справа№380/2673/22
27 червня 2022 року
Львівський окружний адміністративний суд в складі:
головуючої судді Крутько О.В.,
розглянув у письмовому провадженні за правилами спрощеного позовного провадження адміністративну справу
за позовом ОСОБА_1
до ІНФОРМАЦІЯ_1
про визнання протиправними дій та зобов'язання вчинити дії
Позивач звернувся до Львівського окружного адміністративного суду з позовом у якому заявлено позовні вимоги: визнати протиправними дії ІНФОРМАЦІЯ_1 (код ЄДРПОУ: НОМЕР_2) щодо зменшення надбавки за особливості проходження служби у розмірі 65 відсотків, без застосування множення на коефіцієнт надбавки 1,45 при обчисленні грошового забезпечення для проведення перерахунку пенсії ОСОБА_1 (РНОКПП НОМЕР_1 ); зобов'язати ІНФОРМАЦІЯ_1 (код ЄДРПОУ: НОМЕР_2) скласти і подати до Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області нову довідку з урахуванням надбавки за особливості проходження служби 65% із множенням на коефіцієнт 1,45 при обчисленні грошового забезпечення для проведення перерахунку пенсії ОСОБА_1 (РНОКПП НОМЕР_1 ).
Ухвалою від 07.02.2022 залишено позовну заяву без руху.
02.03.2022 позивачем усунуто недоліки адміністративного позову.
Обґрунтовуючи позовні вимоги позивач зазначає, що він отримує пенсію за вислугу років на підставі Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб» з 28.11.2009. Відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 21.02.2018 № 103 «Про перерахунок пенсії особам, які звільнилися з військової служби, та деяким іншим категоріям осіб» у квітні 2018 р. проведено перерахунок його пенсії. ІНФОРМАЦІЯ_1 виготовив оновлену довідку з врахуванням складових грошового забезпечення для обчислення пенсії № С/4913 від 06.09.2021, у якій надбавку за особливості проходження служби (виконання польотів) встановлено у розмірі 65%. Не погоджуючись з розміром встановленої надбавки позивач звернувся до відповідача з заявою від 20.11.2021 про перерахунок надбавки за особливості проходження служби (виконання польотів) із множенням на коефіцієнт 1,45 при обчисленні грошового забезпечення для проведення перерахунку пенсії. За результатами розгляду заяви ОСОБА_1 відповідач відмовив у перерахунку надбавки з посиланням на телеграму МО України від 28.12.2018 № 248/9240. Позивач вважає дії відповідача протиправними та звернувся до суду.
Позивач вказує, що він проходив військову службу на посадах льотного складу авіації та йому нараховувалась надбавка за льотний склад при виконанні польотів у розмірі 35%.
Ухвалою від 04.03.2022 відкрито спрощене позовне провадження в адміністративній справі, ухвалено справу розглядати за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін та проведення судового засідання, за наявними матеріалами.
Відповідач проти позову заперечив, подав відзив на позовну заяву, у якому зазначає, що наказом начальника Генерального штабу - Головного командувача Збройних Сил України від 26.12.2008 № 616, підполковник ОСОБА_1 , звільнений з посади начальника повітряно-вогневої і тактичної підготовки - старшого льотчика служби 3 окремого полку армійської авіації 8 армійського корпусу у запас відповідно до ч.6 підпункту «б» ст. 26 Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу» (за станом здоров'я), виключений зі списків особового складу наказом командира військової частини НОМЕР_3 від 29.01.2009 № 18 з 29.01.2009. Відповідно до свідоцтва про хворобу від 24.10.2008 № 911/97 ГЛЛК ВМКЦ ЦР за розпорядженням командира військової частини А НОМЕР_4 від 07.10.2008 провела огляд ОСОБА_1 та визнала його непридатним до льотної роботи.
Відповідач наголошує, що військовослужбовцям, які за медичними показаннями льотно-лікарської комісії визнані непридатними до льотної роботи надбавка за особливості проходження служби виплачується на загальних підставах у розмірі 65%.
Відповідач стверджує, що відсутні підстави для врахування надбавки за проходження служби у збільшеному розмірі до складу грошового забезпечення позивача для перерахунку пенсії.
Відповідач просить відмовити у задоволенні позовних вимог.
Дослідивши заяви по суті справи та письмові докази суд встановив наступне.
ОСОБА_1 отримує пенсію за вислугу років на підставі Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб» з 28.11.2009.
Відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 21.02.2018 № 103 «Про перерахунок пенсії особам, які звільнилися з військової служби, та деяким іншим категоріям осіб» у квітні 2018 р. проведено перерахунок пенсії позивача.
ІНФОРМАЦІЯ_1 виготовив оновлену довідку з врахуванням складових грошового забезпечення для обчислення пенсії № С/4913 від 06.09.2021, у якій надбавку за особливості проходження служби (виконання польотів) визначено у розмірі 65%.
Не погоджуючись з розміром зазначеної у довідці надбавки позивач звернувся до відповідача з заявою від 20.11.2021 про перерахунок надбавки за особливості проходження служби (виконання польотів) із множенням на коефіцієнт 1,45 при обчисленні грошового забезпечення для проведення перерахунку пенсії.
За результатами розгляду заяви ОСОБА_1 відповідач відмовив у перерахунку надбавки з посиланням на телеграму МО України від 28.12.2018 № 248/9240.
Позивач вважає дії відповідача протиправними та звернувся до суду.
Надаючи оцінку спірним правовідносинам та встановленим обставинам справи, суд керується такими мотивами.
Відповідно до ст. 46 Конституції України громадяни мають право на соціальний захист, що включає право на забезпечення їх у разі повної, часткової або тимчасової втрати працездатності, втрати годувальника, безробітті з незалежних від них обставин, а також у старості та в інших випадках, передбачених законом.
Спеціальним законом, який регулює правовідносини у сфері пенсійного забезпечення громадян України із числа осіб, які перебували на військовій службі, є, зокрема, Закон України від 09.04.1992 № 2262-ХІІ "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб".
Статтею 9 Закону України від 20.12.1992 № 2011-XII "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей" (далі - Закон № 2011-XII) передбачено, що держава гарантує військовослужбовцям достатнє матеріальне, грошове та інші види забезпечення в обсязі, що відповідає умовам військової служби, стимулює закріплення кваліфікованих військових кадрів.
Згідно з ч. 2 ст. Закон № 2011-XII до складу грошового забезпечення входять:
- посадовий оклад, оклад за військовим званням;
- щомісячні додаткові види грошового забезпечення (підвищення посадового окладу, надбавки, доплати, винагороди, які мають постійний характер, премія);
- одноразові додаткові види грошового забезпечення.
Грошове забезпечення визначається залежно від посади, військового звання, тривалості, інтенсивності та умов військової служби, кваліфікації, наукового ступеня і вченого звання військовослужбовця. Грошове забезпечення підлягає індексації відповідно до закону (частина третя статті 9 Закону № 2011-ХІІ).
Статтею 43 Закону № 2262-XII передбачено, що пенсії особам офіцерського складу, прапорщикам і мічманам, військовослужбовцям надстрокової служби та військової служби за контрактом, особам, які мають право на пенсію за цим Законом, та членам їх сімей обчислюються з розміру грошового забезпечення, враховуючи відповідні оклади за посадою, військовим (спеціальним) званням, процентну надбавку за вислугу років, щомісячні додаткові види грошового забезпечення (надбавки, доплати, підвищення) та премії в розмірах, установлених законодавством, з якого було сплачено єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, а до 1 січня 2011 року - страхові внески на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування, у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.
За змістом частини першої, другої та четвертої статті 63 Закону № 2262-ХІІ перерахунок раніше призначених пенсій військовослужбовцям, особам, які мають право на пенсію за цим Законом та членам їх сімей у зв'язку із введенням в дію цього Закону провадиться за документами, що є у пенсійній справі, а також додатковими документами, поданими пенсіонерами на час перерахунку.
Якщо пенсіонер згодом подасть додаткові документи, які дають право на подальше підвищення пенсії, то пенсія перераховується за нормами цього Закону. При цьому перерахунок провадиться за минулий час, але не більш як за 12 місяців з дня подання додаткових документів і не раніше, ніж з дня введення в дію цього Закону.
Усі призначені за цим Законом пенсії підлягають перерахунку у зв'язку з підвищенням грошового забезпечення відповідних категорій військовослужбовців, осіб, які мають право на пенсію за цим Законом, на умовах, у порядку та розмірах, передбачених Кабінетом Міністрів України. У разі якщо внаслідок перерахунку пенсій, передбаченого цією частиною, розміри пенсій звільненим зі служби військовослужбовцям, особам, які мають право на пенсію за цим Законом, є нижчими, зберігаються розміри раніше призначених пенсій.
Отже, Кабінету Міністрів України надано право на встановлення умов та порядку перерахунку пенсій, а також розміри складових грошового забезпечення для такого перерахунку.
Постановою Кабінету Міністрів України від 13.02.2008 № 45 затверджено Порядок проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" (далі - Порядок № 45).
Пунктом 1 Порядку № 45 передбачено, що пенсії, призначені відповідно до Закону № 2262-ХІІ, у зв'язку з підвищенням грошового забезпечення відповідних категорій військовослужбовців, осіб, які мають право на пенсію згідно із Законом, перераховуються на умовах та в розмірах, передбачених Кабінетом Міністрів України.
01.03.2018 набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України "Про грошову забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб" від 30.08.2017 № 704 (далі - Постанова № 704), якою затверджено, зокрема, тарифну сітку розрядів і коефіцієнтів посадових окладів військовослужбовців з числа осіб рядового, сержантського і старшинського складу, офіцерського складу (крім військовослужбовців строкової військової служби), осіб рядового і начальницького складу згідно з додатком 1 та схему тарифних коефіцієнтів за військовим (спеціальним) званням військовослужбовців (крім військовослужбовців строкової військової служби), осіб рядового і начальницького складу згідно з додатком 14.
При цьому, пунктом 2 Постанови № 704 встановлено, що грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу складається з посадового окладу, окладу за військовим (спеціальним) званням, щомісячних (підвищення посадового окладу, надбавки, доплати, винагороди, які мають постійний характер, премії) та одноразових додаткових видів грошового забезпечення.
Наказом Міністерства оборони України від 07.06.2018 № 260 затверджено Порядок виплати грошового забезпечення військовослужбовцям Збройних Сил України та деяким іншим особам (далі - Порядок № 260), який визначає механізм та умови виплати грошового забезпечення військовослужбовцям Збройних Сил України, Державної спеціальної служби транспорту України та деяким іншим особам.
Дія Порядку № 260 (крім розділів II, V-IХ, ХІI-ХХV) поширюється на військовослужбовців, умови виплати грошового забезпечення для яких встановлено іншими нормативно-правовими актами.
Відповідно до п. 2 Розділу І Порядку № 260 грошове забезпечення включає: щомісячні основні види грошового забезпечення; щомісячні додаткові види грошового забезпечення; одноразові додаткові види грошового забезпечення.
До щомісячних основних видів грошового забезпечення належать: посадовий оклад; оклад за військовим званням; надбавка за вислугу років.
До щомісячних додаткових видів грошового забезпечення належать: підвищення посадового окладу; надбавки; доплати; премія.
До одноразових додаткових видів грошового забезпечення належать: винагороди; допомоги.
За приписами пункт 3 Розділу І Порядку № 260 підставами для розрахунку та виплати основних і додаткових видів грошового забезпечення є: штат військової частини (установи, організації) (далі - військова частина); накази про призначення на посаду та зарахування до списків особового складу військової частини, про вступ до виконання обов'язків за посадою, в тому числі тимчасово, про зарахування в розпорядження; накази про встановлення та виплату основних і додаткових видів грошового забезпечення; накази про присвоєння військових звань; грошовий атестат або довідка про грошові виплати (за винятком осіб, призваних (прийнятих) на військову службу за контрактом, у тому числі під час проходження строкової військової служби).
Згідно з п. 4 Розділу І Порядку № 260 грошове забезпечення військовослужбовців із числа осіб офіцерського складу, в тому числі слухачів (ад'юнктів, докторантів), рядового, сержантського та старшинського складу (крім військово-службовців строкової служби), включає: посадовий оклад; оклад за військовим званням; надбавку за вислугу років; підвищення посадового окладу під час проходження військової служби на території населених пунктів, яким надано статус гірських, та на острові Зміїний; надбавки за особливості проходження служби, за службу в Силах спеціальних операцій Збройних Сил, кваліфікацію, кваліфікаційну категорію, виконання функцій державного експерта з питань таємниць, роботу в умовах режимних обмежень, безперервний стаж на шифрувальній роботі, почесні та спортивні звання; доплати за науковий ступінь та за вчене звання; премію; морську винагороду, винагороди за стрибки з парашутом, за розшук, піднімання, розмінування та знешкодження вибухових предметів, тралення і знешкодження мін, за водолазні роботи та за бойове чергування; одноразові грошові допомоги після укладення першого контракту, для оздоровлення, для вирішення соціально-побутових питань, у разі звільнення з військової служби; інші виплати, які здійснюються відповідно до чинного законодавства України.
Розділом VІ Порядку № 260 передбачено виплату надбавки за особливості проходження служби.
Пунктом 2 зазначеного Розділу Порядку № 260 встановлено, що розмір щомісячної надбавки за особливості проходження служби розраховується від мінімального розміру цієї надбавки, який встановлюється Міністром оборони України, у відсотках для осіб офіцерського складу та окремо для осіб рядового, сержантського та старшинського складу виходячи з наявного фонду грошового забезпечення, передбаченого в кошторисі Міністерства оборони України.
Мінімальний розмір щомісячної надбавки за особливості проходження служби не може перевищувати 65 відсотків.
Залежно від складності та важливості виконуваних обов'язків розмір щомісячної надбавки за особливості проходження служби збільшується на відповідний коефіцієнт від 1 до 1,55.
Розрахунковий розмір надбавки за особливості проходження служби, отриманий шляхом множення мінімального розміру щомісячної надбавки на відповідний коефіцієнт, округлюється в бік збільшення до одного знака після коми.
Так, пунктом 27 Додатку до Порядку № 260 "Перелік окремих категорій військовослужбовців, яким збільшується розмір щомісячної надбавки за особливості проходження служби відповідно до мінімального розміру залежно від складності та важливості виконуваних обов'язків" визначено, що військовослужбовцям, які проходять військову службу на посадах льотного складу, які виконують польоти у складі льотного екіпажу повітряних суден, коефіцієнт надбавки збільшується на 1,45.
Пунктом 5 Порядку № 45 (в редакції, яка діяла до внесення змін Постановою № 103) визначено, що для перерахунку пенсій грошове забезпечення враховується у розмірі, встановленому за відповідною посадою (посадами), в межах визначеної законодавством максимальної величини бази нарахування єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування з урахуванням таких його видів: посадовий оклад, оклад за військовим (спеціальним) званням та відсоткова надбавка за вислугу років - у розмірах, установлених Кабінетом Міністрів України або керівником державного органу у межах його повноважень на момент виникнення права на перерахунок за відповідною посадою та військовим (спеціальним) званням; надбавки за знання та використання в роботі іноземної мови, почесне звання "заслужений" чи "народний", службу в умовах режимних обмежень, спортивні звання, доплата за науковий ступінь кандидата або доктора наук та вчене звання - у розмірах, установлених Кабінетом Міністрів України на момент виникнення права на перерахунок, якщо вони були фактично встановлені особі; щомісячні надбавки, доплати та підвищення, конкретні розміри яких за відповідними посадами (категоріями) установлені Кабінетом Міністрів України - у зазначених розмірах на момент виникнення права на перерахунок; інші щомісячні надбавки, доплати (крім доплати, розмір якої визначається як різниця між розміром грошового забезпечення до і після запровадження нових умов його виплати), підвищення та щомісячна премія - у середніх розмірах, що фактично виплачені за місяць, у якому виникло право на перерахунок пенсії за відповідною посадою (посадами) у тому державному органі, звідки особа звільнилася на пенсію; щомісячні надбавки за особливі умови служби (крім надбавки за службу у віддаленій місцевості) особам, звільненим з військової служби, які проходили службу та обслуговували ядерну зброю на об'єктах "С", у складальних бригадах ремонтно-технічних баз, у складі екіпажів атомних підводних човнів, на території військових полігонів, де проводилися випробування ядерної зброї або навчання із застосуванням такої зброї, та у військових частинах, що обслуговували космодром "Байконур", якщо такі надбавки виплачувалися їм на день звільнення із служби у відсотках посадового окладу, що встановлювалися до 1 січня 2008 р. для обчислення розміру пенсії, але не більше розміру надбавок за особливі умови служби відповідно до законодавства.
Додаткові види грошового забезпечення (надбавки, доплати, підвищення) та премії, скасовані чи такі, що не виплачуються на момент виникнення права на перерахунок пенсії за відповідною посадою (посадами), крім зазначених у абзаці шостому цього пункту, для перерахунку пенсії не враховуються.
Аналіз наведених норм права дає підстави дійти висновку, що для перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб", грошове забезпечення враховується у розмірі, встановленому за відповідною посадою (посадами), у межах визначеної законодавством максимальної величини бази нарахування єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування. При цьому ті додаткові види грошового забезпечення (надбавки, доплати, підвищення) та премії, які скасовані чи такі, що не виплачуються на момент виникнення права на перерахунок пенсії за відповідною посадою (посадами), для перерахунку пенсії не враховуються.
Судом встановлено, що проходив військову службу з вересня 1992 р. до січня 2019 р. у В/Ч НОМЕР_3, м. Броди, звільнений з посади начальника повітряно-вогневої і тактичної підготовки - старшого льотчика служби 3 окремого полку армійської авіації 8 армійського корпусу у запас відповідно до ч.6 підпункту «б» ст. 26 Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу» (за станом здоров'я), виключений зі списків особового складу наказом командира військової частини НОМЕР_3 від 29.01.2009 № 18 з 29.01.2009.
Згідно матеріалів з пенсійної справи з 01.01.2017 позивач отримував пенсію з врахуванням таких складових: посадового окладу 1120,00 грн., окладу за військове звання 130,00 грн., процентної надбавки за вислугу років - 40% 500,00 грн.; середньомісячної суми додаткових видів ГЗ за 24 місяці - 1905,40 грн., у т.ч. за високі досягнення або виконання особливо важливих робіт - 50% роботи з таємн. виробами. носіями, док -10%, надбавка за кваліфікацію, льотчик/штурман 1 клас 12%, ОУС 35%, премія 35%; всього 3655,40 грн.
Отже, позивач, будучи військовослужбовцем Збройних Сил України, проходив службу на посадах льотного складу, виконував польоти у складі екіпажів повітряних суден авіації Збройних Сил України, отримував грошове забезпечення та йому виплачувалась надбавка за ОУС у розмірі 35%, надбавка за кваліфікацію, льотчик/штурман 1 клас 12%.
Згідно довідки про розмір грошового забезпечення від 06.09.2021 № С/4913, виданої ОСОБА_1 розмір грошового забезпечення за нормами, чинними на 05.03.2019, за посадою, відповідною (аналогічною) його остатній штатній посаді: начальник повітряно-вогневої і тактичної підготовки - старший льотчик служби окремого полку армійської авіації визначено з наступних складових: посадовий оклад (26 т.р.) 5360,00 грн., оклад за військовим (спеціальним) званням підполковник 1410,00 грн., надбавка за вислугу років (50%) ПО+ОВЗ - 3385,00 грн.; надбавка за особливості проходженням служби (65%) - 6600,75 грн.; надбавка за службу в умовах режимних обмежень (10%) ПО - 536,00грн; надбавка за кваліфікацію (7%) ПО - 375,20 грн., премія (35%) ПО 1876,00 грн.
Складаючи таку довідку відповідач оминув норми прямої дії, а саме наказу Порядку № 260, якими врегульовано порядок виплати грошового забезпечення військовослужбовцям Збройних Сил України та деяким іншим особам, за змістом яких позивач має право на нарахування надбавки за особливості проходження служби у розмірі 65% та, враховуючи проходження ним військової служби на посадах льотного складу і виконання польотів у складі екіпажів повітряних суден авіації Збройних Сил України, збільшенням її на коефіцієнт 1,45 та застосував телеграму Міністерства Оборони України від 28.12.2018 року № 248/9240 з установленням мінімального розміру надбавки 65%.
Телеграма Міністерства оборони України від 28.12.2018 № 248/9240 про розмір додаткових видів грошового забезпечення не є нормативно правовим актом, а відноситься до акту оперативно-розпорядчого характеру.
Отже, відповідач в порушення чинних норм права протиправно не застосував норми Порядку № 260.
Заперечуючи проти права позивача на включення до довідки про розмір грошового забезпечення для перерахунку пенсії надбавки за особливості проходження служби на посаді льотного складу, відповідач посилається на те, що на час звільнення з посади позивач визнаний непридатним до військової служби.
Оцінюючи вказані доводи, суд враховує, що у матеріалах справи відсутні докази усунення позивача від льотної роботи за медичними показаннями, з винесенням льотно-лікарською комісією постанови про непридатність до льотної роботи.
Відповідачем таких доказів не надано.
Таким чином, розмір надбавки за особливості проходження військової служби (на посаді льотного складу) мав бути визначений відповідачем в оновленій довідці про розмір грошового забезпечення позивача у розмірі 94,3% (65% х 1,45) (з урахуванням правила щодо округлення в бік збільшення до одного знака після коми), а не 65%, як це зробив відповідач.
З огляду на викладене суд приходить до висновку про протиправність дій відповідача щодо включення до довідки від 06.09.2021 № С/4913 про розмір грошового забезпечення позивача станом на 05.03.2019 для перерахунку пенсії надбавки за особливості проходження служби 65% без застосування множення на коефіцієнт надбавки 1,45 при обчисленні грошового забезпечення для проведення перерахунку пенсії.
За приписами пункту 4 частини першої статті 5 КАС України кожна особа має право в порядку, встановленому цим Кодексом, звернутися до адміністративного суду, якщо вважає, що рішенням, дією чи бездіяльністю суб'єкта владних повноважень порушені її права, свободи або законні інтереси.
Відповідно до ст. 9 КАС України розгляд і вирішення справ в адміністративних судах здійснюються на засадах змагальності сторін та свободи в наданні ними суду своїх доказів і у доведенні перед судом їх переконливості.
В силу вимог ч. 2 ст. 77 КАС України в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача.
Перевіривши обґрунтованість доводів сторін, оцінивши докази суб'єкта владних повноважень на підтвердження правомірності своїх дій, суд приходить до переконання, що заявлений позов належить задовольнити.
Відповідно до ч. 1 ст. 139 КАС України при задоволенні позову сторони, яка не є суб'єктом владних повноважень, всі судові витрати, які підлягають відшкодуванню або оплаті відповідно до положень цього Кодексу, стягуються за рахунок бюджетних асигнувань суб'єкта владних повноважень, що виступав відповідачем у справі, або якщо відповідачем у справі виступала його посадова чи службова особа.
Отже, у зв'язку з задоволенням позову, судові витрати позивача зі сплати судового збору у розмірі 992,40 грн. підлягають стягненню на його користь за рахунок бюджетних асигнувань відповідача.
Керуючись ст.ст. 2, 6, 13, 14, 72-77, 139, 241-246, 250, 257-262 Кодексу адміністративного судочинства України, суд
Адміністративний позов задовольнити повністю.
Визнати протиправними дії ІНФОРМАЦІЯ_1 (код ЄДРПОУ: НОМЕР_2) щодо зменшення надбавки за особливості проходження служби у розмірі 65 відсотків, без застосування множення на коефіцієнт надбавки 1,45 при обчисленні грошового забезпечення для проведення перерахунку пенсії ОСОБА_1 (РНОКПП НОМЕР_1 ).
Зобов'язати ІНФОРМАЦІЯ_1 (код ЄДРПОУ: НОМЕР_2) скласти і подати до Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області нову довідку про розмір грошового забезпечення для перерахунку пенсії ОСОБА_1 (РНОКПП НОМЕР_1 ) за нормами чинними на 05.03.2019 з урахуванням надбавки за особливості проходження служби 65% із множенням на коефіцієнт 1,45.
Стягнути за рахунок бюджетних асигнувань ІНФОРМАЦІЯ_1 (код ЄДРПОУ: НОМЕР_2, вул. Івана Франка, 25, м. Львів, 79005) на користь ОСОБА_1 (код РНОКПП: НОМЕР_1 , АДРЕСА_1 ) 992,40 грн. сплаченого судового збору.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Апеляційна скарга на рішення суду може бути подана протягом тридцяти днів з дня складення повного судового рішення до Восьмого апеляційного адміністративного суду.
Суддя Крутько О.В.