"17" жовтня 2007 р. Справа № 8/106
За позовом Державної компанії з утилізації відходів як вторинної сировини Кабінету Міністрів України, м. Київ в особі Закарпатського обласного управління «Закарпаттяекокомресурси» ДК «Укрекокомресурси» Кабінету Міністрів України, м. Ужгород
до відповідача Товариства з обмеженою відповідальністю «Шаянські мінеральні води», м. Хуст
про примусове виконання ТзОВ «Шаянські мінеральні води» умов договору від 30.08.2002 року №44а
Суддя -В.С. Русняк
Представники:
Від позивача -Мигович М.В. -начальник управління, довіреність №8-28/60 від 29.11.04
Від відповідача - Бучок О.О. -юрисконсульт, довіреність №57 від 29.08.07
СУТЬ СПОРУ: про примусове виконання ТзОВ «Шаянські мінеральні води» умов договору від 30.08.2002 року №44а
Представником позивача подано заперечення на відзив №217 від 11.10.07, в якому вважає, що викладене у відзиві відповідача заперечення є необґрунтованими та безпідставними. Просить позов задоволити.
Представником відповідача подано доповнення до відзиву №юр-3/П-07 від 10.10.07, в якому вважає, що заявлені позивачем вимоги за своїм змістом не відповідають матеріально-правовим способам захисту порушеного права визначеного законом.
Крім того, в порядку ч. 4 ст. 69 Господарського процесуального кодексу України сторонами подано клопотання від 17.10.07, в якому просять продовжити строк розгляду справи на більш тривалий термін, у зв'язку з необхідністю подання додаткових матеріалів.
Клопотання сторін підлягає задоволенню.
У зв'язку з додатковим дослідженням обставин справи суду необхідно подати докази, що мають суттєве значення для вирішення спору по суті. За таких обставин, з метою повного, всебічного, об'єктивного розгляду справи, суд вважає за необхідне відкласти розгляд справи на інший термін.
Керуючись п. 4 ст. 69, ст.ст. 77, 86 Господарського процесуального кодексу України, суд
1. Продовжити строк вирішення спору.
2. Розгляд справи відкласти на "09" листопада 2007 р. о 10:30.
3. Зобов'язати відповідача подати пояснення щодо поквартальних відомостей.
4. Явку уповноважених представників сторін у судове засідання визнати обов'язковою.
Суддя В.С. Русняк