Ухвала від 24.05.2022 по справі 560/18016/21

Справа № 560/18016/21

УХВАЛА

24 травня 2022 рокум. Хмельницький

Хмельницький окружний адміністративний суд в особі головуючого-судді Майстера П.М. розглянувши матеріали адміністративної справи за позовом ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області про визнання бездіяльності протиправною та зобов'язання вчинити дії,

ВСТАНОВИВ:

в провадженні Хмельницького окружного адміністративного суду перебувала адміністративна справа за позовом ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області про визнання бездіяльності протиправною та зобов'язання вчинити дії.

Рішенням суду від 24.01.2022 адміністративний позов задоволено частково.

На виконання даного рішення Хмельницьким окружним адміністративним судом видано виконавчий лист №560/18016/21.

Розглянувши матеріали справи, суд зазначає таке.

Встановлено, що в резолютивній частині рішення суду допущено описку, а саме невірно зазначено прізвище позивача " ОСОБА_2 ", в той час, як в дійсності повинно бути зазначено: " ОСОБА_3 ".

Відповідно до положень частин 1, 2 статті 253 КАС України, суд, який постановив судове рішення, може з власної ініціативи або за заявою учасника справи чи іншої заінтересованої особи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні.

Питання про внесення виправлень суд може вирішити в порядку письмового провадження.

З огляду на викладене, суд вважає за необхідне виправити описку, допущену в резолютивній частині рішення суду, в частині вірного зазначення прізвища позивача.

Крім того, завданням адміністративного судочинства є справедливе, неупереджене та своєчасне вирішення судом спорів у сфері публічно-правових відносин з метою ефективного захисту прав, свобод та інтересів фізичних осіб, прав та інтересів юридичних осіб від порушень з боку суб'єктів владних повноважень.

Згідно з частиною 1 статті 374 КАС України суд, який видав виконавчий документ, може за заявою стягувача або боржника виправити помилку, допущену при його оформленні або видачі, чи визнати виконавчий документ таким, що не підлягає виконанню.

Форма та зміст виконавчого листа визначені статтею 4 Закону України "Про виконавче провадження".

В силу пункту 5 частини 1 статті 4 Закону України "Про виконавче провадження" у виконавчому документі зазначається резолютивна частина рішення, що передбачає заходи примусового виконання рішень.

Так, у виконавчому листі допущено описку, а саме: невірно зазначено прізвище позивача та замість вірного " ОСОБА_3 " помилково вказано " ОСОБА_2 ".

Згідно ч. 4 ст. 374 КАС України про виправлення помилки у виконавчому документі та визнання його таким, що не підлягає виконанню, суд постановляє ухвалу.

Керуючись статтями 248, 253, 256 Кодексу адміністративного судочинства України, суд -

УХВАЛИВ:

виправити описку, допущену в резолютивній частині рішення суду Хмельницького окружного адміністративного суду від 24.01.2022 у справі №560/18016/21, а саме: замість невірно вказаного прізвища позивача " ОСОБА_2 " необхідно зазначити вірне " ОСОБА_3 ".

Виправити помилку, допущену при оформленні виконавчого листа, у справі №560/18016/21, шляхом зазначення вірного прізвища позивача: " ОСОБА_3 " замість помилково вказаної " ОСОБА_2 ".

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Сьомого апеляційного адміністративного суду протягом п'ятнадцяти днів з її підписання.

Головуючий суддя П.М. Майстер

Попередній документ
104439707
Наступний документ
104439709
Інформація про рішення:
№ рішення: 104439708
№ справи: 560/18016/21
Дата рішення: 24.05.2022
Дата публікації: 26.05.2022
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Хмельницький окружний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (з 01.01.2019); Справи зі спорів з приводу реалізації публічної політики у сферах праці, зайнятості населення та соціального захисту громадян та публічної житлової політики, зокрема зі спорів щодо; управління, нагляду, контролю та інших владних управлінських функцій (призначення, перерахунку та здійснення страхових виплат) у сфері відповідних видів загальнообов’язкового державного соціального страхування, з них; загальнообов’язкового державного пенсійного страхування, з них; осіб, звільнених з публічної служби
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено склад суду (08.12.2021)
Дата надходження: 08.12.2021
Предмет позову: про визнання бездіяльності протиправною та зобов'язання вчинити дії