про зупинення провадження у справі
27 червня 2022 р. № 400/12196/21
м. Миколаїв
Миколаївський окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Марич Є. В., розглянувши адміністративну справу
за позовом:Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Миколаївській області, вул. 2-а Екіпажна, 1,Миколаїв,54003,
до відповідача:Благодатненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеню-дошкільний навчальний заклад" Чорноморської сільської ради Очаківського району Миколаївської області, вул. Молодіжна, 1,Благодатне,Очаківський район, Миколаївська область,57532,
про:застосування заходу реагування,
Ухвалою від 07.12.2021 р. відкрито провадження у справі №400/12196/21 за позовом Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Миколаївській області до Благодатненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеню-дошкільний навчальний заклад" Чорноморської сільської ради Очаківського району Миколаївської області про застосування заходу реагування у сфері державного нагляду.
Від позивача надійшло клопотання про зупинення провадження у справі для примирення до припинення або скасування воєнного стану.
Відповідно до п. 4 ч. 1 ст. 236 КАС України, суд зупиняє провадження у справі в разі звернення обох сторін з клопотанням про надання їм часу для примирення - до закінчення строку, про який сторони заявили у клопотанні.
Оскільки, від відповідача клопотання про зупинення провадження для примирення, суд вважає за необхідне зупинити провадження у справі.
Керуючись статтями 236, 248 Кодексу адміністративного судочинства України, суд -
1. Зупинити провадження у справі №400/12196/21 для надання часу для примирення до примирення до припинення або скасування воєнного стану.
2. Копію ухвали надіслати сторонам у справі.
3. Ухвала набирає законної сили з моменту її проголошення (підписання) суддею в порядку ст. 256 КАС України.
4. Апеляційна скарга на цю ухвалу може бути подана до П'ятого апеляційного адміністративного суду протягом п'ятнадцяти днів з дня її проголошення (складання) в порядку, визначеному ст.ст. 295-297 КАС України.
Суддя Є. В. Марич