Ухвала від 31.05.2022 по справі 283/559/22

Справа № 283/559/22

Провадження №1-кп/283/123/2022

УХВАЛА

31 травня 2022 року м. Малин

Малинський районний суд Житомирської області у складі:

головуючого судді ОСОБА_1 ,

за участю:

секретаря ОСОБА_2 ,

розглянувши матеріали кримінального провадження про застосування до ОСОБА_3 примусових заходів медичного характеру,-

встановив:

Відповідно до ст. 336 КПК України судове провадження може здійснюватися у режимі відеоконференції під час трансляції з іншого приміщення, у тому числі яке знаходиться поза межами приміщення суду (дистанційне судове провадження), у разі:

1) неможливості безпосередньої участі учасника кримінального провадження в судовому провадженні за станом здоров'я або з інших поважних причин;

2) необхідності забезпечення безпеки осіб;

3) проведення допиту малолітнього або неповнолітнього свідка, потерпілого;

4) необхідності вжиття таких заходів для забезпечення оперативності судового провадження;

5) наявності інших підстав, визначених судом достатніми.

Суд ухвалює рішення про здійснення дистанційного судового провадження за власною ініціативою або за клопотанням сторони чи інших учасників кримінального провадження. У разі якщо сторона кримінального провадження чи потерпілий заперечує проти здійснення дистанційного судового провадження, суд може ухвалити рішення про його здійснення лише вмотивованою ухвалою, обґрунтувавши в ній прийняте рішення. Суд не має права прийняти рішення про здійснення дистанційного судового провадження, в якому поза межами приміщення суду перебуває обвинувачений, якщо він проти цього заперечує, крім випадків здійснення дистанційного судового провадження в умовах воєнного стану.

У зв?язку з тим, що до ОСОБА_3 застосований запобіжний захід у виді поміщення до Комунального некомерційного підприємства «Обласний медичний спеціалізований центр» Житомирської обласної ради, для забезпечення оперативності судового провадження, суд вважає за необхідне здійснювати судове провадження в режимі відеоконференції з Комунальним некомерційним підприємством «Обласний медичний спеціалізований центр» Житомирської обласної ради.

Керуючись ст. 336 Кримінального процесуального кодексу України,-

ухвалив:

Здійснювати розгляд кримінального провадження про застосування до ОСОБА_3 примусових заходів медичного характеру в режимі відеоконференції з Комунальним некомерційним підприємством «Обласний медичний спеціалізований центр» Житомирської обласної ради.

Судове засідання призначене на 14 годину 09 червня 2022 року.

Доручити Комунальному некомерційному підприємству «Обласний медичний спеціалізований центр» Житомирської обласної ради забезпечити проведення відеоконференції за участю ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_1 у період часу з 14 години до 16 години 09 червня 2022 року.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя: ОСОБА_1

Попередній документ
104546349
Наступний документ
104546351
Інформація про рішення:
№ рішення: 104546350
№ справи: 283/559/22
Дата рішення: 31.05.2022
Дата публікації: 24.01.2023
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Кримінальне
Суд: Малинський районний суд Житомирської області
Категорія справи: Кримінальні справи (з 01.01.2019); Кримінальні правопорушення проти власності; Крадіжка
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Виконання рішення (12.07.2022)
Дата надходження: 22.04.2022
Учасники справи:
головуючий суддя:
ТИМОШЕНКО АНДРІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ
суддя-доповідач:
ТИМОШЕНКО АНДРІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ
законний представник підозрюванного:
Олещенко Альона Володимирівна
захисник:
Івашкевич Оксана Георгіївна
особа стосовно якої вирішується питання щодо застосування примус:
Марчук Сергій Анатолійович
потерпілий:
Рипік Світлана Михайлівна
прокурор:
Малинський відділ Коростенської окружної прокуратури Закіров Р.К.