Справа № 674/230/22
Провадження № 2/674/229/22
про прийняття позовної заяви та відкриття провадження у справі
25 травня 2022 року м. Дунаївці
Суддя Дунаєвецького районного суду Хмельницької області Шафікова Ю.Е., ознайомившись із позовною заявою ОСОБА_1 (проживає за адресою: АДРЕСА_1 ) до Дунаєвецької міської ради (місце знаходження: Хмельницька область, м.Дунаївці, вул. Шевченка,50) про визнання права власності на спадкове майно,-
Позивачка звернулася до суду із позовом, в якому просить визнати право власності на спадкове майно.
Позовна заява подана з додержанням вимог ст.ст.175-177, 184 ЦПК України, підстав для залишення без руху, повернення позовної заяви або відмови у відкритті провадження у справі, встановлених ЦПК України, немає.
Справа підсудна Дунаєвецькому районному суду Хмельницької області.
Відповідно до вимог ст. 19 ЦПК України справа підлягає розгляду за правилами загального позовного провадження, а тому у ній слід призначити підготовче засідання.
Також, позивач у поданому до позовній заяви клопотанні просить витребувати у приватного нотаріуса Кам'янець-Подільського районного нотаріального округу Люзняка О.М. м. Дунаївці, вул. Шевченка,156) копію спадкової справи після ОСОБА_2 ,1937 року народження, яка померла ІНФОРМАЦІЯ_1 та копію спадкової справи після ОСОБА_3 ,1910 року народження, яка померла ІНФОРМАЦІЯ_2 .
Вказане клопотання на підставі ст.ст. 84 ЦПК України підлягає задоволенню.
Керуючись ст.187 ЦПК України, -
Прийняти позовну заяву до розгляду і відкрити провадження в цивільній справі №674/230/22 за позовом ОСОБА_1 до Дунаєвецької міської ради про визнання права власності на спадкове майно.
Розгляд справи провести за правилами загального позовного провадження.
Призначити у справі підготовче засідання в приміщенні Дунаєвецького районного суду Хмельницької області (м. Дунаївці, вул. Красінських,11) на 15 червня 2022 року о 13 год. 00 хв.
В підготовче засідання викликати сторони, надіславши їм копію ухвали про відкриття провадження, а відповідачу, крім того, копію позовної заяви з додатками.
Відповідач має право протягом 15 календарних днів з дня отримання даної ухвали надіслати суду відзив на позовну заяву відповідно до ст.ст.178,191 ЦПК України і всі письмові докази, висновки експертів і заяви свідків, що підтверджують заперечення проти позову, та зазначення документів і доказів, які не можуть бути ним подані разом із відзивом, із зазначенням причин їх неподання та подати відповідне письмове клопотання, яке повинно відповідати ст. ст.84, 183 ЦПК України.
Відповідачем копія відзиву та доданих до нього документів іншим учасникам повинна бути надіслана (надана) одночасно з надісланням (наданням) відзиву суду.
Позивач має право подати відповідь на відзив на позов протягом п'яти днів з дати отримання відзиву на позов. В свою чергу відповідач у запереченні має право викласти свої пояснення, міркування і аргументи щодо наведених позивачем у відповіді на відзив пояснень, міркувань та аргументів, мотиви їх визнання чи відхилення.
Відповідач також має право пред'явити зустрічний позов відповідно до ст. 193, 194 ЦПК України у строк для подання відзиву, який повинен відповідати вимогам ст. ст. 175, 177 ЦПК України.
Клопотання позивача про витребування доказів задовольнити.
Витребувати у приватного нотаріуса Кам'янець-Подільського районного нотаріального округу Люзняка О.М. ( м. Дунаївці, вул. Шевченка,156) копію спадкової справпісля ОСОБА_2 ,1937 року народження, яка померла ІНФОРМАЦІЯ_1 та копію спадкової справи після ОСОБА_3 ,1910 року народження, яка померла ІНФОРМАЦІЯ_2 .
Витребовані документи слід надати до суду в строк до 15 червня 2022 року.
Веб-адреса сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет, за якою учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи, що розглядається: http://court.gov.ua/fair/.
Ухвала оскарженню не підлягає, заперечення на неї можуть бути включені до апеляційної скарги на рішення суду.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання.
Суддя Ю.Е.Шафікова