Справа № 761/27087/21
Провадження № 1-кс/761/50/2022
(вступна та резолютивна частини)
23 червня 2022 року місто Київ
Слідчий суддя Шевченківського районного суду міста Києва ОСОБА_1 , за участю секретаря судового засідання ОСОБА_2 , заявника ОСОБА_3 , розглянувши у відкритому судовому засідання скаргу ОСОБА_3 на бездіяльність уповноважених осіб Державного бюро розслідувань, яка полягає у невнесенні відомостей про кримінальне правопорушення до Єдиного державного реєстру досудових розслідувань, після отримання заяви про кримінальне правопорушення,
Скаргу задовольнити.
Зобов'язати уповноважено особу Державного бюро розслідувань внести відомості за заявою ОСОБА_3 від 21.07.2021р., отриманої Державним бюро розслідувань 23.07.2021р.,розпочати досудове розслідування та через 24 години з моменту внесення таких відомостей надати заявнику витяг з Єдиного реєстру досудових розслідувань.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку шляхом подання апеляційної скарги протягом п'яти днів з дня її оголошення до Київського апеляційного суду.
Слідчий суддя: ОСОБА_1
Повний текст оголосити 24.06.2022 о 15.00 год.