Справа 375/1460/21
Провадження 2/375/93/22
про зупинення провадження у справі
31 травня 2022 року смт Рокитне
Рокитнянський районний суд Київської області в складі:
головуючої судді Чорненької О.І.
при секретарі судового засідання Киричок В.В.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в смт Рокитне, без фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу відповідно до положень ч. 2 ст. 247 ЦПК України, в порядку спрощеного позовного провадження цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, -
Позивачка звернулася до суду з позовом, в якому просить розірвати шлюб між нею та відповідачем, який зареєстрований 14.02.2017 виконавчим комітетом Синявської сільської ради Рокитнянського району Київської області, про що складено відповідний актовий запис № 02 (свідоцтво про шлюб серії НОМЕР_1 від 08.10.2019).
Від шлюбу мають малолітнього сина: ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 .
Ухвалою Рокитнянського районного суду Київської області від 13.04.2022 справу призначено до розгляду в порядку спрощеного позовного провадження на 08 годину 40 хвилин 31.05.2022.
До судового розгляду сторони звернувся до суду з клопотаннями про надання строку для примирення строком на шість місяців та просили здійснювати розгляд справи за їхньої відсутності.
Відповідно до статті 111 Сімейного кодексу України, суд вживає заходів щодо примирення подружжя, якщо це не суперечить моральним засадам суспільства.
Згідно з пунктом 4 частини 1 статті 251 ЦПК України суд зобов'язаний зупинити провадження у справі у разі надання сторонам у справі про розірвання шлюбу строку для примирення.
Оскільки сторони не з'ясували в повній мірі сімейні стосунки між собою, суд, діючи в інтересах дітини, яка має право виховуватись у повній сім'ї, вважає за необхідне надати сторонам строк для примирення терміном на шість місяць, а провадження в даній цивільній справі зупинити.
З урахуванням викладеного та керуючись ст. 111 СК України, ст. ст. 247, 251 ч.1 п.4 ЦПК України, суд -
Провадження в справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу - зупинити до закінчення шестимісячного строку для примирення, тобто до 30 листопада 2022 року.
Копію ухвали надіслати сторонам.
Ухвала суду може бути оскаржена в апеляційному порядку шляхом подачі апеляційної скарги протягом п'ятнадцяти днів з дня її підписання безпосередньо до Київського апеляційного суду.
Учасник справи, якому повне рішення або ухвала суду не були вручені у день його (її) проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.
Учасники справи можуть отримати інформацію щодо даної справи в мережі Інтернет за веб - адресою сторінки на офіційному веб - порталі судової влади України http://rk.ko.court.gov.ua. Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
Ухвала складена та підписана 31 травня 2022 року.
Повне найменування сторін
позивач: ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , РНОКПП НОМЕР_2 , зареєстрована за адресою: АДРЕСА_1 ;
відповідач: ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_2 .
Головуюча суддя Олена ЧОРНЕНЬКА