ДАРНИЦЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.КИЄВА
справа № 753/5041/22
провадження № 3/753/2818/22
"16" червня 2022 р. суддя Дарницького районного суду м. Києва Коляденко П.Л., розглянувши справу про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , громадянина України, пенсіонера, проживаючого за адресою: АДРЕСА_1 ,
за вчинення правопорушень, передбачених ст. ст. 124, 122-4 КУпАП,
Згідно з протоколами про адміністративні правопорушення серії ААД № 069540 та серії ААД № 237849, ОСОБА_1 , 10.05.2022 року о 19 год. 35 хв., рухаючись по просп. М. Бажана, 36-А м. Києві, керуючи автомобілем марки «Subaru», д.н.з. НОМЕР_1 , в порушення вимог п. 13.1 ПДР, не дотримався безпечного бокового інтервалу, внаслідок чого допустив наїзд на припаркований автомобіль марки «Renault Kangoo», д.н.з. НОМЕР_2 , водій ОСОБА_2 , що призвело до механічних пошкоджень транспортних засобів з матеріальними збитками, після чого, ОСОБА_1 , в порушення п. 2.10 а) ПДР, покинув місце ДТП до приїзду працівників поліції.
Дослідивши матеріали справи, приходжу до наступних висновків.
Згідно даних свідоцтва про смерть серії НОМЕР_3 від 16.05.2022 року ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , помер ІНФОРМАЦІЯ_2 .
Відповідно до положень п. 9 ст. 247 КУпАП провадження в справі про адміністративне правопорушення не може бути розпочато, а розпочате підлягає закриттю у разі смерті особи, щодо якої було розпочато провадження в справі.
Враховуючи вищенаведене, вважаю, що у зв'язку зі смертю ОСОБА_1 провадження в даній справі підлягає закриттю.
На підставі наведеного та керуючись п. 9 ст. 247, ст. 284 КУпАП, суддя, -
Провадження по справі про притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за вчинення правопорушень, передбачених ст. ст. 124, 122-4 КУпАП - закрити у зв'язку зі смертю останнього.
Постанова набирає законної сили після закінчення строку оскарження цієї постанови.
Постанова може бути оскаржена протягом десяти днів з дня її винесення до Київського апеляційного суду через Дарницький районний суд м. Києва.
Суддя