Справа № 761/10645/22
Провадження № 1-кс/761/6035/2022
17 червня 2022 року слідчий суддя Шевченківського районного суду м. Києва ОСОБА_1 , за участю: секретаря судового засідання ОСОБА_2 , прокурора ОСОБА_3 , захисника ОСОБА_4 , підозрюваного ОСОБА_5 , розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Києві клопотання слідчого СВ ВП №2 Шевченківського УП ГУНП у м. Києві ОСОБА_6 , погоджене з прокурором Шевченківської окружної прокуратури м. Києва ОСОБА_3 , про застосування запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту відносно
ОСОБА_7 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця м. Києва, громадянина України, зареєстрованого та проживаючого за адресою: АДРЕСА_1 ,
підозрюваного у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.263 КК України, у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12022100100001480 від 15.06.2022 року,
Враховуючи, що для складання повного тексту ухвали необхідний значний час, оголошується резолютивна частина ухвали.
Керуючись ст. 376 КПК України, слідчий суддя
Клопотання - задовольнити частково.
Застосувати до підозрюваного ОСОБА_7 , запобіжний захід у вигляді домашнього арешту, заборонивши йому залишати місце свого проживання за адресою: АДРЕСА_1 , - в період часу з 22 години 00 хвилин до 07 години 00 хвилин наступного дня.
Строк дії ухвали про застосування підозрюваному ОСОБА_7 запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту визначити до 13 серпня 2022 року.
На підставі ч.5 ст.194 КПК України зобов'язати підозрюваного ОСОБА_7 :
1.прибувати до слідчого, прокурора, слідчого судді або суду за першою вимогою;
2. не відлучатись за межі міста Києвабез дозволу слідчого, прокурора, слідчого судді або суду;
3. повідомляти слідчого, прокурора, слідчого суддю чи суд про зміну свого місця проживання.
Виконання ухвали покласти на орган Національної поліції за місцем проживання ОСОБА_7 .
Роз'яснити підозрюваному, що відповідно до ч.5 ст.181 КПК України, працівники органу національної поліції з метою контролю за його поведінкою мають право з'являтися в житло, під арештом в якому він перебуває, вимагати надання усних чи письмових пояснень з питань, пов'язаних із виконанням покладених на нього обов'язків.
На ухвалу слідчого судді прокурором, підозрюваним, захисником протягом п'яти днів з дня її оголошення може бути подана апеляційна скарга до Київського апеляційного суду.
Повний текст ухвали буде оголошено о 11 год. 55 хв. 21 червня 2022 року.
Слідчий суддя