Справа № 303/8081/20
Провадження № 22-ц/4806/88/22
про призначення справи до розгляду в суді апеляційної інстанції
26 січня 2022 року м. Ужгород
Закарпатський апеляційний суд у складі колегії суддів
судді-доповідача - Мацунича М.В.,
суддів - Кондора Р.Ю., Собослоя Г.Г.
заслухавши доповідь судді-доповідача про проведені підготовчі дії до апеляційного розгляду справи за апеляційною скаргою Акціонерного товариства комерційний банк «Приватбанк» на рішення Мукачівського міськрайонного суду Закарпатської області від 01 грудня 2021 року, ухвалене в справі за позовом ОСОБА_1 до приватного нотаріуса Ужгородського міського нотаріального округу Стойки Надії Михайлівни, Акціонерного товариства комерційний банк «Приватбанк», третьої особи без самостійних вимог на предмет спору ОСОБА_2 про визнання протирпавним та скасування рішення про державну реєстрацію
При підготовці даної справи до апеляційного розгляду справи суддею-доповідачем проведені підготовчі дії відповідно до ст. 365 ЦПК України, зокрема: з'ясовано питання про склад учасників судового процесу; визначено характер спірних правовідносин і закон, який регулює такі; з'ясовано обставини на які посилаються учасники справи як на підставу своїх вимог і заперечень; з'ясовано, які обставини визнаються чи заперечуються учасниками справи; вчинено інші дії, що пов'язані із забезпеченням апеляційного розгляду справи.
Враховуючи викладене та керуючись ст.ст. 365, 366 ЦПК України, апеляційний суд
Підготовчі дії до апеляційного розгляду справи, закінчити.
Справу призначити до судового розгляду в суді апеляційної інстанції на 22 червня 2022 року о 15 год. 15хв. у відкритому судовому засіданні в м. Ужгород, вул. О.Довженка, 7 у приміщенні залу засідань Закарпатського апеляційного суду.
Про дату, час та місце розгляду справи повідомити учасників справи.
Суддя-доповідач:
Судді: