ДАРНИЦЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.КИЄВА
справа № 753/5291/22
провадження № 1-кп/753/1263/22
"29" червня 2022 р. Дарницький районний суд міста Києва у складі:
головуючий суддя ОСОБА_1 ,
секретар судового засідання ОСОБА_2 ,
учасники судового провадження:
прокурор ОСОБА_3 (у режимі відеоконференції),
захисник ОСОБА_4 (у режимі відеоконференції),
у судовому засіданні в кримінальному провадженні, внесеному до ЄРДР № 12021100020001332 від 01.05.2021, за обвинуваченням
ОСОБА_5 ,
ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця м. Рубіжне
Луганської області, який зареєстрований за адресою:
АДРЕСА_1 , та який проживає за адресою:
АДРЕСА_2 ,
раніше не судимого,
у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 186 КК України,
встановив:
До Дарницького районного суду м. Києва 06 червня 2022 року надійшов обвинувальний акт у кримінальному провадженні, внесеному до ЄРДР № 12021100020001332 від 01.05.2021, за обвинуваченням ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 186 КК України.
До початку проведення засідання, але після постановлення ухвали про призначення підготовчого судового засідання суду стало відомо про перебування обвинувального акта стосовно ОСОБА_5 на розгляді Дарницького районного суду м. Києва за іншим обвинуваченням.
У судове засідання не з'явився обвинувачений, який був належним чином повідомлений про дату та час цього засідання, втім з урахуванням тієї обставини, що наразі суд не проводить підготовчого судового засідання, а вирішує лише питання щодо передачі обвинувального акта для об'єднання (що може бути вирішено головуючим суддею одноособово, без проведення судового засідання), суд вирішив продовжити проведення засідання з означеного питання, за участі прокурора та захисника обвинуваченого.
Прокурор заявив клопотання про передачу цього обвинувального акта для вирішення питання про об'єднання з іншим обвинувальним актом стосовно ОСОБА_5 , що перебуває у провадженні судді Дарницького районного суду м. Києва ОСОБА_6 .
Захисник проти означеного заперечив, оскільки вказав, що його підзахисний є незаконно обвинуваченим.
Відповідно до ч. 1 ст. 334 КПК України матеріали кримінального провадження можуть об'єднуватися в одне провадження або виділятися в окреме провадження ухвалою суду, на розгляді якого вони перебувають згідно з правилами ст. 217 КПК України.
Підсумовуючи наведене та керуючись статтями 217, 334 КПК України, суд
постановив:
Клопотання прокурора задовольнити.
Обвинувальний акт у кримінальному провадженні, внесеному до ЄРДР № 12021100020001332 від 01.05.2021, за обвинуваченням ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , передати судді Дарницького районного суду м. Києва ОСОБА_6 , що здійснює судове провадження у кримінальному провадженні за обвинуваченням ОСОБА_5 , для вирішення питання про об'єднання обвинувальних актів стосовно однієї особи в одне провадження.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя ОСОБА_1