Беспалов

Попередній документ
105046360
Наступний документ
105046362
Інформація про рішення:
№ рішення: 105046361
№ справи: 640/1990/22
Дата рішення: 01.07.2022
Дата публікації: 05.07.2022
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Шостий апеляційний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (з 01.01.2019); Справи з приводу регулюванню містобудівної діяльності та землекористування, зокрема у сфері; містобудування; архітектурної діяльності
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто (25.07.2023)
Дата надходження: 10.04.2023
Предмет позову: про визнання протиправним та скасування рішення
Розклад засідань:
06.06.2023 11:00 Шостий апеляційний адміністративний суд
20.06.2023 10:40 Шостий апеляційний адміністративний суд
04.07.2023 11:40 Шостий апеляційний адміністративний суд
25.07.2023 11:00 Шостий апеляційний адміністративний суд
Учасники справи:
головуючий суддя:
АЛІМЕНКО ВОЛОДИМИР ОЛЕКСАНДРОВИЧ
СТЕЦЕНКО С Г
суддя-доповідач:
АЛІМЕНКО ВОЛОДИМИР ОЛЕКСАНДРОВИЧ
СТЕЦЕНКО С Г
відповідач (боржник):
Товариство з обмеженою відповідальністю "Парфум"
заявник апеляційної інстанції:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Парфум"
заявник касаційної інстанції:
Департамент з питань державного архітектурно-будівельного контролю міста Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
орган або особа, яка подала апеляційну скаргу:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Парфум"
позивач (заявник):
Департамент з питань державного архітектурно- будівельного контролю м.Києва виконавчого органу Київської міської ради (КМДА)
Департамент з питань державного архітектурно-будівельного контролю міста Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
суддя-учасник колегії:
БЄЛОВА ЛЮДМИЛА ВАСИЛІВНА
БУЧИК А Ю
КОБАЛЬ МИХАЙЛО ІВАНОВИЧ
КУЧМА АНДРІЙ ЮРІЙОВИЧ
СТРЕЛЕЦЬ Т Г