25 травня 2022 року
м. Хмельницький
Справа № 686/22418/21
Провадження № 22-ц/4820/1048/22
Хмельницький апеляційний суд
у складі колегії суддів судової палати з розгляду цивільних справ:
Гринчука Р.С., Костенка А.М., Спірідонової Т.В.,
заслухавши суддю-доповідача Гринчука Р.С. про проведення підготовчих дій апеляційного розгляду за апеляційною скаргою Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області на рішення Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області від 19 січня 2022 року, суддя Павловська А.А., у справі за позовом Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області до Управління Держпраці у Хмельницькій області, третя особа, яка не заявляє самостійних вимоги щодо предмета спору, на стороні відповідача ОСОБА_1 , про скасування акту розслідування (спеціального розслідування) нещасного випадку, гострого професійного захворювання (отруєння), аварії форми Н-1/П від 28.05.2021 року,
встановив:
Підготовчі дії проведені і справа може бути призначена до розгляду в суді апеляційної інстанції.
Керуючись ст.ст. 365, 366 ЦПК України, суд,
ухвалив:
Завершити підготовку розгляду справи апеляційним судом.
Призначити справу до розгляду у приміщенні Хмельницького апеляційного суду на 05 липня 2022 року о 09 годині 30 хвилин.
Про час і місце судового розгляду повідомити:
-Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області - 29013, м. Хмельницький, вул. Проскурівська, 18, (тел. 763019), (E-mail: km@fssu.gov.ua).
-Управління Держпраці у Хмельницькій області - 29013, м. Хмельницький, вул. Кам'янецька, 74, (тел. 656448), (E-mail: dsp@km.dsp.gov.ua, 22km@dsp.gov.ua).
-ОСОБА_1 - АДРЕСА_1 .
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.
Судді: