Справа № 209/247/22
Провадження № 2/209/468/22
про відкладення розгляду справи
06 червня 2022 року м. Кам'янське
Дніпровський районний суд м. Дніпродзержинська Дніпропетровської області у складі:
головуючого судді - Замкової Я.В.,
за участі секретаря - Погрібної О.В.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в порядку спрощеного позовного провадження цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , ОСОБА_3 про стягнення боргу,-
В провадженні Дніпровського районного суду м. Дніпродзержинська Дніпропетровської області перебуває вищенаведена цивільна справа
Сторони в судове засідання не з'явились. Представник позивача адвокат Зайченко О.В. надав клопотання про розгляд справи за його відсутності та відсутності позивача. Представник відповідача ОСОБА_2 адвокат Кущ О.М. надала заяву про відкладення судового засідання у зв'язку із ознайомленням з матеріалами справи.
Наведене є підставою для відкладення розгляду справи.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 222, 223, 240, 260, 261 Цивільного процесуального кодексу України, суд -
1. Відкласти розгляд справи.
2. Призначити справу до розгляду у судове засідання на 18 липня 2022 року о 13 год. 00 хв., що відбудеться у приміщенні Дніпровського районного суду м. Дніпродзержинська Дніпропетровської області за адресою: Дніпропетровська область, м. Кам'янське, вул. Тритузна, 166, 2 поверх, кабінет № 13.
3. Повідомити осіб, що беруть участь у справі про час та місце розгляду справи.
Учасники справи можуть отримати інформацію по справі, що розглядається на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресою: http://court.gov.ua/fair/sud0409.
Копію ухвали надіслати учасникам процесу.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та оскарженню не підлягає.
Суддя: Я.В. Замкова