Постанова від 20.07.2010 по справі 3-1509/10

Справа №3-1509/10

ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

20 липня 2010 року

Суддя Красноармійського міськрайонного суду Донецької області ПЕЛЕП Ю.К., розглянувши адміністративний матеріал, що надійшов з Красноармійського ВДПС ДАІ при УДАІ ГУМВС України в Донецькій області, про притягнення до адміністративної відповідальності

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця м.Красноармійськ Донецької області, громадянина України, працює ВАТ «ВК «Шахта «Красноармійська-Західна №1», електрослюсар, проживає: АДРЕСА_1,

за ст.124 КпАП України, -

ВСТАНОВИВ:

02.06.2010 року о 04.05 годині на 403 км автошляху Знамянка-Луганськ-Ізварине ОСОБА_1, керуючи транспортним засобом «Опель Вектра» реєстраційний номер НОМЕР_1, що належить ОСОБА_2, зареєстрованим МРЕВ м.Маріупіль, в порушення п.12.1 Правил дорожнього руху України не врахував дорожньої обстановки, не вибрав безпечної швидкості руху, не впорався з керуванням, виїхав на зустрічну смугу, внаслідок чого скоїв зіткнення з транспортним засобом «Сканія» реєстраційний номер НОМЕР_2 з полупричепом, під керуванням ОСОБА_3, який рухався в зустрічному напрямку. В результаті дорожньо-транспортної пригоди автомобілі отримали механічні пошкодження.

В судовому засіданні ОСОБА_1 визнав себе винним у вчиненому правопорушенні в повному обсязі, пояснив, що 02.06.2010 року о 04.05 годині він, керуючи автомобілем «Опель Вектра» на 403 км автошляху Знамянка-Луганськ-Ізварине, рухався зі сторони м.Донецьк в сторону м.Красноармійськ зі швидкістю 80 км/год. В попутному напрямку транспортних засобів не було. В зустрічному напряку рухався автомобіль «Сканія». В цей момент, неочікуванно для нього, його автомобіль понесло по проїзжій частині ліворуч по ходу його руху, він міцно сжав кермо і не відпускав, поки автомобіль не почав зупинятись, однак при цьому виїхав на смугу зустрічного руху, де і відбулося зіткнення з автомобілем «Сканія». Під час удару його автомобіль понесло далі і він зупинився на правому узбіччі дороги. Автомобіль «Сканія» також проїхав ще декілька метрів і зупинився на своїй смузі руху. Перед зіткненням він не встиг прийняти міри гальмування. Його автомобіль і автомобіль «Сканія» отримали значні механічні пошкодження. Щиро каявся у вчиненому правопорушенні.

Вчинення ОСОБА_1 правопорушення підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення №001889 від 02.06.2010 року (а.с.1), протоколом та схемою місця дорожньо-транспортної пригоди від 02.06.2010 року (а.с.3-4), поясненням ОСОБА_3 (а.с.6).

Вислухавши пояснення ОСОБА_1, дослідивши матеріали справи, приходжу до висновку, що ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ст.124 КпАП України, яке полягає в порушенні учасниками дорожнього руху правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів.

Керуючись ст.ст.283, 284, 124 КпАП України, суддя, -

ПОСТАНОВИВ:

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, позбавити права керування всіма видами транспортних засобів строком на 6 (шість) місяців.

Постанова може бути оскаржена до Апеляційного суду Донецької області через Красноармійський міськрайонний суд Донецької області протягом десяти днів з дня її винесення.

Суддя

Попередній документ
10443865
Наступний документ
10443867
Інформація про рішення:
№ рішення: 10443866
№ справи: 3-1509/10
Дата рішення: 20.07.2010
Дата публікації: 16.08.2010
Форма документу: Постанова
Форма судочинства: Адмінправопорушення
Суд: Покровський міськрайонний суд Донецької області
Категорія справи: