вул. Шолуденка, буд. 1, літера А, м. Київ, 04116, (044) 230-06-58 inbox@anec.court.gov.ua
про відкладення розгляду справи
"30" травня 2022 р. Справа№ 910/21840/21
Північний апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:
головуючого: Корсака В.А.
суддів: Євсікова О.О.
Попікової О.В.
за участю секретаря судового засідання: Поливач В.Д.,
за участю представників учасників справи згідно протоколу судового засідання від 30.05.2022,
розглянувши у відкритому судовому засіданні матеріали апеляційні скарги ОСОБА_1 та Міністерства юстиції України
на ухвалу Господарського суду міста Києва від 04.01.2022
за заявою ОСОБА_2 про забезпечення позову до подання позовної заяви
у справі № 910/21840/21 (суддя Босий В.П.)
особи, які можуть отримати статус учасників справи:
позивач: ОСОБА_2
відповідач: Міністерство юстиції України
треті особи: 1. Товариство з обмеженою відповідальністю «Регіональні ресурси»
2. ОСОБА_3
3. ОСОБА_4
4. ОСОБА_5
5. ОСОБА_1
У провадженні колегії суддів Північного апеляційного господарського суду у складі: Корсак В.А. - головуючий суддя, судді - Попікова О.В., Євсіков О.О. перебуває справа №910/21840/21.
Представник позивача, третьої особи-2,4 в судове засідання 30.05.2022 не з'явились. До розгляду справи від третьої особи-2 надійшло клопотання про відкладення розгляду справи, оскільки через військову агресію не має доступу до матеріалів справи.
У судовому засіданні 25.10.2022 суд апеляційної інстанції представник третьої особи-3 просить відкласти розгляд справи та надати можливість учасникам справи, які не з'явились надати пояснення у справі.
За результатом судового засідання, враховуючи вищевикладене, суд апеляційної інстанції дійшов висновку задовольнити клопотання третьої особи-2 та вважає за необхідне відкласти розгляд справи на іншу дату.
Про місце, дату і час наступного судового засідання присутніх представників повідомлено під розписку.
Керуючись ст. 202, 216, 234, 270 Господарського процесуального кодексу України, Північний апеляційний господарський суд,
1. Задовольнити клопотання третьої особи-2 - ОСОБА_3 про відкладення розгляду справи.
2. Повідомити учасників справи про відкладення розгляду апеляційних скарг ОСОБА_1 та Міністерства юстиції України на ухвалу Господарського суду міста Києва від 04.01.2022 у справі №910/21840/21 до 13.06.2022 о 11 год. 40 хв., яке відбудеться у приміщенні Північного апеляційного господарського суду за адресою: 04116, м. Київ, вул. Шолуденка, 1-А, зал судових засідань №9 (другий поверх).
3. Довести до відома учасників апеляційного провадження, що нез'явлення їх представників в судове засідання не є перешкодою розгляду апеляційної скарги по суті.
4. Копію ухвали Північного апеляційного господарського суду надіслати сторонам у справі.
Ухвала суду набирає законної сили з моменту її підписання та не підлягає оскарженню окремо від судового рішення.
Головуючий суддя В.А. Корсак
Судді О.О. Євсіков
О.В. Попікова