Ухвала від 26.05.2022 по справі 676/1276/22

Справа № 676/1276/22

Номер провадження 2/676/1237/22

УХВАЛА

про закінчення підготовчого провадження і

призначення справи до судового розгляду

26 травня 2022 року м. Кам'янець-Подільський

Кам'янець-Подільський міськрайонний суд Хмельницької області

в складі: головуючого судді Бондаря О.О.

з участю секретаря судового засідання Білої І.В.,

розглянувши у підготовчому судовому засіданні в залі суду справу за позовом ОСОБА_1 до Державної податкової служби України, третя особа - Перша Кам'янець-Подільська державна нотаріальна контора про усунення перешкод прав власника шляхом зняття арешту, -

ВСТАНОВИВ:

В провадженні Кам'янець-Подільського міськрайонного суду Хмельницької області перебуває справа за позовом ОСОБА_1 до Державної податкової служби України, третя особа - Перша Кам'янець-Подільська державна нотаріальна контора про усунення перешкод прав власника шляхом зняття арешту.

Сторони в підготовче судове засідання не з'явились.

Відповідно до ч. 2 ст. 247 ЦПК України фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснювалось.

Судом проведено підготовчі дії, а саме: з'ясовано склад учасників цивільного процесу, встановлено обставини на які посилається позивач, як на підставу своїх вимог, вирішено інші питання, необхідні для судового розгляду.

Дана справа може бути призначена до судового розгляду та розглянута в порядку загального позовного провадження.

Розгляд справи провести з врахуванням положень глав 6 - 9 ЦПК України.

Керуючись ст. ст. 189 - 200, 258 - 260 ЦПК України, -

УХВАЛИВ:

Закрити підготовче провадження та призначити справу до судового розгляду на 27 червня 2022 року на 10 годину 00 хвилин в залі суду за адресою: м. Кам'янець - Подільський, вул. Шевченка, 29, кабінет № 1, про що повідомити осіб, які беруть участь у справі.

Особам, які беруть участь у справі при собі необхідно мати паспорт чи інший документ, що посвідчує особу, довідку про реєстраційний номер їх облікової картки платника податків, а представнику також завірену належним чином довіреність.

Учасники можуть отримати інформацію щодо справи, що розглядається на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі інтернет: http://kpm.km.court.gov.ua

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Кам'янець-Подільського

міськрайонного суду Бондар О.О

Попередній документ
104482578
Наступний документ
104482580
Інформація про рішення:
№ рішення: 104482579
№ справи: 676/1276/22
Дата рішення: 26.05.2022
Дата публікації: 30.05.2022
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Кам'янець-Подільський міськрайонний суд Хмельницької області
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи про звільнення майна з-під арешту (виключення майна з опису)
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено до судового розгляду (04.05.2023)
Дата надходження: 21.10.2022
Предмет позову: Костюк В.Ф. до Державної податкової служби України, третя особа- Перша Кам"янець-Подільська державна нотаріальна контора про усунення перешкод прав власника шляхом зняття арешту
Розклад засідань:
16.08.2022 10:00 Кам'янець-Подільський міськрайонний суд Хмельницької області
07.09.2022 10:30 Кам'янець-Подільський міськрайонний суд Хмельницької області
20.12.2022 09:00 Хмельницький апеляційний суд
13.06.2023 09:00 Хмельницький апеляційний суд