Ухвала від 05.05.2022 по справі 199/8953/21

Справа № 199/8953/21

(2/199/642/22)

УХВАЛА

05.05.2022

м. Дніпро

справа №199/8953/21

провадження № 2/199/642/22

Амур-Нижньодніпровський районний суд м. Дніпропетровська у складі головуючого судді Подорець О.Б., розглянувши в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення (виклику) сторін цивільну справу за позовом Акціонерного товариства «Страхова компанія «Країна» до ОСОБА_1 про відшкодування збитків в порядку регресу, -

ВСТАНОВИВ:

В провадженні Амур-Нижньодніпровського районного суду м. Дніпропетровська перебуває на розгляді вищезазначена цивільна справа, по якій ухвалою від 14 грудня 2021 року відкрито провадження та визначено проводити розгляд справи в порядку спрощеного позовного провадження .

Відповідно до ч.5 ст. 279 ЦПК України суд розглядає справу в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін за наявними у справі матеріалами, за відсутності клопотання будь-якої зі сторін про інше. За клопотанням однієї із сторін або з власної ініціативи суду розгляд справи проводиться в судовому засіданні з повідомленням (викликом) сторін.

Судове засідання проведено в порядку спрощеного позовного провадження без виклику сторін.

До суду надійшла заява позивача Акціонерного товариства «Страхова компанія «Країна» про закриття провадження у справі через відсутність спору та повернення судового збору.

Суд, ознайомившись з матеріалами справи, приходить до наступного.

Відповідно до п.2 ч.1 ст.255 ЦПК України суд своєю ухвалою закриває провадження у справі, якщо відсутній предмет спору.

Враховуючи, що між сторонами спір вирішено в добровільному порядку, заборгованість погашена, заява позивача підлягає задоволенню.

За таких обставин, провадження у справі за позовом Акціонерного товариства «Страхова компанія «Країна» до ОСОБА_1 про відшкодування збитків в порядку регресу підлягає закриттю.

Відповідно до п.5 ч.1 ст.7 Закону України «Про судовий збір» сплачена сума судового збору повертається за ухвалою суду в разі закриття (припинення) провадження у справі (крім випадків, якщо провадження у справі закрито у зв'язку з відмовою позивача від позову і така відмова визнана судом), у тому числі в апеляційній та касаційній інстанціях.

При зверненні до Амур-Нижньодніпровського районного суду м. Дніпропетровська із позовною заявою позивачем було сплачено судовий збір у розмірі 2270,00 грн.

За таких обставин, суд вважає, що сплачений позивачем судовий збір слід повернути.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 255, 260, 261 ЦПК України, ст.7 Закону України «Про судовий збір», суд, -

УХВАЛИВ:

Провадження по цивільній справі №199/8953/21 за позовом Акціонерного товариства «Страхова компанія «Країна» до ОСОБА_1 про відшкодування збитків в порядку регресу - закрити.

Роз'яснити позивачу, що у разі закриття провадження у справі повторне звернення до суду з приводу спору між тими самими сторонами, про той самий предмет і з тих самих підстав не допускається.

Повернути Акціонерному товариству «Страхова компанія «Країна», ЄДРПОУ 20842474, сплачений 19 жовтня 2021 року судовий збір в розмірі 2270 (дві тисячі двісті сімдесят) грн. 00 коп., - платіжне доручення №29.

Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Ухвала суду може бути оскаржена в апеляційному порядку шляхом подання апеляційної скарги до Дніпровського апеляційного суду або через Амур-Нижньодніпровський районний суд м.Дніпропетровська протягом п'ятнадцяти днів з дня її проголошення.

Учасник справи, якому повне рішення або ухвала суду не були вручені у день його (її) проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження: на ухвали суду - якщо апеляційна скарга подана протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.

Позивач Акціонерне товариство «Страхова компанія «Країна», код ЄДРПОУ 20842474, місце реєстрації юридичної особи - вулиця Електриків, будинок №29А, м. Києві, 04176.

Відповідач ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНОКПП НОМЕР_1 , місце реєстрації - АДРЕСА_1 .

Суддя О.Б.Подорець

Попередній документ
104436232
Наступний документ
104436234
Інформація про рішення:
№ рішення: 104436233
№ справи: 199/8953/21
Дата рішення: 05.05.2022
Дата публікації: 26.05.2022
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Амур-Нижньодніпровський районний суд міста Дніпра
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах про недоговірні зобов’язання, з них; про відшкодування шкоди, з них; завданої внаслідок ДТП